AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Technik No, zniszczył go nieźle xD
0
@Qba2312 W jakimś nudnym sporcie, który jest niszowy xd
4
To jeszcze Yamal na manitę i weekendzik TOP. Beka z tych co siatkę wybrali xD
2
4:0 z Betisem. Świetnie to wygląda.
3
Ale to zakręcił. 7 w Barcelonie z rogalami? David Villa... Ferran Torres :D
1
Ferran GOOOOOOOOL z wolnego :D
1
Ferran i Felix świetnie wyglądają.
1
Ter Stegen jak zawsze TOP. :D
2
Wystarczyli dwaj jakościowi piłkarze na dwóch najsłabiej obsadzonych pozycjach i od razu lepiej to wygląda. Jeszcze Roque na N i naprawdę może być dobrze.
1
@Toretto Nie mają klauzuli. Ani Cancelo, ani Felix.
0
@mekston A ty już w toalecie byłeś?
0
@WisniaKala Niektórzy tak na serio piszą. Ciężko wyłapać
0
@WisniaKala Hahahaha, bo patelnię strzelił xd
0
Felix świetne zagranie.
0
@Szmulek On ma taki styl gry.
1
Felix brawo ! :D Brawo Oriol :)
1
@fart No, od listopada xD
0
@Borneo Mamy inny zespół, w Lewandowski dalej najsłabszy i tak od listopada xd
0
@Borneo Z karnych i na pustaka xd Takie to może i Ter Stegen strzelać.
0
@CriminalFCB Szaman zatańczy i ci przejdzie?
0
@Borneo Ta, pomóc xd Niech im powie jak grać w pierwszym składzie będąc najsłabszym z drużyny.
2
@Deviler Gwiazdeczka się obrazi i poleci do prezesa.
0
@Borneo Nie za 50 mln xd Mają większy autorytet i większego zawodnika jakim jest Xavi jako trenera. Drewniany napastnik nie jest im potrzebny.
1
@Jonyx Mrugnij jeśli potrzebujesz pomocy i nie chcesz tego ślubu ;D
0
@Barcelonka070 Ktoś zmusza tę osobę do pracy przystawiając pistolet do głowy xd?
0
@mekston Faktycznie osiągnięcia Lewego z Bayernu pomogą w rozwijaniu się pomocnika w Barcelonie. To tak samo jak wpływ ma to, że zjem czekoladę na pożary w Hiszpanii xd Ferminowi to mógłby doradzać Xavi, Iniesta, czy Messi, a nie drewniany napastnik, którego ciągnęła świetna drużyna.
0
@mekston Tak, max 10 34 latek z rocznym kontraktem nie powinien kosztować więcej. Trzeba było wycofać się z negocjacji i sobie go odpuścić, tym bardziej, że był Auba.
0
@mekston I co, to że wygrał LM z Bayernem, bo dostawał patelnie niby jak ma pomóc takiemu Ferminowi, który jest pomocnikiem? xd "No Fermin musisz stać w polu karnym i dostawiać nogę do pustaka jak skrzydłowy zrobi większość roboty. Ewentualnie jak skrzydłowy wywalczy karnego to go strzelaj, tak zostaniesz nazwany goleadorem " xd
0
@mekston "role model" chyba np. Jak nie przyjmować xd
0
@mekston Jest Ter Stegen, teraz Gundogan za free, czy Oriol. Lewandowski nie był wart tych pieniędzy. Max 10 mln to byłaby uczciwa cena. Jeden z najbardziej przepłaconych transferów biorąc pod uwagę okoliczności (wiek, rok kontraktu).