AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kitek1640 Może nie planszówka, ale karcianka eksplodujące kotki.
0
@Firestone @Rust_Cohle opinia?
0
@Emhyr Cancelo pół na pół xd To jest TOP PO.
0
@Essos około 40 godzin. Masakra to była ale.
0
@Emhyr Mimo wszystko jesteśmy mistrzem Hiszpanii.
0
@ranger3120 @Lukikiki jego prawa ręka wcale taka ładna nie jest...
2
@Emhyr Jaką markę, skład ma porto, a jaki Barca? Dla nas pokonanie ich to jest obowiązek.
1
@Emhyr To jest tylko Porto... Powinniśmy ich rozjechać łatwo, a nie się spinać na nich jak na finał.
1
@TR3YWAY @tristan87 @MarioVeB! Chłop przeniósł się na Twitter i dalej was boli xD
0
@tomek8756 Ja się nie nazywam Cohel.
0
@kanver_ Nie potrafi? Chyba wrzutek Ferrana nie widziałeś xd
0
@Culer9002 Lewy nie jest łysy.
0
@Rewolucja123 xd Jak jest na odwrót to Lewy macha łapami, gdzie to jego partnerzy podają.
0
@Bagsik88 Czy ja twierdzę ,że tylko? Jednak zdecydowana większość jego goli to jest pustak, albo karny.
0
@kanver_ W takim razie ZP, za jedną dobrą wrzutkę w meczu piłkarza za 50 mln.
0
@Bagsik88 A gdzie napisałeś, że chodzi o ten, czy zeszły sezon?
0
@jaras121 Główkę to strzelał Pedri.
4
@cris27 Nawet chcieli karnego zrobić, żeby Lewy jednak jakiegoś gola strzelił, ale sędzia nie podyktował.
0
@daniel32778 xd Tobie już chyba sprzedał bo piszesz jak potłuczony xD
0
@MesQueUnClub96 A jak w innych to ok xD
3
@cris27 Może temu obrońcy Rayo zrobiło się żal Lewandowskiego, że jest taki słaby i dlatego strzelił samobója?
2
@MesQueUnClub96 Przecież nie raz Lewy komuś łokcia sprzedał xd
0
@Bagsik88 Wydaje mi się, że najlepszym strzelcem w historii jest Messi z 50 golami w sezonie. Ale no może 22 gole Lewandowskiego są więcej warte.
1
@MeMyselfAndI Chyba o innej sytuacji piszesz, poza tym to, że real jest pchany widać gołym okiem.
44
Chłop Raphinhę kopnął w polu karnym i nie ma karnego, w realu kiedyś Modrić Jamesa sfaulował i była jedenastka xd Liga Negreiry...
1
@Firestone PSG ma Donnarume xD Najlepsze jak raz MATS źle podał nogami (nie było z tego straty bramki) a tutaj ktoś napisał, że Ter Stegen zawsze źle grał nogami :D
0
@Rust_Cohle Rodri do nas. Choć Alvarezem też bym nie pogardził.
0
@FCB24 Raphinha to by miał problem z pachołkiem. Jak to jest możliwe, że brazol nie potrafi dryblować...
0
@Androchem chyba ty tak myślisz geniuszu. Sprawdzałem na sofifa w widełkach do 16 roku życia.
0
@takisobiektos Faktycznie z 2007 rocznika nie ma, są z 2006 i mają napisane, że 16 lat.