AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 Wątpliwe. Ale z 2-5 mógłby mieć.
0
@Bagsik88 W końcu zacząłeś pisać z rozsądkiem. :)
0
@Andi18 Na pewno nie bierz trybun za bramkami.
1
@Faro Camp Nou sprzedamy xd
0
@FCB_dimiC Ja się nie mogę doczekać aż przyjdzie Roque w styczniu.
0
@Faro Ffp La Liga pozdrawia xD
0
@Emhyr Pytanie gdzie on ma grać xd Mamy straszny urodzaj w obronie. Fajnie byłoby zobaczyć duet Araujo-Kounde.
0
@D10SLEO Nowym Neymarem raczej.
0
@Faro Mieli nóż na gardle.
2
@Barcasub Iron Man, Spider Man i Venom.
1
@BulaKG Tak jak wykupili Pottera xd
0
@jaras121 Skoro tak uważasz.
0
@takisobiektos Czemu ma mnie boleć jego słabość? Boli mnie jedynie, że tak drewniany piłkarz kosztował tak dużo i teraz sabotuje moją ukochaną drużynę.
0
@FcPortoFan1999 No tak, bo z wyżej wymienionymi to Francję rozwalimy na lajcie.
2
@P33ck Lakaka :D
0
@takisobiektos Boli? Ma boleć.
0
@Barcasub No nie ważne. Skoro miałby być lepszy jakościowo to byłby przed nim w oczach Pedriego :)
0
W wywiadzie dla ESPN Pedri wymienił XI wszechczasów Barcelony. Na pozycji 9 wybrał Luisa Suareza, a nie jego mentora, przyjaciela, najlepszego napastnika w historii piłki Lewandowskiego... @Bagsik88 opinia?
1
@Comentateiro To samo z siadaniem na drodze, przez które auta stoją w korku, nadal mają załączone silniki i produkują spaliny xd
1
Komentarz usunięty
0
@marcin62 W liczbach tak, ale ludzie widzą, że z dupy.
0
@MesQueUnClub96 Bo takie coś to jest 100 procentowy gol. Jakby to zwalił to byłby pośmiewiskiem, a prawie tak się stało.
2
@MesQueUnClub96 Co mam napisać? Takie coś nie ma sensu nazywane być asystą. Nie oglądasz to chyba ty, idź sobie zadanie z przyrki zrobić.
2
@Roobo Wybielanie, bo 2 razy celnie podał do piłkarzy, którzy musieli się wykazać, żeby z tych podań zrobić gol xd Najpierw Raphinha, który strzelił z daleka, a potem "świetne" podanie do Cancelo, który był sam na sam, to nie tak, że musiał jeszcze wkręcić w ziemię Mirandę, dostał piłkę na nos. Już o 3 golach nie mówiąc xD Gol na pustą z 2 metrów po słupku Yamala, karny i 100, którą strzeliłby każdy po świetnym zmyleniu obrońcy przez Felixa.
0
@BorzyKrzys Nie każdy jest taką wspaniałą personą jak ty. Ty zasługujesz na rangę nadużytkoenika. Widzę Nietzsche wjechał za mocno xD
1
@pioz123 Dokładnie, po prostu za Gaviego grał Felix, a sam Gavi grał w pomocy. Tak to graliśmy tak jak zawsze z tą różnicą, że na PS był Ferran, który trzymał się linii, a nie ścinający do środka Raphinha/Yamal.
3
@Luciano99 No za czarną Kleopatrę ponoć dostali pozew.
0
@Pedri16Future Ma to sens, ale to i tak świadczy o tym, że ma nierówno pod sufitem.
1
@Dari0G No ja go nie znam za dobrze, czasami jedynie kojarzę, że się z kimś kłócił. Tak jak piszę, jest to mało istotne.
1
Patrząc na Cancelo jeszcze bardziej dziwi mnie to, że nie interesujemy się Arnau Martinezem. Chłopak gra w podobny sposób (również schodzi do środka itd. Oczywiście zachowując wszelkie proporcje, bo Cancelo to TOP na swojej pozycji), a nie jest jakoś mega drogi.