AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 A Bayern został wywalony i to z LM przez Villareal. Dobrze wiesz jaka atmosfera byla na Camp Nou.
0
@P33ck No u Lewego jest większy przelicznik, bo mu za to ZP dają xd
0
@mekston Tak jak napisałem, tnie to chyba tobie pień mózgu. Oglądam normalnie każdy mecz, po prostu nie jestem psychofanem Lewandowskiego i nie wmawiam sobie, że gra dobrze, bo jest Polakiem jak wy.
0
@mekston W dyscyplinie, gdzie gra kilkadziesiąt tysięcy piłkarzy spokojnie może być więcej niż jeden najlepszy piłkarz xd
0
@mekston W barwach Barcy? Oczywiście. Niech idzie grać na swoim poziomie do Arabii, czy ekstraklasy.
0
@mekston Nie oglądałem ligi farmerów.
0
@mekston A ilu może być MVP? Ilu wygrywa ZP w danym roku?
0
@karci0 No właśnie o to chodzi. On strzelał dużo goli, ale jako obrońca nie był na poziomie np. Chielliniego.
1
@capoN Maldini, Chiellini chociażby.
0
@mekston Kluczowy to był Cancelo, który wystawił tą patelnię i strzelił gola na 3:2.
0
@mekston Tobie to chyba się mózg przycina. Oglądam każdy mecz więc skończ perfidnie kłamać. Sam nie oglądasz i masz urojenia, że Lewandowski dobrze wygląda na boisku. Podsumował to ciebie i siebie Lewandowski wczoraj.
0
@mekston Genialne osiągnięcie xd Które mu wypracowali koledzy z drużyny. Tam Choupo-Moting potrafi naście bramek strzelić xd
0
@mekston Kompletnie? Założę się, że w tamtym meczu zdobył hat tricka wg mnie. To jest przyjęcie na 3 metry, podanie w aut i podanie na kontrę dla rywala. Zresztą w wczorajszym również xD
0
@Rust_Cohle Mógłby z tobą, bo też bijesz dzieci (Dodiego) ;)
3
@tristan87 Pamiętam , jak tu ludzie pisali, że przychodzi do nas średniak, który cały czas wylewy w obronie robi. Później jak grał cały czas na PO i zagrał pierwszy od dawna mecz na ŚO (średni) to go wyzywali, żeby trzymał się PO, bo na środku jest średniakiem xD
1
@LM10GOAT Sędziowanie przez ligę Negreiry ;)
0
Kiedy Gargamel w fame MMA? Doświadczenie w biciu ma ;D
0
@mekston Powinno być "wyniki pokazujące jak bardzo był przeceniony" W 2020 powinien dostać Muller/Neuer, a w 2021 nawet nie powinien być rozważany, bo Messi to inny poziom.
0
@mekston A zdobył hat tricka w meczu z Celtą? No właśnie, nie ośmieszaj się dalej.
0
@mekston Na pewno nie poziom wyżej wymienionych. Dobry/ bardzo dobry, ale wyżej wymienieni to była TOPka w historii.
0
@mekston No i się osśmieszyłeś, bo Lewy nawet blisko hat tricka nie był. Ja ci na tamten komentarz odpisałem "niech najpierw to zrobi, bo narazie nie potrafił".
5
@arasz1819 Tu ktoś pisał (jak jeszcze ramos był bez klubu), że chętnie by go u nas zobaczył... nwm jak można było chcieć największego cymbała z madrytu (obok Pepe) do nas...
Edit. Zawsze to mi się kojarzy xD
https://zapodaj.net/plik-mFi21wHcDp
0
@Emhyr A ja nie. Zadebiutował u Koemana, później kontuzja i jestem pewien, że Ludwiczek również bardziej by na niego postawił. Xavi chciał go wypchnąć z klubu i wymienić na średniaka Tagliafico xd
0
@Emhyr Ale ty wiesz, że Xavi był zwolennikiem wymiany Balde na Tagliafico z Ajaxem? Cały ruch nie doszedł do skutku, bo Ajax nie chciał xd
0
@pioz123 Dobrze, że Lewandowski machający łapami nie psuje szatni. Albo nie podający na pustaka do Raphinhi przeciwko Atletico.
0
@mekston Nie, bo to byli naprawdę klasowi piłkarze, którzy nie potrzebowali patelni od kolegów, żeby cokolwiek w meczu zrobić.
0
@mekston Nie pisałeś? Oznaczyłeś mnie w komentarzu z dopiskiem "Alexdark00 w ryk", w którym gość pisał, że dzisiaj Lewy hat-trick. Tak cię Lewandowski wyjaśnił właśnie. Byłeś bardzo mądry przed tym meczem :)
0
@Sulimo Do dzisiaj nwm co Sevilla miała w głowie puszczając go za tyle. Gdzie taki Maguire kosztował bodajże 90 mln? xD
0
@mekston Ma z LEGO. Jaki najlepszy piłkarz, taka ZP.
0
@mekston Co tam, mam paść w ryk, bo Lewy hat tricka walnie? Taki mądry przed meczem byłeś xd Ale cię wyjaśnił twój idol xd