AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sheva77 Tylko to jest irytujące, bo żaden inny piłkarz nie jest tak przehajpowany. Ja wiem, że swoje strzelił, ale jak czytasz wszędzie, że nwm "Lewy strzelił hat trick na treningu, co za forma polskiego napastnika " w okresie, gdzie w Barcy ( twoim ukochanym klubie) kopie się po czole to łapie cię żenada.
4
@MarcepanowyKsiaze Tego jemu i nam życzę. Jak do nas przyszedł to się bardzo cieszyłem, bo już za czasów gry w Valencii podobała mi się jego gra. Chciałem , żeby tu trafił bo miał klauzulę 25 mln, ale Bartomeu wolał wywalić 31 mln na Trincao.
1
@pioz123 Ciśniesz po kimś mimo, że źle przeczytałeś komentarz i dziwisz się, że zwraca ci uwagę xd
5
@Marcin91fcb Też tak uważam, tym bardziej, że to był real. Skopanie realu to zawsze najlepsza rzecz.
0
@Bagsik88 Można też strzelić setki z Bayernem, czy nie przeszkadzać w pierwszym meczu z Interem.
0
@Dari0G Skąd mam wiedzieć, że żartujesz? Zobacz co napisał @pioz123
0
@Sheva77 Nigdzie nie napisałem, że jest słaby. Po prostu nie jest wybitny jak Suarez, czy Nazario.
6
@pioz123 Ja z nią jestem już 7 lat. Pierwszy raz byliśmy w Pijalni czekolady Wedla xd Nauczcie się czytać ze zrozumieniem.
1
@Dari0G Naucz się czytać.
1
@Dari0G Psycholog nie nauczy go techniki przyjmowania piłki na mniej niż 3 metry.
0
@Bagsik88 Dałyby, gdyby lewy w pierwszym meczu nie był duchem.
5
Dzisiaj byłem z dziewczyną pierwszy raz w Pijalni czekolady Wedla. Mrożona czekolada mleczna (klasyczna) to jest coś pysznego, polecam.
2
@kuz Dlatego, że 5:0 nie mogło zostać "wydrukowane", tym bardziej po totalnej dominacji Barcelony.
0
@matirix20 Przeoczyłem. Dzięki za info.
4
@Firestone Trzeba mieć nadzieję, że na dobre pokonał swoje "demony" w głowie. Ostatnio ma świetny okres, ale ile to już było historii, że po dobrym okresie zawodnik znów zjechał.
0
@Xawery35 To nic nie zmienia. Jakby strzelił więcej to byśmy wygrali.
1
@szonik94 Może, a może w następnym znów będzie kopać się po czole? Tu już zostało ogłoszone, że wrócił do najlepszej formy.
0
@Sheva77 Ale nie mamy w Europie tylko Polaków. Trzeba porównywać do najlepszych na danej pozycji. Taki Suarez był kilkakrotnie lepszy.
0
@Bagsik88 Dałem, bo Benzema był lepszym jakościowo piłkarzem niż Lewy, a Vinicius obiektywnie był lepszy niż Raphinha w poprzednim sezonie.
1
@kuz Jest tak, bo ciężko byłoby obronić tezę, że sędzia nam ten mecz wydrukował.
2
@szonik94 Bo tu już piszą o cudownym powrocie, czy dawaniu MVP, gdzie było 3-4 piłkarzy lepszych od niego. Niektórzy ze skrajności w skrajność przeszli.
0
@mekston Nie poziom Suareza, Aguero, czy Ibry. Nawet do Benzemy nie dorasta.
2
@BorzyKrzys Jeden lepszy mecz niż tragiczny Lewego i już wielkie odbudowanie xD
0
@Foro Ponieważ Suarez to jest przykład prawdziwego TOP napastnika, a nie ubranego przez psychofanów w ten tytuł po prostu dobrego napastnika, który całą karierę jedzie na pracy innych.
1
@szonik94 Boli to przehajpowanie go ze względu na narodowość.
0
@Sheva77 Gdzie ja ci coś piszę o "urażeniu mnie" i pudrowniu słów? Bardziej chodzi, żeby bronić się przekazem, a nie wyzwiskami, które mają na celu pokazanie siebie nad kimś xd Co do Lewego to po prostu pieprzą głupoty, są nieobiektywni, bo jest Polakiem. Jakby nim nie był to już dawno byłby zmieszany z błotem za to jak gra od listopada i nie byłoby karania się golami, które strzeli każdy napastnik czyt. Patelni, czy karnego.
1
@arasz1819 Kilka by się znalazło, ale Suarez fakt najlepszy przykład.
0
@Kamiloza91 Raczej to wina charakterystyki klubów. Atletico to beton, a Chelsea to mem.
1
@DonMatteo901 Felix ponoć wrócił do tej, co go 3 razy zdradziła.
1
@Firestone Jednak Barca zmienia ludzi.