1

@LukaszFan Bartra też kiedyś mógł puścić Balea.

1

@kuz Chłopie on nam uratował końcówkę tym wejściem.

0

Świetnie Ferran.

1

@Coutinho007 Piekielnie dobra technika.

4

@Kitek1640 Głupoty piszesz, jakby real chciał to już by nas niszczył 5:0... Na szczęście nie chcą.

0

Felixa trzeba wykupić xD Laporta weź no tam sprzedaj złote piły Messiego.

7

Jak ktoś nie jest rasistą i zobaczy wenerycjusza to zacznie nim być xD

0

Na Viniciusa to chyba grawitacja z Jowisza działa xD

3

Hahaha pajac co się pruje do Xaviego.

1

Angielski casemiro dalej bezkarny xd

5

XD chłop się sam położył i faul.

1

Ajjjjj cholera.

1

Ale ten pajac udawał

1

Brawo Gundogan!!!

1

@Deviler Sobota, meczyk, narzeczona w spódniczce... I o to chodzi ;)

0

@Dzieniu Eleven.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 To mamy przewalone xd

0

@Zoker Manzano wystąpi oczywiście w drużynie z madrytu.

0

@Bagsik88 Ban za kłamstwa xd To już byś miał perma, bo piszesz takie farmazony, że szok

0

Komentarz usunięty

1

@Tomo1989 Na pewno ty byś przewidział, że ci 3 latek wleciał przed maskę xd Już to widzę .

0

@bart_azz City nie miało Araujo na PO i jakoś zatrzymało potężnego męczennika.

1

@tbas Ta i cię w kaftanie wywiozą, bo pomyślą, że je****ty i głosy słyszy xD

1

@MesQueUnClub96 Chyba w noszeniu wody xd

2

@goldmetaxa Chyba 4 lat xd

1

@MesQueUnClub96 Powinien za to ZP dostać?

0

@Firestone Jak to jest Regen casemiro xd

0

@Bagsik88 Możesz opowiedzieć, bo każdy meczyk Barcy obejrzałem w tym sezonie. Nie tak jak ty na flashscore, o którym ciągle mówisz xd

4

@panczo Pewnie musisz wyjść z auta, obejść, czy na pewno nikogo nie ma i dopiero ruszyć xd

2

@Tomo1989 Masz ty gościu prawo jazdy wgl? Jechałeś kiedyś autem, czy pier****sz jak potłuczony z perspektywy pieszego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?