0

@Kitek1640 Może nie planszówka, ale karcianka eksplodujące kotki.

0

0

@Emhyr Cancelo pół na pół xd To jest TOP PO.

0

@Essos około 40 godzin. Masakra to była ale.

0

@Emhyr Mimo wszystko jesteśmy mistrzem Hiszpanii.

0

@ranger3120 @Lukikiki jego prawa ręka wcale taka ładna nie jest...

2

@Emhyr Jaką markę, skład ma porto, a jaki Barca? Dla nas pokonanie ich to jest obowiązek.

1

@Emhyr To jest tylko Porto... Powinniśmy ich rozjechać łatwo, a nie się spinać na nich jak na finał.

1

@TR3YWAY @tristan87 @MarioVeB! Chłop przeniósł się na Twitter i dalej was boli xD

0

@tomek8756 Ja się nie nazywam Cohel.

0

@kanver_ Nie potrafi? Chyba wrzutek Ferrana nie widziałeś xd

0

@Culer9002 Lewy nie jest łysy.

0

@Rewolucja123 xd Jak jest na odwrót to Lewy macha łapami, gdzie to jego partnerzy podają.

0

@Bagsik88 Czy ja twierdzę ,że tylko? Jednak zdecydowana większość jego goli to jest pustak, albo karny.

0

@kanver_ W takim razie ZP, za jedną dobrą wrzutkę w meczu piłkarza za 50 mln.

0

@Bagsik88 A gdzie napisałeś, że chodzi o ten, czy zeszły sezon?

0

@jaras121 Główkę to strzelał Pedri.

4

@cris27 Nawet chcieli karnego zrobić, żeby Lewy jednak jakiegoś gola strzelił, ale sędzia nie podyktował.

0

@daniel32778 xd Tobie już chyba sprzedał bo piszesz jak potłuczony xD

0

@MesQueUnClub96 A jak w innych to ok xD

3

@cris27 Może temu obrońcy Rayo zrobiło się żal Lewandowskiego, że jest taki słaby i dlatego strzelił samobója?

2

@MesQueUnClub96 Przecież nie raz Lewy komuś łokcia sprzedał xd

0

@Bagsik88 Wydaje mi się, że najlepszym strzelcem w historii jest Messi z 50 golami w sezonie. Ale no może 22 gole Lewandowskiego są więcej warte.

1

@MeMyselfAndI Chyba o innej sytuacji piszesz, poza tym to, że real jest pchany widać gołym okiem.

44

Chłop Raphinhę kopnął w polu karnym i nie ma karnego, w realu kiedyś Modrić Jamesa sfaulował i była jedenastka xd Liga Negreiry...

1

@Firestone PSG ma Donnarume xD Najlepsze jak raz MATS źle podał nogami (nie było z tego straty bramki) a tutaj ktoś napisał, że Ter Stegen zawsze źle grał nogami :D

0

@Rust_Cohle Rodri do nas. Choć Alvarezem też bym nie pogardził.

0

@FCB24 Raphinha to by miał problem z pachołkiem. Jak to jest możliwe, że brazol nie potrafi dryblować...

0

@Androchem chyba ty tak myślisz geniuszu. Sprawdzałem na sofifa w widełkach do 16 roku życia.

0

@takisobiektos Faktycznie z 2007 rocznika nie ma, są z 2006 i mają napisane, że 16 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?