1

@barteq Tak, rodzina dowie się po powrocie... moja i jej :D

3

@Danny Gaucho Auba gigachad, dlatego się zgodziła ;)

4

2

@Danny Gaucho Nie, przy fontannach :)

107

Panowie, dzisiaj wspaniały dzień. 7 rocznica związku z moją ukochaną, jesteśmy w Warszawie i chwilę temu powiedziała "Tak", gdy poprosiłem ją o rękę... Piękny dzień.

0

@JimMorrisonFCB Chwali go za rzeczy, które praktycznie każdy napastnik potrafi także xd Dlatego sarkastycznie zapytałem.

0

@mekston Tylko Lewandowski to potrafi xd Żaden inny piłkarz nie.

0

Komentarz usunięty

1

@batoon Tak jak o Gomesa swego czasu. Niestety o Portugalczyka wygraliśmy :/

1

@dv7wisnia wpadłeś jak wiśnia w kompot xD

0

@Azrik z dobitkami*

0

@Bagsik88 Tak, od Lewandowskiego to zwykła podcinka.

0

No i fajnie, Barca pierwsza, czyli wszystko na swoim miejscu ;) Laporta już pewnie zaczyna gimnastykę, żeby uzbierać pieniądze na dwóch Joao.

0

@JimMorrisonFCB Mhm, rozgrywając masz sporo opcji i musisz podjąć decyzję, nie każdy piłkarz zdecydowałby się na takie zagranie jak Felix. Za to większość napastników strzeliłaby jak Lewandowski, bo tylko tak się dało.

0

@JimMorrisonFCB No jak widać ze zrozumieniem nie potraficie. Wyraźnie napisałem, że żeby tak podać jak Felix to najpierw wgl trzeba wpaść na takie zagranie. Lewandowski nie miał innego wyboru i musiał tak uderzyć. To jest ta różnica.

0

@LM10GOAT Golden boy, nie to co Pedri, czy Gavi xD

0

@kanver_ xd wy potraficie czytać?

0

@kanver_ Tak podać to trzeba umieć, wgl żeby wpaść na to. Lewandowski nie miał innej opcji na wykończenie tego i wykorzystał to tak jak powinien. Praktycznie każdy napastnik by to strzelił w taki sam sposób.

0

@Bagsik88 Tak to była zwykła podcinka.

0

@Bagsik88 Na pewno zwykłej podcinki nie nazwę akrobacją xd Sprawdź sobie w słowniku co to słowo oznacza xd

0

@Firestone Ja nie uwierzę, jak ty nie będziesz razem z dodim.

0

@MesQueUnClub_87 Każdy kto grał w piłkę wie, że to wcale nie jest ciężkie xd "akrobatyczny sposób"- on tam z przewrotki strzelił? xD

2

@Crashynski Dokładnie. Dostał dwie setki i je strzelił, a przez ponad 80 minut kopał się po czole xd

0

@EkspertzOrlikq Przynajmniej nie muszę wyzywać ludzi w internecie, żeby się podbudować psychicznie xd

0

@EkspertzOrlikq Przykre masz doświadczenia z życia, jak musiałeś jeść za domem, bo się ciebie rodzice wstydzili xd

0

@mekston Duży kunszt to było podanie Felixa.

0

Komentarz usunięty

0

@Bagsik88 Linka to sobie wstaw do nauki czytania ze zrozumieniem xd

1

@mekston Kluczowy to był Cancelo, Ter Stegen, a nawet Felix bardziej niż dobijak.

0

@mekston Mniej niż w meczu 6:1 z PSG. Dzisiaj ledwo się udało, tam to była istna demolka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?