AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonCarletto Michel z Girony.
4
@maroon Genialne to jest. Piękna analogia :)
1
@DaPidejpi Kto to przewidział xd Juz na samym początku pisałem, że 50 mln za 34 latka z rocznym kontraktem to pieniądze wywalone przez okno. Wliczając do tego pensję, która dodatkowo rośnie mamy wtopę jak się patrzy xd. A mógł zostać darmowy Auba, który i lepiej wyglądał na boisku i z nim drużyna wyglądała lepiej ogólnie.
1
@VegetaPolska To samo zdanie mam xd 50 mln za dziadka z rocznym kontraktem to jest tragedia. Króla strzelców zrobił najsłabszego od 22 lat, nie mając żadnej konkurencji, bo Benzema miał problemy zdrowotne.
1
@hayek Fajny hejter xd To jest najlepszy napastnik poprzedniego sezonu, strzelił zawrotne 23 (najsłabszy Pichichi od 22 lat xd). Nawet aktualnie jest najlepszy, zobacz tą jakość w każdym przyjęciu. XD
8
Tebas chce przejrzystych przepisów w sprawie sędziowania? Są przejrzyste, masz białe koszulki z napisem real madryt, męczennika w zespole=pomoc sędziego. W LM też działa.
1
@Emhyr A także Maffeo go do kieszeni schował.
1
@Zoker Także jak narzeczona będzie kiedyś w ciąży, to oby syn xD
7
@Barcelonka070 Zobacz co robi tęczowa ideologia w USA xd
0
@Bagsik88 Inna sprawa pouczać, a inna opieprzać i robić to samo mecz późnij jak było z Lewandowskim i Fatim. Inna sprawa, że Lewandowski jest tak słaby, że to go powinni pouczać.
0
@Bagsik88 Pouczał młodszego kolegę, a nie ostentacyjnie podważał decyzję arbitra... Ty serio różnicy nie widzisz?
0
@PatrychoO To akurat nie. Inna sprawa, że Kounde, czy De Jong nie mają ego wielkości ziemi, żeby takie gesty robić.
0
@PatrychoO Te 3 mecze pauzy Lewego ( do tego jego zejście w meczu z Osasuną) to było dla nas wzmocnienie.
0
@Bagsik88 Wiesz, Piszczek i Błaszczykowski nie zdradzili BVB, nie robili z siebie gwiazdeczki. Dobry przykład- komentarz Lewego "La cabaret" odnośnie miejsca w ZP, które i tak było za wysokie. Do tego te gwiazdorzenie u nas.
1
@Sysia11 Wtedy czasy były jeszcze w miarę normalne.
2
@ObiektywnyKibic121 Kiedy zauważyłeś u siebie pierwsze oznaki rasizmu?
2
@bartas97 Nie ta strona xd.
1
@Rl9k1nG Jak dla mnie fajne to było. Ludzie są uprzedzeni, bo brakuje głównych postaci z poprzednich części. Nadal jednak jest to w tym samym stylu/humorze.
0
@VegetaPolska Mam dokładnie tak samo. Piszczek to mój ulubiony Polski piłkarz, Kubę również bardzo lubię, ale ich media nie pompowały na najlepszych na świecie xd
1
@Kondziubarca Hahaha dokładnie. Jak pisałem, że taki Kane byłby kotem w Bayernie to ludzie pisali, że nie, że Lewandowski taki zajebisty. Na szczęście tak się życie ułożyło, że Kane faktycznie tam trafił i pokazuje jak żenującą ligą jest bundesfarmerliga xD Daily Star z Rigczem.
0
@Bagsik88 Kluczowy nie był. Królem strzelców tak, ale najsłabszym od 22 lat xd
0
@FCB_dimiC Faktycznie boli mnie jak Barca (moja ukochana drużyna) strzela xd. Raczej za Man Utd powinien być twój ból jak napiszę prawdę, że twój bożek Lewandowski jest słaby.
0
Dobre
https://zapodaj.net/plik-xFok7qYy8e
:D
@Encore ?
2
@kryhaa Po Suarezie, przed Lewym*
1
@Lucerfi Akurat taką mam xd Ale nie sprzedaje.
1
Szukajcie aż znajdziecie, Grzesiu nie zmienia zdania xd
1
@Lament Lewandowski xd
1
@GeneralXavi Mam wielosezonowe :)
0
@Bagsik88 Komu? Aubameyangowi. Ciężej jest stworzyć sytuację, zrobić coś z niczego niż tak jak Lewandowski tylko dobijać wypracowane przez drużynę akcje.
1
@Hubert102 Za tą ŚP może być Bellingham/Valverde.