0

@Faro Maldini nie potwierdzi tego.

0

@Coutinho007 xd Za to Lewandowski taki wspaniały. Poza tym skończcie mi wkładać słowa w usta, bo to się nudne robi. Średniak za 3 mln jest lepszy od średniaka za 50 mln z pensją rosnącą.

0

@mekston Idź tam płakać w kącie po partidazo twojego bożka xd. Głupoty to ty piszesz i gra Lewandowskiego to podsumowuje xd

2

@draxidox Co w sprawie LGBT mieliby zmienić niby?

0

@TR3YWAY Ja już kiedyś napisałem, że istnieje coś takiego jak "hat trick Lewandowskiego"- przyjęcie na min. 3 metry, podanie w aut i podanie na kontrę dla rywala xD

5

@Stinger_ Barcelona z trypletem. Uwielbiam Leo, ale Barcę kocham.

0

@mekston Dla cb też xd Lewy pewnie wczoraj MVP co nie?

3

@Bartas7VeB Hahahaha Ter Stegen nigdy nie był bramkarzem światowej klasy xd Weź leki.

0

@Jacu327 Pewnie producenci wzięli pod uwagę odbiór konsumentów?

7

@Gaz Jeszcze tylko chodzi, zero pressingu z jego strony. Jedynie jak wszedł to w dwóch akcjach podskoczył do rywala, a tak to spacerował. Jest tylko jeden piłkarz, który może sobie łazić, bo potem w pojedynkę wygra mecz/ trofeum i nie jest to Lewandowski.

0

@Bagsik88 No chyba ty xd. To jest piłkarz na pewno wart więcej niż 3 mln. Nawet jeśli ma tylko rok kontraktu to powinien być wart gdzieś z 10.

0

@LM10GOAT 3 miliony za takiego grajka? Betis na głowę upadł?

0

@FCB24 Nie widziałem, żeby wczoraj z przewrotki z 20 metrów strzelił. Chyba, że normalny strzał to przewrotka?

0

@626 Czyli podszywka xd

0

@DonCarletto Tak czy inaczej, jakby był taki świetny jak mówisz to mógłby to wyjąć. Zobacz jakie piły wyciągał sezon temu Ter Stegen, czy Courtois. To są świetni bramkarze, a nie jakiś kiep kepa.

0

@DonCarletto No wiesz ja uważam, że pierwszą mógł Ter Stegen wyjąć, co do drugiej już ciężej, ale w najwyższej formie Ter Stegen mógłby to wyjąć. To samo ze strzałem Gundogana.

0

@DonCarletto Najlepszy. Świetnie wczoraj wybronił strzał Gundogana.

0

@VegetaPolska Spoko, niech dalej asystuje rywalom. Tak ma grać defensywny pomocnik xD

0

@Striker A mnie to kij interesuje czyja wina, ja się tam cieszę, że real gola stracił. Jednak Tchouameni się temu przysłużył, a tu chłop pisze, że Francuz jest w świetnej formie. Oby był w takiej dłużej, że asystuje rywalom ;)

0

@Crystalline Ta wyjąby. Ten placek nawet ciasta z pieca nie potrafi wyjąć.

1

@MichalZZZ Ter Stegen, Gavi, Araujo i Kounde.

1

@LM10GOAT Jak zawsze wypełzły madrycioki z jaskini po fartownym zwycięstwie.

0

@VegetaPolska xd To, że Alaba ostatnimi czasami gra słabo nie oznacza, że w tej sytuacji wszystko to jego wina. Tchouameni go wrzucił na minę i taka jest prawda. ŚPD w świetnej formie (jak piszesz o Tchouamenim) nie dopuszcza do tego, że ma "kluczowe podanie" przy bramce rywala xD

1

@VegetaPolska Świetnie wrzucił Alabę na minę chyba xd

0

@DonCarletto Tchouameni podał do tyłu, Alaba robił wślizg.

3

@LM10GOAT Co się madryciak odpalił xd

0

@FCB24 Niech najpierw tak strzeli tapiniarz.

0

@VegetaPolska Wczoraj świetnie podał do Gundogana Tutenchamon xD

1

@BordowyPtak Co ty gadasz? Cancelo miał średni mecz, a jak wszedł Camavinga to od razu doszedł do kilku akcji zakończonych strzałem.

0

@MesQueUnClub96 Hahaha nie on jest problemem. Na 3 metry przyjmuje przez złą taktykę xD Albo przez słabych partnerów. Wszyscy i wszystko winne, że Polak słabo gra tylko nie ów Polak xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?