0

@Cukson O którym meczu? O tym, w którym City rozwaliło real i przeszło dalej, a sam Bernardo strzelił dwa gole.

0

@tristan87 Ogromna, patrz na Ronaldo xd

0

@MesQueUnClub96 Bolą cię gole Harry'ego Kane'a?

0

@Recha_0684 Obsesję xd Ty wiesz na czym polega obsesja?

1

@Bagsik88 U Suareza w La Liga też Leicester nie grało. Wgl co to za argument, że Leicester wygrało mistrza to PL i Suarez słabi?

0

@shinthps Chłopie było napisane, żeby cieszyć się Polakiem w Barcelonie. To o jakim okresie mam pisać? Mam się cieszyć, że Polak w Barcy, bo strzelał dla Bayernu?

0

@Bagsik88 Ciężko nie wygrać ligi, gdzie masz jednego konkurenta xd Lewy nawet nie podjął się wyzwania gry w PL, bo byłby jednym z wielu. Przesiedział sobie całą karierę w cienkiej bundeslidze obijając Bochum, Arminie i inne Mainzy.

0

@Barca2022 To już swoją drogą. Chłop tego jednak nie rozumie, że tam jest przepaść jeśli chodzi o poziom.

1

@shinthps To sobie stwierdzaj. To ,że kiedyś strzelił sporo goli dla niemieckiej drużyny nie ma dla mnie znaczenia. Jestem kibicem Barcy i to na tej drużynie mi zależy. Żałuję, że udało się go wyjąć z Bayernu za te 50 mln, bo są to pieniądze wywalone przez okno. Do tego pensja, która z roku na rok będzie rosła. Chłop ma 35 lat i wygląda gorzej od Choupo-Motinga. Dobre miał pierwsze niecałe pół roku, później po mundialu zjazd do bazy z lekkimi przebłyskami. Nie wiem jak można tego nie widzieć, bo chłop kopie się po czole od listopada. Już rok gra gorzej od Luuka De Jonga, który kosztował milion (opłata za wypożyczenie). Osoby, które piszą, że to nie prawda to albo nie znają się na piłce, albo same siebie okłamują.

0

@Bagsik88 Nie Lewandowski, a BVB, które go pchało. I to też nie ten rok, bo BVB ostatnio mistrza zobaczyło bodajże w 2011 lub 2012

0

@shinthps xd Rzeczywistość jest taka, że zaklamujesz fakty, żeby bronić swojego bożka.

0

@Bagsik88 Lewandowski też wtedy grał w piłkę. Tak więc w latach grania Lewandowskiego Leicester potrafiło wygrać mistrza xD Tak samo mu to umniejsza jak Suarezowi xD

0

@shinthps Ale stary to są fakty. Zaprzeczysz, że piłka odskakuje mu na 3 metry? Zaprzeczysz, że potrzebował najmniejszą ilość bramek do wygrania Pichichi od 22 lat? Kłócisz się z rzeczywistością xd

0

@qchulainn To nie pisz, unikniesz zażenowania. Mam podany rocznik w nicku także można łatwo policzyć ile mam lat i podpowiem nie jestem nastolatkiem. Mam swoje zdanie, nie jest one popularne wśród Fanboyów Lewego, a że jest Polakiem to również w Polsce, bo jesteśmy krajem, który przecenia każdego Polaka.

0

@Recha_0684 Masz wiek w moim nicku "normalnie myślący człowieku" xd

1

@Bagsik88 xd Leicester w 2016 roku wygrał mistrza, a Suarez odszedł z Liverpoolu w 2014. Bagsik: Leicester wygrał mistrza w czasach, gdy Suarez był w Liverpoolu xD Tak farmazonić to tylko ty potrafisz.
@Gaz Co do porównania. To Suarez miażdży Lewandowskiego, bo nie siedział całą karierę w słabej lidze (i to w hegemonie tej ligi), czy wcześniej w drugiej najlepszej drużynie (BVB). Zdominował PL wygrywając ZB w słabym Liverpoolu, a nie był głównym wykonawcą karnych. Później w Barcelonie również wygrał ZB. I te pisanie o partnerach w drużynie xd Tak jakby Lewandowski grał z jakimś Rasiakiem w Bayernie z a nie Comanem, Gnabrym, czy Millerem, który potrafił zrobić 20+ asyst.

1

@alone49 "Cieszmy się Polakiem w Barcelonie". Mam gdzieś jakiej jest narodowości xd Mógłby być z Kongo, ale gra słabo i mam nadzieję, że odejdzie do Arabii. I nwm gdzie ty tu widzisz hejt? Pisanie, że mu piłka odskakuje na 3 metry, czy to, że był najsłabszym Pichichi od 22 lat to są fakty.

1

@DonCarletto Nie zdziwiłoby mnie to. Choć przypuszczam, że Kane w tym wieku będzie nadal świetny, bo jest to napastnik lepszy technicznie od Lewandowskiego.

1

@PatrychoO Dokładnie, Lewy dlatego nie potrafi przyjmować, bo ja tak piszę :)

0

@TR3YWAY W przyszłym wlatuje Araujo :)

1

@Rust_Cohle Uniwersytet potworny
Merida waleczna
Coco

0

@TR3YWAY Za niedługo kupuję koszulkę Gaviego.

3

@LukaszFan Albo 35 latkiem z rocznym kontraktem za 50 mln, który miał być TOP napastnikiem xd

0

@takisobiektos Zobacz od ilu meczów nie strzelił gola xd

0

@Krzysztof1987 Piwo zerówka xD

0

@cris27 Where is Lewandowski? xD

1

@marcin62 To chyba ty czekający na gola Lewego w tym sezonie xD

0

@mekston Dostał 20 patelni to strzelił.

0

@mekston Masz racje, jest bramkarzem.

0

@takisobiektos A z Messim o wiele więcej zdobyła, po drugie patrz ile Messi zdobył nagród indywidualnych xd Porównywać Leo do Lewandowskiego xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?