AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@barteq Tak, rodzina dowie się po powrocie... moja i jej :D
3
@Danny Gaucho Auba gigachad, dlatego się zgodziła ;)
4
@macio_944 @OskP @FcPortoFan1999 @karolup Dziękuję :)
2
@Danny Gaucho Nie, przy fontannach :)
107
Panowie, dzisiaj wspaniały dzień. 7 rocznica związku z moją ukochaną, jesteśmy w Warszawie i chwilę temu powiedziała "Tak", gdy poprosiłem ją o rękę... Piękny dzień.
0
@JimMorrisonFCB Chwali go za rzeczy, które praktycznie każdy napastnik potrafi także xd Dlatego sarkastycznie zapytałem.
0
@mekston Tylko Lewandowski to potrafi xd Żaden inny piłkarz nie.
0
Komentarz usunięty
1
@batoon Tak jak o Gomesa swego czasu. Niestety o Portugalczyka wygraliśmy :/
1
@dv7wisnia wpadłeś jak wiśnia w kompot xD
0
@Azrik z dobitkami*
0
@Bagsik88 Tak, od Lewandowskiego to zwykła podcinka.
0
No i fajnie, Barca pierwsza, czyli wszystko na swoim miejscu ;) Laporta już pewnie zaczyna gimnastykę, żeby uzbierać pieniądze na dwóch Joao.
0
@JimMorrisonFCB Mhm, rozgrywając masz sporo opcji i musisz podjąć decyzję, nie każdy piłkarz zdecydowałby się na takie zagranie jak Felix. Za to większość napastników strzeliłaby jak Lewandowski, bo tylko tak się dało.
0
@JimMorrisonFCB No jak widać ze zrozumieniem nie potraficie. Wyraźnie napisałem, że żeby tak podać jak Felix to najpierw wgl trzeba wpaść na takie zagranie. Lewandowski nie miał innego wyboru i musiał tak uderzyć. To jest ta różnica.
0
@LM10GOAT Golden boy, nie to co Pedri, czy Gavi xD
0
@kanver_ xd wy potraficie czytać?
0
@kanver_ Tak podać to trzeba umieć, wgl żeby wpaść na to. Lewandowski nie miał innej opcji na wykończenie tego i wykorzystał to tak jak powinien. Praktycznie każdy napastnik by to strzelił w taki sam sposób.
0
@Bagsik88 Tak to była zwykła podcinka.
0
@Bagsik88 Na pewno zwykłej podcinki nie nazwę akrobacją xd Sprawdź sobie w słowniku co to słowo oznacza xd
0
@Firestone Ja nie uwierzę, jak ty nie będziesz razem z dodim.
0
@MesQueUnClub_87 Każdy kto grał w piłkę wie, że to wcale nie jest ciężkie xd "akrobatyczny sposób"- on tam z przewrotki strzelił? xD
2
@Crashynski Dokładnie. Dostał dwie setki i je strzelił, a przez ponad 80 minut kopał się po czole xd
0
@EkspertzOrlikq Przynajmniej nie muszę wyzywać ludzi w internecie, żeby się podbudować psychicznie xd
0
@EkspertzOrlikq Przykre masz doświadczenia z życia, jak musiałeś jeść za domem, bo się ciebie rodzice wstydzili xd
0
@mekston Duży kunszt to było podanie Felixa.
0
Komentarz usunięty
0
@Bagsik88 Linka to sobie wstaw do nauki czytania ze zrozumieniem xd
1
@mekston Kluczowy to był Cancelo, Ter Stegen, a nawet Felix bardziej niż dobijak.
0
@mekston Mniej niż w meczu 6:1 z PSG. Dzisiaj ledwo się udało, tam to była istna demolka.