AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LukaszFan Bartra też kiedyś mógł puścić Balea.
1
@kuz Chłopie on nam uratował końcówkę tym wejściem.
0
Świetnie Ferran.
1
@Coutinho007 Piekielnie dobra technika.
4
@Kitek1640 Głupoty piszesz, jakby real chciał to już by nas niszczył 5:0... Na szczęście nie chcą.
0
Felixa trzeba wykupić xD Laporta weź no tam sprzedaj złote piły Messiego.
7
Jak ktoś nie jest rasistą i zobaczy wenerycjusza to zacznie nim być xD
0
Na Viniciusa to chyba grawitacja z Jowisza działa xD
3
Hahaha pajac co się pruje do Xaviego.
1
Angielski casemiro dalej bezkarny xd
5
XD chłop się sam położył i faul.
1
Ajjjjj cholera.
1
Ale ten pajac udawał
1
Brawo Gundogan!!!
1
@Deviler Sobota, meczyk, narzeczona w spódniczce... I o to chodzi ;)
0
@Dzieniu Eleven.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 To mamy przewalone xd
0
@Zoker Manzano wystąpi oczywiście w drużynie z madrytu.
0
@Bagsik88 Ban za kłamstwa xd To już byś miał perma, bo piszesz takie farmazony, że szok
0
Komentarz usunięty
1
@Tomo1989 Na pewno ty byś przewidział, że ci 3 latek wleciał przed maskę xd Już to widzę .
0
@bart_azz City nie miało Araujo na PO i jakoś zatrzymało potężnego męczennika.
1
@tbas Ta i cię w kaftanie wywiozą, bo pomyślą, że je****ty i głosy słyszy xD
1
@MesQueUnClub96 Chyba w noszeniu wody xd
2
@goldmetaxa Chyba 4 lat xd
1
@MesQueUnClub96 Powinien za to ZP dostać?
0
@Firestone Jak to jest Regen casemiro xd
0
@Bagsik88 Możesz opowiedzieć, bo każdy meczyk Barcy obejrzałem w tym sezonie. Nie tak jak ty na flashscore, o którym ciągle mówisz xd
4
@panczo Pewnie musisz wyjść z auta, obejść, czy na pewno nikogo nie ma i dopiero ruszyć xd
2
@Tomo1989 Masz ty gościu prawo jazdy wgl? Jechałeś kiedyś autem, czy pier****sz jak potłuczony z perspektywy pieszego?