0

@Bagsik88 Dzisiaj? Druga bramka to był pustak, a pierwsza z pięciu metrów. Ostatnio? Chociażby w LM z Belgami, gdy strzelił na pustaka po świetnym podaniu Felixa.

0

@mekston Historyczną remontadę xd Graliśmy dzisiaj z PSG?

0

@Bagsik88 Weź się typie ogarnij w końcu. Nigdzie nie pisałem, że Aubameyang strzelałby więcej, a tutaj goście to sugerują, bo po prostu nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Napisałem, że z Aubą strzelalibyśmy podobną ilość, tylko bramki by się rozkładały na większą ilość graczy.

0

@mekston kluczowy xd Kluczowy to był Cancelo, czy ter Stegen, który wybronił między innymi strzał Bamby, a nie gość, który dwa razy dostał podanie na 5 metrów.

0

@Firestone Kurła z systemem edukacji jest gorzej niż myślałem.

0

@mekston "Hat tricka nie miał, ale dublet jest" Jak się samozaorać by mekston xD

0

@mekston Kunsztu xd Kunszt i Lewandowski to oksymoron.

0

@mekston Mhm. Zobaczymy jak przyjdzie mocniejszy rywal i znów będzie się kopać po czole, co w sumie i tak robi, ale ma farta, że dostaje podania na pustaka.

0

@escarabajo Oby się udało go wypchnąć.

0

@mekston 4 patelnie, karny, 2 asysty gdzie Cancelo musiał kiwnąć rywala, a Raphinha strzelić z dystansu "piłki na nos" xd

0

@mekston Chłopie to było 2 razy na 5 metrze xd

0

@mekston W ryk to ty wpadniesz, jak po sezonie go wywalimy do Arabii.

0

@mekston Piecze to cię fakt, że drewniak bez patelni jest daremny.

0

@mekston Dokładnie. Tego, że przez ponad 80 minut kopał się po czole to nic. 2 razy mu piłka spadła na pustą przestrzeń w piątym metrze i już ZP xd

1

Cancelo to jest TOP

0

@ini_barca Lewandowski hat trick? Czytaj przyjęcie na 3 metry, podanie w aut i podanie do rywala na kontrę.

0

@Azrik hahaha. Różnica byłaby ogromna.

0

@BulaKG dużo tego:
5G i czipy w szczepionkach, które ma na celu kontrolowanie ludzi, szczepionki wywołują autyzm, Reptilianie, płaska ziemia, ZP dla Lewandowskiego ;)

1

@_barti To nie jest teoria spiskowa.

0

@Bagsik88 "Lewandowski grałby lepiej w LM" wróżenie z fusów na korzyść Lewego? Typowe dla kościoła Lewandowskiego.

1

@Bagsik88 Suarez dał nam tyle, że Lewandowski może mu buty nosić xd Suarez przychodził w sile wieku, wygrał nam sporo meczów. Do spółki z Neymarem i Messim stworzył najlepszy atak w historii. Wystawiłbyś Lewego do tego ataku za Suareza to Messi i Neymar by się załamali widząc taką łamagę.

0

@_barti Do niższych podatków, braku socjalu. Osoby, które tylko z tego się utrzymują (nieroby) faktycznie mogą być zaniepokojone.

1

@betonito Później będą "pracować" jak we Francji tj. Palić samochody, wszczynać zamieszki. Do tego prowadzi taka durna polityka migracyjna.

0

@Jonyx Ja byłem na 2 godziny przed meczem, ale chyba na spokojnie godzinę przed wejdziesz.

0

@mekston Co mam napisać? Najsłabsza La Liga od lat, zniszczona polityką Jebasa i jego durnym ffp. Poza tym taktyka na patelnie do napastnika. Każdy widzi jak wygląda na boisku, jak dla mnie jedna z największych wtop transferowych Barcy patrząc na problemy finansowe, wiek piłkarza, kwotę i to, że miał rok kontraktu. Zobacz ile ma kosztować Cancelo - naprawdę TOP grajek.

0

@draxidox Zdrady by nie wybaczyła, chyba że swoją xD Kto to wgl jest?

4

@Barcanajlepszyteam Jak ona w jakimś wywiadzie powiedziała, że mężczyźni powinni mieć odebrane prawa do głosowania na 12 lat (3 następne wybory), żeby przemyśleli swoje poglądy xd

1

@Ls0811 I ona jest poczytalna?

0

@MesQueUnClub96 Zobacz jak przyjmuje piłkę, to popuścisz ale ze śmiechu.

3

@Kidd Ja raz wypiłem i czułem się jakbym miał żonę i 3 dzieci ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?