AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Widać, że ze względu na LGBTowski nick jesteś wspierany lepszymi trafami przez poprawność polityczną xd
0
@titikaka Kto wgl wpadł na tak durny pomysł z tym zasiedzeniem po dwóch dniach?
2
@tomek8756 A może oni wcale nie czują się mężczyznami? Masz strasznie ograniczony światopogląd ;) Choć nwm czy traktor może głosować?
3
@Kidd Coś ty mi kur.. zrobił bandyto!
0
@MesQueUnClub96 Będziesz mieć prawa wyborcze za 5-6 lat to też będziesz pisał.
0
@KichuBlaugrana Ciekawe, czy będziesz taki mądry jak kopniesz małym palcem w róg szafki xD
3
@Yoshi94 Ale masowo przyjmuje migrantów. @Deviler i @Kessie żywym t̶o̶w̶a̶r̶e̶m̶ przykładem ;)
1
@Popitek12 eutanazja xD
0
@zaky274 Jeszcze. Ciężko, żeby 20 latek miał większe osiągnięcia xd
0
@zaky274 Ale nie są tak drewniani.
0
@Transu96 Biedny, uciśniony pedofil. Trzeba mieć nadzieję ,że dostanie szansę opowiedzieć swoją smutną historię w szkołach podstawowych xd
0
@Bobo25 Nie pamiętam, żeby Bosak słabo rządził krajem :)
4
@Bobo25 Nikt nie musiał straszyć Tuskiem. Wystarczy nie mieć pamięci złotej rybki i pamiętać jak się "popisał" za swoich rządów xD
2
@Bagsik88 Masz rację. Mają inną nazwę :)
@QuaReL to żeś podał jeszcze większych odklejeńców xD
0
@GeneralXavi No co? Promują najstarszy zawód świata.
0
@QuaReL Ale wiesz, że PO to to samo co PiS?
1
@Zoker raczej jak człowiek, który ma szacunek do samego siebie może głosować na lewicę xD
0
@Pedri16Future Stuu podczas zatrzymania: " Jo nie chcioł".
1
@LukaszFan Baxton*
2
@bartekvisca Chcesz sobie wszczepić płód z invitro i zabić go przed 12 tygodniem?
0
@Gaz W końcu do Barcelony (miasta) zawitała wspaniała 9 tka.
2
@Messibestplayerintheworld Oby. Przydałby się tak świetny, młody skrzydłowy.
5
@Emhyr Niemcy trzymają się razem.
2
@clyde Oba te przypadki niszczą życie na początku. Jedne nawet nie dopuszcza do tego życia.
1
@Lionel_Messi10 Po 15 to nie chcę wiedzieć ile będzie benzyna kosztować xd
2
Tak jest!!!! Brawo Roberto.
0
@tomek8756 Oby. Trzeba mieć nadzieję.
1
@tomek8756 I co? Gol Yamala. Wiadomo, z Lewym byśmy tych goli nie stracili xD
0
@MesQueUnClub96 xd Ale ty wiesz, że my straciliśmy 2 bramki?
2
@MesQueUnClub96 Messiego też można było opylić po 20 dobrych meczach xD