0

@Technik No, zniszczył go nieźle xD

0

@Qba2312 W jakimś nudnym sporcie, który jest niszowy xd

4

To jeszcze Yamal na manitę i weekendzik TOP. Beka z tych co siatkę wybrali xD

2

4:0 z Betisem. Świetnie to wygląda.

3

Ale to zakręcił. 7 w Barcelonie z rogalami? David Villa... Ferran Torres :D

1

Ferran GOOOOOOOOL z wolnego :D

1

Ferran i Felix świetnie wyglądają.

1

Ter Stegen jak zawsze TOP. :D

2

Wystarczyli dwaj jakościowi piłkarze na dwóch najsłabiej obsadzonych pozycjach i od razu lepiej to wygląda. Jeszcze Roque na N i naprawdę może być dobrze.

1

@Toretto Nie mają klauzuli. Ani Cancelo, ani Felix.

0

@mekston A ty już w toalecie byłeś?

0

@WisniaKala Niektórzy tak na serio piszą. Ciężko wyłapać

0

@WisniaKala Hahahaha, bo patelnię strzelił xd

0

Felix świetne zagranie.

0

@Szmulek On ma taki styl gry.

1

Felix brawo ! :D Brawo Oriol :)

1

@fart No, od listopada xD

0

@Borneo Mamy inny zespół, w Lewandowski dalej najsłabszy i tak od listopada xd

0

@Borneo Z karnych i na pustaka xd Takie to może i Ter Stegen strzelać.

0

@CriminalFCB Szaman zatańczy i ci przejdzie?

0

@Borneo Ta, pomóc xd Niech im powie jak grać w pierwszym składzie będąc najsłabszym z drużyny.

2

@Deviler Gwiazdeczka się obrazi i poleci do prezesa.

0

@Borneo Nie za 50 mln xd Mają większy autorytet i większego zawodnika jakim jest Xavi jako trenera. Drewniany napastnik nie jest im potrzebny.

1

@Jonyx Mrugnij jeśli potrzebujesz pomocy i nie chcesz tego ślubu ;D

0

@Barcelonka070 Ktoś zmusza tę osobę do pracy przystawiając pistolet do głowy xd?

0

@mekston Faktycznie osiągnięcia Lewego z Bayernu pomogą w rozwijaniu się pomocnika w Barcelonie. To tak samo jak wpływ ma to, że zjem czekoladę na pożary w Hiszpanii xd Ferminowi to mógłby doradzać Xavi, Iniesta, czy Messi, a nie drewniany napastnik, którego ciągnęła świetna drużyna.

0

@mekston Tak, max 10 34 latek z rocznym kontraktem nie powinien kosztować więcej. Trzeba było wycofać się z negocjacji i sobie go odpuścić, tym bardziej, że był Auba.

0

@mekston I co, to że wygrał LM z Bayernem, bo dostawał patelnie niby jak ma pomóc takiemu Ferminowi, który jest pomocnikiem? xd "No Fermin musisz stać w polu karnym i dostawiać nogę do pustaka jak skrzydłowy zrobi większość roboty. Ewentualnie jak skrzydłowy wywalczy karnego to go strzelaj, tak zostaniesz nazwany goleadorem " xd

0

@mekston "role model" chyba np. Jak nie przyjmować xd

0

@mekston Jest Ter Stegen, teraz Gundogan za free, czy Oriol. Lewandowski nie był wart tych pieniędzy. Max 10 mln to byłaby uczciwa cena. Jeden z najbardziej przepłaconych transferów biorąc pod uwagę okoliczności (wiek, rok kontraktu).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?