AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston U nas gra na swojej pozycji i nie jest tłamszony defensywną taktyką Atletico.
0
@Nazio_87 Paella była TOP jak jadłem. Był to bar niedaleko Camp Nou.
0
@mekston Widać gołym okiem w meczach jak go pierwszy lepszy obrońca przestawia fizycznie xd Dziadek już nie daje rady fizycznie.
0
@Remi70 Nieważne. Jest to już dorastające dziecko.
1
@Remi70 Płód nie jest winien, że powstał w taki, a nie inny sposób. Jeśli jakiś zwyrodnialec zabił niewinnego człowieka, to zrobił to w pełni świadomie i powinien za to ponieść karę.
9
@AmigoBlancos Graj, że będzie karny. Real jak dostaje na łeb to zawsze sędzia jakimś karnym uratuje.
0
@Comentateiro : miłość do ojczyzny i drugiego mężczyzny xD
0
@KrychaFCB Kariera Lewego w 22 sekundy xD
4
@_barti bo za Peło nie było dużego bezrobocia. To nie ich wina xd
0
@mekston Manekin to lepiej przyjmuje piłkę niż Lewandowski xd
1
@Rust_Cohle I trzy razy wpi****l. xD Lipiny niech pozwiedza.
0
@Wojcio To chyba logiczne, że utrzymać trzeba. Chcieli jednak tylko dla pracujących i bez podnoszenia do 800+
0
@Bagsik88 Peło za to chce z odklejeńcami z lewicy, którzy twierdzą, że biologiczny facet może urodzić.
0
@Bagsik88 Skończ porównywać jakąś ligę farmerów do premier league.
0
@Bagsik88 Jakieś tam wykonywał, ale głównym wykonawcą był Gerrard.
1
@El Plutoninho xd Mam 23 lata i zagłosowałem na konfederację z tego względu, że jako jedyni nie obiecują gruszek na wierzbie. Nie wspierają również socjalu, a co za tym idzie różnego rodzaju patologii. Pracujesz= masz i tak powinno być. Nie pracujesz, bo jesteś leniem, albo pracujesz słabo- rynek cię przeżuje i wypluje.
0
@Bagsik88 Suareza nie musiała drużyna ciągnąć do jego sukcesów. Przypomnijmy, że Luisito nawet nie był w Liverpoolu wykonawcą rzutów karnych.
0
@Bagsik88 W cienkiej lidze xd Premier league>La Liga>Serie A> Wielki kanion> >bundesfarmerliga xd
0
@Bagsik88 Suarez bez Leo wygrał ZB w średnim Liverpoolu.
2
@Adas82 Znam sposób. Pokaż się z jakąś fajną koleżanką, raz dwa będzie mieszkanie na błysk xD
8
@MesQueUnClub_87 Publicznie, ale anonimowo xd
0
@Bagsik88 Suarez to nie pilarz, który całą karierę spędził w cienkiej bundeslidze w dominatorze tej ligi. Luisito był bardziej ambitny i utalentowany, przez co trafił do najlepszego klubu na świecie i podbił dwie najsilniejsze ligi.
1
@Colon Wtorek, a Ciebie dopiero z tej izby wytrzeźwień wypuścili ;)?
6
@Qba2312 Norma xD Ludzie tutaj eufroia, a będzie tak samo, albo gorzej xd
0
@Messibestplayerintheworld To sobie sprawdź xd
0
@Messibestplayerintheworld ogromny xd Na 8 meczów bez niego 8 wygraliśmy ( w tym z Atletico)... Kluczowy element xD
0
@Bagsik88 Ajajaj boli cię brak ZP dla jednego z najbardziej przehajpowanych napastników w historii?
0
@Messibestplayerintheworld Czemu nie Lewandowski? Przecież królem strzelców był? Najsłabszym od 22 lat, ale jednak xD
4
@BorzyKrzys Zobacz sobie co się dzieje np. we Francji i skończ farmazonić. W Polsce naprawdę mamy bezpiecznie.
0
@Bagsik88 PiS i tak lepszy niż po.