0

@DonCarletto Michel z Girony.

4

@maroon Genialne to jest. Piękna analogia :)

1

@DaPidejpi Kto to przewidział xd Juz na samym początku pisałem, że 50 mln za 34 latka z rocznym kontraktem to pieniądze wywalone przez okno. Wliczając do tego pensję, która dodatkowo rośnie mamy wtopę jak się patrzy xd. A mógł zostać darmowy Auba, który i lepiej wyglądał na boisku i z nim drużyna wyglądała lepiej ogólnie.

1

@VegetaPolska To samo zdanie mam xd 50 mln za dziadka z rocznym kontraktem to jest tragedia. Króla strzelców zrobił najsłabszego od 22 lat, nie mając żadnej konkurencji, bo Benzema miał problemy zdrowotne.

1

@hayek Fajny hejter xd To jest najlepszy napastnik poprzedniego sezonu, strzelił zawrotne 23 (najsłabszy Pichichi od 22 lat xd). Nawet aktualnie jest najlepszy, zobacz tą jakość w każdym przyjęciu. XD

8

Tebas chce przejrzystych przepisów w sprawie sędziowania? Są przejrzyste, masz białe koszulki z napisem real madryt, męczennika w zespole=pomoc sędziego. W LM też działa.

1

@Emhyr A także Maffeo go do kieszeni schował.

1

@Zoker Także jak narzeczona będzie kiedyś w ciąży, to oby syn xD

7

@Barcelonka070 Zobacz co robi tęczowa ideologia w USA xd

0

@Bagsik88 Inna sprawa pouczać, a inna opieprzać i robić to samo mecz późnij jak było z Lewandowskim i Fatim. Inna sprawa, że Lewandowski jest tak słaby, że to go powinni pouczać.

0

@Bagsik88 Pouczał młodszego kolegę, a nie ostentacyjnie podważał decyzję arbitra... Ty serio różnicy nie widzisz?

0

@PatrychoO To akurat nie. Inna sprawa, że Kounde, czy De Jong nie mają ego wielkości ziemi, żeby takie gesty robić.

0

@PatrychoO Te 3 mecze pauzy Lewego ( do tego jego zejście w meczu z Osasuną) to było dla nas wzmocnienie.

0

@Bagsik88 Wiesz, Piszczek i Błaszczykowski nie zdradzili BVB, nie robili z siebie gwiazdeczki. Dobry przykład- komentarz Lewego "La cabaret" odnośnie miejsca w ZP, które i tak było za wysokie. Do tego te gwiazdorzenie u nas.

1

@Sysia11 Wtedy czasy były jeszcze w miarę normalne.

2

@ObiektywnyKibic121 Kiedy zauważyłeś u siebie pierwsze oznaki rasizmu?

2

@bartas97 Nie ta strona xd.

1

@Rl9k1nG Jak dla mnie fajne to było. Ludzie są uprzedzeni, bo brakuje głównych postaci z poprzednich części. Nadal jednak jest to w tym samym stylu/humorze.

0

@VegetaPolska Mam dokładnie tak samo. Piszczek to mój ulubiony Polski piłkarz, Kubę również bardzo lubię, ale ich media nie pompowały na najlepszych na świecie xd

1

@Kondziubarca Hahaha dokładnie. Jak pisałem, że taki Kane byłby kotem w Bayernie to ludzie pisali, że nie, że Lewandowski taki zajebisty. Na szczęście tak się życie ułożyło, że Kane faktycznie tam trafił i pokazuje jak żenującą ligą jest bundesfarmerliga xD Daily Star z Rigczem.

0

@Bagsik88 Kluczowy nie był. Królem strzelców tak, ale najsłabszym od 22 lat xd

0

@FCB_dimiC Faktycznie boli mnie jak Barca (moja ukochana drużyna) strzela xd. Raczej za Man Utd powinien być twój ból jak napiszę prawdę, że twój bożek Lewandowski jest słaby.

0

2

@kryhaa Po Suarezie, przed Lewym*

1

@Lucerfi Akurat taką mam xd Ale nie sprzedaje.

1

Szukajcie aż znajdziecie, Grzesiu nie zmienia zdania xd

1

@Lament Lewandowski xd

1

@GeneralXavi Mam wielosezonowe :)

0

@Bagsik88 Komu? Aubameyangowi. Ciężej jest stworzyć sytuację, zrobić coś z niczego niż tak jak Lewandowski tylko dobijać wypracowane przez drużynę akcje.

1

@Hubert102 Za tą ŚP może być Bellingham/Valverde.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?