0

@Transu96 Widać, że ze względu na LGBTowski nick jesteś wspierany lepszymi trafami przez poprawność polityczną xd

0

@titikaka Kto wgl wpadł na tak durny pomysł z tym zasiedzeniem po dwóch dniach?

2

@tomek8756 A może oni wcale nie czują się mężczyznami? Masz strasznie ograniczony światopogląd ;) Choć nwm czy traktor może głosować?

3

@Kidd Coś ty mi kur.. zrobił bandyto!

0

@MesQueUnClub96 Będziesz mieć prawa wyborcze za 5-6 lat to też będziesz pisał.

0

@KichuBlaugrana Ciekawe, czy będziesz taki mądry jak kopniesz małym palcem w róg szafki xD

3

@Yoshi94 Ale masowo przyjmuje migrantów. @Deviler i @Kessie żywym t̶o̶w̶a̶r̶e̶m̶ przykładem ;)

1

@Popitek12 eutanazja xD

0

@zaky274 Jeszcze. Ciężko, żeby 20 latek miał większe osiągnięcia xd

0

@zaky274 Ale nie są tak drewniani.

0

@Transu96 Biedny, uciśniony pedofil. Trzeba mieć nadzieję ,że dostanie szansę opowiedzieć swoją smutną historię w szkołach podstawowych xd

0

@Bobo25 Nie pamiętam, żeby Bosak słabo rządził krajem :)

4

@Bobo25 Nikt nie musiał straszyć Tuskiem. Wystarczy nie mieć pamięci złotej rybki i pamiętać jak się "popisał" za swoich rządów xD

2

@Bagsik88 Masz rację. Mają inną nazwę :)
@QuaReL to żeś podał jeszcze większych odklejeńców xD

0

@GeneralXavi No co? Promują najstarszy zawód świata.

0

@QuaReL Ale wiesz, że PO to to samo co PiS?

1

@Zoker raczej jak człowiek, który ma szacunek do samego siebie może głosować na lewicę xD

0

@Pedri16Future Stuu podczas zatrzymania: " Jo nie chcioł".

1

@LukaszFan Baxton*

2

@bartekvisca Chcesz sobie wszczepić płód z invitro i zabić go przed 12 tygodniem?

0

@Gaz W końcu do Barcelony (miasta) zawitała wspaniała 9 tka.

2

@Messibestplayerintheworld Oby. Przydałby się tak świetny, młody skrzydłowy.

5

@Emhyr Niemcy trzymają się razem.

2

@clyde Oba te przypadki niszczą życie na początku. Jedne nawet nie dopuszcza do tego życia.

1

@Lionel_Messi10 Po 15 to nie chcę wiedzieć ile będzie benzyna kosztować xd

2

Tak jest!!!! Brawo Roberto.

0

@tomek8756 Oby. Trzeba mieć nadzieję.

1

@tomek8756 I co? Gol Yamala. Wiadomo, z Lewym byśmy tych goli nie stracili xD

0

@MesQueUnClub96 xd Ale ty wiesz, że my straciliśmy 2 bramki?

2

@MesQueUnClub96 Messiego też można było opylić po 20 dobrych meczach xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?