0

@mekston Pichichi najsłabszy od 22 lat, nie mając konkurencji przegrał w kanadyjce z pomocnikiem xD

1

@Bagsik88 Jest i pokazuje to. Broniłeś się, że Choupo-Moting jakoś nie strzela to masz. Przyszedł lepszy od Lewego napadzior do Bayernu i wali serią.

0

@Mario96w Nabite na Salzburgu itd. Bayern bez Lewego również wygrywał w LM.

0

@escarabajo Haha nietrafiony to bym powiedział transfer Lewego do nas. 50 mln w błoto.

0

@tomek8756 Lewy zdobył, czy Bayern, który go ciągnął?

0

Komentarz usunięty

0

@P33ck Pichichi bez konkurencji z najniższą ilością goli od 22 lat xD

10

Hahaha potężny Lewandowski wyjaśniony przez La ligę, a już za niedługo przez Harry'ego Kane'a. Ale co się jego kościół podniecał rekordem nabitym na Bochum, czy innej Arminii xD przyszedł do bayernu napadzior lepszy niż Choupo-Moting i już wali gola za golem xD

0

@tristan87 Jaki trolling? Jak on na poważnie pisze, że Lewandowski jest lepszym napastnikiem od Suareza itd.

0

@MesQueUnClub96 xd SMS za 3-4 złotych do 40 porównywać. W podstawówce nie uczą matmy?

0

@Bagsik88 Coś tam strzelił jak dostał patelnię na pustaka albo karnego.

0

@Bagsik88 W LM z Salzburgami i innymi takimi to tak. Przychodził mecz z kimś silniejszym i też cieniował xd

0

@Bagsik88 Łatwiej, ale Lewandowski nie grał z samymi cieniasami, a po drugie grał głównie na slabiaków w lidze ogórków.

0

@Bagsik88 Ma, Uważasz, że między PSV i Ajaxem jest większa przepaść niż pomiędzy Bayernem i nwm BVB, Lipskiem?

0

@Bagsik88 To na uj Suareza przywołujesz xd? Ja ci tylko pokazałem, że w przeciwieństwie do Luisito, który sprawdził się w dwóch silnych ligach kontrastuje do takiego Lewandowskiego, który całą karierę spędził u farmerów xd Dopiero niedawno przeszedł do poważnej ligi i już go ta liga podsumowuje xd

0

@Bagsik88 PSV przynajmniej potrafi mistrza odbić Ajaxowi nie to co ktokolwiek Bayernowi.

0

@Bagsik88 xd Holandia u Suareza. To sobie przypomnij gdzie grał Lewandowski ( podpowiem w ekstraklasie xD)

0

@Kidd xd Nie przypominam sobie, żeby Barca przez 10 lat wygrywała mistrza.

0

@Kidd Bo gra w ogórkowej lidze, gdzie Bayern leje każdego? PL jednak jest uważana za najlepszą ligę świata.

0

@DaPidejpi Bez sensu porównanie. Busi na 9 byłby słaby, ale czy słabszy od Lewego to ciężko powiedzieć xD

0

@sokot xd Jak pisałem, że lepiej było zostawić Aubę i Luuka to ludzie się śmiali. Macie swojego Lewandowskiego xd

0

@AmigoBlancos Powinien go chwalić, w końcu od listopada nie ma lepszego piłkarza na świecie.

0

@Deviler Ciekawe czy przyjmie w tym sezonie piłkę 20 razy na mniej niż 3 metry xD

0

@Bagsik88 A kogo niby xd Griezmann był najlepszym piłkarzem w La Liga to jak miałbym go nie dać xd

0

@Bagsik88 Jaką trójkę z realu w ataku xd? Vini, Benzema i Griezmann.

0

@Bagsik88 Wygranie ligi było w tamtym sezonie niemożliwe, bo jak Auba przychodził to byliśmy daleko za realem już. W LE potknięcie, co nie zmienia faktu, że Lewandowski nie wniósł nic, bo z nim w składzie odpadliśmy i z LM i z LE.

0

@Bagsik88 Grał dobrze xd Ty chyba inną Barcelonę oglądałeś xd

2

@Deviler Ja wczoraj jadłem, mega dobry był.

1

@DonCarletto No tak właśnie myślałem, że po sezonie. Ewentualnie powrót Lucho.

0

@cules100pro Poprzedni sezon kończył się w styczniu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?