1

@GeneralXavi Nie płać za przejazd, przyjedzie mandat, najszybszy sposób ;)

0

@mekston Pewnie dzięki temu wygramy LM. Taki Ter Stegen, czy wcześniej Busi i Alba na pewno nic nie wnoszą/wnosili xd Warte wywalenia 50 mln xd

0

@Barcelonka070 Nawet na zleceniu jest minimalna stawka. Inna sprawa, że nikt ci nie przystawia pistoletu i nie każe pracować tam, gdzie nie odpowiada ci wynagrodzenie.

0

@Hosh To już swoją drogą, jednak dolar poszedł do góry, a ceny w dół. Także wybory mają znaczenie.

0

@Barcelonka070 Wytłumacz jak można płacić mniej niż minimalna, która z samej nazwy jest minimalna?

4

Benzyna 95 u mnie na stacji bp 6,14 zł za litr. Spadła z 6,50. Za miesiąc wybory, przypadek? Nie sądzę xD

1

@Barcelonka070 Wiadomo, powinien nowemu pracownikowi od razu 10 k rzucić xd

1

@FCB24 I to, że Dembele nie pisze, że nie umiesz.

1

@tadzik447 Ta, żeby się Messi załamał widząc jego przyjęcie. Do Messiego idzie Luisito.

2

@barcanawieki Niech się idzie cieszyć piłką do Arabii.

0

@Ziemny No to HIV. W każdym razie pełno chorób można od kogoś takiego wyłapać. Dzięki za sprostowanie.

0

@wojopancer Tak, żeby złapać AIDS chyba xd

1

@barcelonaLM Oj tak. Jeszcze jak grał w totkach to był bestią, zresztą dalej jest.

0

@Eto'o9 R10 Bawi patrząc na Lukaku na boisku. Tak jak napisałeś, każdy ma inne poczucie humoru.

1

Te memy z Lakaką to jest TOP xD


1

@Tomo1989 Ciekawe, czy policja byłaby tego samego zdania :)
@HarveySpecter całkowita racja, chyba im kask za bardzo głowę ściska i nie potrafią myśleć. I te pie*****nie, że kostka brukowa xd Niech kupują rower, który po tym jeździ i stosują się do przepisów. Ogólnie to powinni za to dawać duży mandat typu 3000 zł. Nagle każdy z tych pedalarzy nagle zaczął swoją szosówką po tych ścieżkach jeździć.

0

@MarcepanowyKsiaze pedalarz*

2

Tylko ktoś niespełna rozumu wybrałby inaczej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ls0811 Ale wtedy nie mógłby narzekać xd

1

@Azrik Świetne kraje wymieniłeś. Chiny, gdzie grają w pingla, USA, w którym prawie każdy sport jest przed piłką nożną (Football amerykański, kosz, hokej, baseball), Indie z krykietem xd A potem kraje biedne, które nie inwestują wgl w piłkę nożną. Do dużych krajów można zaliczyć Francję, czy Argentynę, które dziwnym trafem triumfują.

0

@Bagsik88 Aktualnie patrząc to wielość kraju daje przewagę. Małe kraje ostatnimi czasami zachodzą daleko, ale nie wygrywają MŚ. Ważna jest taktyka, a dopiero później jakość piłkarzy. Argentyna wygrała mimo, że nie miała najsilniejszej na papierze kadry.

1

@Encore a jak dasz to albo przyjmie na 3 metry i straci, albo poda na kontrę dla rywala xd

0

@Barcabarca3562157 Ter Stegen,Araujo, Kounde, Christensen, Balde, Kounde, Tchouameni, Gundogan, Bellingham (mniej kontuzji), Vini (nie trawię pajaca, ale jest lepszy aktualnie), Rodrygo, Joselu.

0

@mekston Nie, bo Messi prowadził Argentynę do finałów i był najlepszym piłkarzem turnieju zazwyczaj.

0

@mekston "Ubzdurałeś" xd no tak, każda drużyna jedzie tam dla zabawy, a nie po to żeby wygrać xd Puchar? A komu to potrzebne, a na co?

0

@mekston Nic nie wygrali? Ciekawe. Polecam obejrzeć ostatnie CA i MŚ, możesz się zdziwić.

0

@mekston To było kiedyś, a chodziło o obecną kadrę, wiem ciężkie do zrozumienia. Poza tym 3, a ile wygrał najlepszy większy kraj hm? Taka Francja, Brazylia?

0

@mekston Pisaliśmy o MŚ xd Barca wygrała w ostatnim sezonie Messiego PK, czyli w sumie LM xD

0

@mekston I co wygrali coś xd?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?