0

@mekston Mówi jeden psychofan Lewego do drugiego xD

1

@tomek8756 Jak to może być kot Kaczyńskiego, to o jakim zaufaniu mowa?

0

@MesQueUnClub96 Hehe chłop się bawi klockami:
https://zapodaj.net/plik-X7XjTkl4cy

0

@mekston Pierwsze ryki to pojawiły się w listopadzie jak twój Lewandowski zaczął kopać się po czole xD

0

@Bagsik88 "Do tego potrafi nie dotykać piłki i być ważny "- xD ty naprawdę piłkę, którą puścił, bo i tak by jej nie przyjął traktujesz jako coś wielkiego, przez co byłby MVP? xD Najsłabszy król strzelców od 22 lat, w tym sezonie też strzela albo na pustaka, albo z karnego xd

8

@Kuba_1 PSG to jest mem xD

0

@barcelonaLM "Kluczowego zawodnika" xD

0

@Bagsik88 Ważny xd Bo nie dotknął piłki, która nie była do niego hahaha Kluczowy, MVP xD

34

Żul to jest TOP totalny. 50 mln za takiego grajka to była promocja.

1

@13th Jeśli grasz przeciwko Barcy to bark masz do nadgarstka.

0

@Sulimo Żart? Ty widziałeś skąd ta piłka leciała?

0

@Bagsik88 Jakie Vigo xd ? Dwa ostatnie mecze to Celta i Sevilla + dzisiaj. Wróć do szkoły, bo nawet do 3 nie potrafisz liczyć xd

1

@kamyk_23 Świetny pomysł. Porto mocno pressuje, a Fermin i Gundo są o wiele lepsi w grze na małej przestrzeni od Oriola.

0

@tomek8756 Trudno, żeby napastnik nie był najlepszym strzelcem drużyny... wiadomo, że to Ter Stegen powinien nim być.

0

@MesQueUnClub96 Dodi ty piszesz o bzdurach? Zobacz jak grał twój bożek w 3 ostatnich meczach. Grał za nazwisko i tyle.

0

@FcPortoFan1999 Żeby nie było. Ja nigdy nie życzę nikomu kontuzji. Po prostu sądzę, że Ferran powinien grać częściej, bo ma ostatnio dobrą formę.

3

Zszedł hamulcowy i od razu Ferran brameczka :)

1

@MesQueUnClub96 Zła, bo on by w tej akcji był gdzieś na skrzydle xd

0

@Danny Gaucho Wyjątki potwierdzają regułę.

0

@fc20barca Jak z Sevillą i Mallorcą xd

20

Boxdel: "jo nie chcioł, jo nie wiedzioł". ".

0

@agaFCB Poza tym woli Ciebie ;)

1

@insp1re Atletico pokazało jakim to real jest potworem xd

0

@_barti Nie było nie kulturalnie. Lepiej jednak edytować, bo wiadomo, że jesteś lewicowym trollem.

1

@_barti xd Nie dziwię się, że nie zrozumiałeś wyborco lewicy.

0

@Gosciuu Tak, bliżej niż lewica. Z konfederacją jedynie nie zgadzam się co do kościoła, bo jestem ateistą i pełnej ochrony życia( jestem za porozumieniem o aborcji w 3 przypadkach).

0

@_barti Jak nie widzisz w tym komentarzu ewidentnej ironii to nie mam pytań xD

0

@thecreativepl Nie ma innej opcji niż konfederacja. Popis wiadomo, lewica to wgl inny światopogląd jeśli chodzi o mnie i są odklejeni gospodarczo. Trzecia droga to kalka popisu xd

2

Czy osoby głosujące na Popis powinny pójść siedzieć za działanie na szkodę państwa? ;)

0

@MesQueUnClub_87 i w Indiach z dzięki Janoszek, która swoją popularnością wypromowała Polskę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?