0

@JimMorrisonFCB Chodziło o te dwa sezony. Już zaczeliście, że a tylko Liga, bo już nie pasowało pod narrację, że na 14 sezonów Auba nie strzelił w ani jednym więcej goli xd

18

Oby chciał tutaj przyjść. Świetnie zapowiadający się młody skrzydłowy, który może mieć genetykę jak brat, czyli bez kontuzji. Sztab medyczny Barcy: Challenge accepted xD

0

@JimMorrisonFCB Chociażby to jak Auba wyglądał u nas. Wyglądał lepiej, drużyna z nim w składzie wyglądała lepiej. Poza tym użyję twojej sztuczki i odpowiem, że nigdzie nie napisałem, że Auba dałby więcej. Możliwe, że dałby mniej, ale nie kosztowałby nas worka złota, którego nie opłaca się płacić Lewemu za jego poziom. Widziałeś ile goli strzeliła cała drużyna z Lewym i bez. Z Lewym (1-2 gole więcej) niż sezon wcześniej bez niego. Ogromna różnica.

0

@marcin62 Tak tak, porównywać baya, który zaszedł np. o wiele dalej niż BVB, czy to w pucharze, czy LM na co przełożyło się więcej meczów=więcej szans na gola to jest wg was fair? Nie pasuje Liga pod narrację to trzeba wyciągać wszystkie rozgrywki, bo wiadomo, że w tych Bayern dominował.

0

@marcin62 A o czym cały czas piszemy xd? O golach w lidze xd Oficjalne staty nie pasują, bo jak to tak, Auba tyle samo goli co "Lewandoski".

1

@JimMorrisonFCB Dziwne, bo w 2016/17 miał jednego gola więcej grając w słabszej od baya Borussi. W sezonie 18/19 mieli po 22 bramki, ale Auba grał w PL, a Lewandowski w cienkiej bundeslidze.

1

@tristan87 Daj dowód, że dałby mniej.

2

@Benz Oczywiście, że Lewy może czyścić buty Suarezowi. Suarez grał na kosmicznym poziomie, ale niestety w czasach prime Kosmity Messiego i Ronaldo (który piłkarzem mimo narcyzmu był świetnym). Lewandowski zaczął być uważany za świetnego piłkarza dopiero, gdy ww dwójka schodziła/zeszła ze sceny. Luisito w ich czasie wygrał 2 ZB w dwóch najsilniejszych ligach (jednego w średnim Liverpoolu). Lewandowski zaczął wygrywać ZB, gdy Messi i Ronaldo już nie strzelali jak porąbani.

0

@Bagsik88 Martinez nie zrobił tak jak Lewandowski. To był totalny kryminał.

24

@Kubsoleon Zrobił. Pauzował przez kilka meczów xD

1

@Bagsik88 Podaniem, a raczej braku w takiej sytuacji i spartolenia 200% okazji w meczu z Atletico przy tylko 1:0. Największy pokaż egoizmu jaki kiedykolwiek widziałem xd

1

@Bagsik88 Poważnie ty go w takiej sytuacji usprawiedliwiasz ? XD

0

@barcanawieki Nie podania specjalnie ręki nie było. Brak przybicia specjalnie piątki wymyśliliście wy... dziennikarze.

1

@esem91 Piękne okienko wsadził (komuś w kamienicy),też bym nie podawał do tak źle ustawionego Raphinhi. Do tego gromiliśmy ich 1:0 więc była bezpieczna przewaga.

0

@Bagsik88 Ogromna różnica xD pierwszy lub drugi przegrany. XD

0

@Bagsik88 100 nie, ale Lewandowski też tyle nie ma.

0

@Sinirsey Miałem 13 lat, więc beztroskie życie. Chodzenie do szkoły, zero obowiązków. Trenowało się piłkę nożną w klubie. Piękne czasy.

0

@tomek8756 Napisałbym, że to @MesQueUnClub96 ale to jakiś stary gość, a Dodi nawet 13 nie ma.

0

@BISHBASHBOSH Po prostu jest blisko bramki, często są to asysty jak Busquetsa do Messiego, gdzie strzelec musi zrobić 90% z gola.

0

@wonsz_w_pomidorach Każdy by strzelił. Karny to nie sztuka. Ter Stegen by mógł strzelać i też prawdopodobnie by strzelił.

0

@Bagsik88 2 to był nawet Jorginho xD

1

@escarabajo Nic mi nie zrobił, po prostu śmieszne jest jak ludzie go przeceniają ze względu na narodowość.

0

@Herato Masz rację, Auba nigdy nie strzelił karnego.

0

@Bagsik88 Co mam napisać? Pierwsza bramka fajna, w końcu nie patelnia. Druga to karny, który został wywalczony przez Ferrana. Więc mała zasługa przy tym golu Lewandowskiego.

0

@Bagsik88 Jej napastnik ma najwięcej bramek, niemożliwe. Można było zakładać, że to Ter Stegen będzie pierwszy.

1

@daniel32778 Masz rację, strzelenie karnego to ogromny wyczyn.

0

@Cukson O pierwszym napisał, a ewidentnie nie pamięta, lub nie chce pamiętać rewanżu.

4

@PIWOSZ89 Z gry również go przypomina od listopada 2022.

0

@tomek8756 Nie zgodziłbym się, uważam, że jeśli już to facet powinien się oświadczyć.

4

@Bagsik88 Suarez bez Leo wygrał ZB w Liverpoolu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?