AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 W cienkiej lidze xd Premier league>La Liga>Serie A> Wielki kanion> >bundesfarmerliga xd
0
@Bagsik88 Suarez bez Leo wygrał ZB w średnim Liverpoolu.
2
@Adas82 Znam sposób. Pokaż się z jakąś fajną koleżanką, raz dwa będzie mieszkanie na błysk xD
8
@MesQueUnClub_87 Publicznie, ale anonimowo xd
0
@Bagsik88 Suarez to nie pilarz, który całą karierę spędził w cienkiej bundeslidze w dominatorze tej ligi. Luisito był bardziej ambitny i utalentowany, przez co trafił do najlepszego klubu na świecie i podbił dwie najsilniejsze ligi.
1
@Colon Wtorek, a Ciebie dopiero z tej izby wytrzeźwień wypuścili ;)?
6
@Qba2312 Norma xD Ludzie tutaj eufroia, a będzie tak samo, albo gorzej xd
0
@Messibestplayerintheworld To sobie sprawdź xd
0
@Messibestplayerintheworld ogromny xd Na 8 meczów bez niego 8 wygraliśmy ( w tym z Atletico)... Kluczowy element xD
0
@Bagsik88 Ajajaj boli cię brak ZP dla jednego z najbardziej przehajpowanych napastników w historii?
0
@Messibestplayerintheworld Czemu nie Lewandowski? Przecież królem strzelców był? Najsłabszym od 22 lat, ale jednak xD
4
@BorzyKrzys Zobacz sobie co się dzieje np. we Francji i skończ farmazonić. W Polsce naprawdę mamy bezpiecznie.
0
@Bagsik88 PiS i tak lepszy niż po.
0
@Bagsik88 No ma, bo więcej jest nierobów i patologii+ beton popisu.
0
@Bagsik88 Tak, lepiej. Ta partia jeszcze nie rządziła i w kluczowych sprawach dla Polski była przeciw wszystkim innym. W tym eko reżimu Unii europejskiej.
1
@MesQueUnClub_87 Będziesz miał totalitaryzm jak twój wybawiciel Tusk zgodzi się na brak weta dla Polski xd
20
@okiemtypera_lucaxx95 I jeszcze głosując na opozycję twierdzą, że ta partia czymś się różni xD
0
@Bagsik88 Ciekawe czy taki wesoły będziesz jak ci będą zabierać w podatkach na socjal xd Nie ma sensu z tobą dyskutować, bo trzeba być ograniczonym masochistą, żeby głosować na którąś z tych dwóch partii.
1
@Xpert77 Po i PiS po ponad 30 procent.
0
@Bagsik88 xd żyj sobie w przekonaniu, że Polska będzie teraz mlekiem i miodem płynąca. Zobaczymy z jak twardą ścianą się zderzysz xD
0
@Bagsik88 Inaczej? Zobacz co głosiła opozycja za rządów PiS. Zobacz co chcą wprowadzić teraz. Bliźniak i to bardziej odklejony od PiS.
0
@Bagsik88 No niestety jak widać nasze społeczeństwo ma syndrom Sztokholmski i lubimy jak nas dymają w podatkach. Nie jest dziwne, że wygrywają partie, które promują nieróbstwo i patologię, której jest więcej niż ludzi chcących pracować.
1
@Bagsik88 Zasypać argumentami? Wystarczy zobaczyć jak w ważnych sprawach głosowały obie te partie. Wystarczy zobaczyć co chciałaby wprowadzać opozycja podczas Covida, gdzie mówili, że restrykcyjne PiS są za małe xd (zamykanie lasów itp.) Do tego większy socjal rozwinięty o kredyt 0%, czy darmowe in vitro i aborcję xd Poza tym tak jak napisał kolega wyżej - Tusk to jest sługus unii i za niedługo stracimy pewnie prawo weta, przez co stracimy suwerenność i będziemy musieli przyjmować nielegalnych imigrantów z Afryki itp.
0
@Bagsik88 Konfederacja nie rządziła krajem, w przeciwieństwie do popisu, który niezmiennie niszczy nasz kraj od nastu lat.
0
@Lukikiki Lepiej nie idź, bo obudzisz się w tragiczniejszej Polsce niż była ona wczoraj xd
0
@Szmulek Za to w pierwszym się popisał.
5
@Gitarkafcb Powiedział wyborca po, czyli bliźniaka PiSu xd
0
@bartas97 Niemcy mają na tyle silną gospodarkę, że mogą mieć euro. Polska nie była, nie jest i raczej szybko nie będzie na to gotowa.
0
@maroon "ale przyznam, że byłem w szoku". Ale kasuje wszystko przed ;)
0
@FrankliN7 Wstydzisz się swojego wyboru? ;)