AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Mówi jeden psychofan Lewego do drugiego xD
1
@tomek8756 Jak to może być kot Kaczyńskiego, to o jakim zaufaniu mowa?
0
@MesQueUnClub96 Hehe chłop się bawi klockami:
https://zapodaj.net/plik-X7XjTkl4cy
0
@mekston Pierwsze ryki to pojawiły się w listopadzie jak twój Lewandowski zaczął kopać się po czole xD
0
@Bagsik88 "Do tego potrafi nie dotykać piłki i być ważny "- xD ty naprawdę piłkę, którą puścił, bo i tak by jej nie przyjął traktujesz jako coś wielkiego, przez co byłby MVP? xD Najsłabszy król strzelców od 22 lat, w tym sezonie też strzela albo na pustaka, albo z karnego xd
8
@Kuba_1 PSG to jest mem xD
0
@barcelonaLM "Kluczowego zawodnika" xD
0
@Bagsik88 Ważny xd Bo nie dotknął piłki, która nie była do niego hahaha Kluczowy, MVP xD
34
Żul to jest TOP totalny. 50 mln za takiego grajka to była promocja.
1
@13th Jeśli grasz przeciwko Barcy to bark masz do nadgarstka.
0
@Sulimo Żart? Ty widziałeś skąd ta piłka leciała?
0
@Bagsik88 Jakie Vigo xd ? Dwa ostatnie mecze to Celta i Sevilla + dzisiaj. Wróć do szkoły, bo nawet do 3 nie potrafisz liczyć xd
1
@kamyk_23 Świetny pomysł. Porto mocno pressuje, a Fermin i Gundo są o wiele lepsi w grze na małej przestrzeni od Oriola.
0
@tomek8756 Trudno, żeby napastnik nie był najlepszym strzelcem drużyny... wiadomo, że to Ter Stegen powinien nim być.
0
@MesQueUnClub96 Dodi ty piszesz o bzdurach? Zobacz jak grał twój bożek w 3 ostatnich meczach. Grał za nazwisko i tyle.
0
@FcPortoFan1999 Żeby nie było. Ja nigdy nie życzę nikomu kontuzji. Po prostu sądzę, że Ferran powinien grać częściej, bo ma ostatnio dobrą formę.
3
Zszedł hamulcowy i od razu Ferran brameczka :)
1
@MesQueUnClub96 Zła, bo on by w tej akcji był gdzieś na skrzydle xd
0
@Danny Gaucho Wyjątki potwierdzają regułę.
0
@fc20barca Jak z Sevillą i Mallorcą xd
20
Boxdel: "jo nie chcioł, jo nie wiedzioł". ".
0
@agaFCB Poza tym woli Ciebie ;)
1
@insp1re Atletico pokazało jakim to real jest potworem xd
0
@_barti Nie było nie kulturalnie. Lepiej jednak edytować, bo wiadomo, że jesteś lewicowym trollem.
1
@_barti xd Nie dziwię się, że nie zrozumiałeś wyborco lewicy.
0
@Gosciuu Tak, bliżej niż lewica. Z konfederacją jedynie nie zgadzam się co do kościoła, bo jestem ateistą i pełnej ochrony życia( jestem za porozumieniem o aborcji w 3 przypadkach).
0
@_barti Jak nie widzisz w tym komentarzu ewidentnej ironii to nie mam pytań xD
0
@thecreativepl Nie ma innej opcji niż konfederacja. Popis wiadomo, lewica to wgl inny światopogląd jeśli chodzi o mnie i są odklejeni gospodarczo. Trzecia droga to kalka popisu xd
2
Czy osoby głosujące na Popis powinny pójść siedzieć za działanie na szkodę państwa? ;)
0
@MesQueUnClub_87 i w Indiach z dzięki Janoszek, która swoją popularnością wypromowała Polskę.