0

@TR3YWAY Villa to była dziewiątka, a nie skrzydłowy.

3

@Barcanajlepszyteam Pochwalają to walnięte laski, którym nowoczesne slogany "silna, niezależna kobieta" itp. weszły za bardzo. Będąc żoną, mając dzieci nie przystoi nie tyle czegoś takiego wrzucać co nawet wyczyniać. Przecież patrzysz na takie zdjęcie, czy filmik i od razu myślisz, że z nimi sypia. Jakby tak robiła moja żona (aktualnie mam narzeczoną) to już by nią nie była.

4

@esem91 Tak do tańca, a potem wrzucasz takie zdjęcia z jakimiś Hiszpanami mając męża... Jedyne co może być niekomfortowe to takie zdjęcia xd

2

@TR3YWAY I trzeba wykupić Cancelo

16

Kontuzja Gaviego to wina Bartomeu. Gdyby nie zadłużył Barcelony -> kupilibyśmy jakiegoś pomocnika-> Nie postawilibyśmy na Gaviego -> Gavi nie dostałyby kontuzji.

0

@FCB_dimiC Dobre hehe ;)

0

@FCB_dimiC Sam nick to mówi xd

0

@Emhyr Kilka widziałem i fajnie byłoby mu dać szansę. Właściwie dojdzie do tego, że trzeba będzie ma niego postawić, bo znów zajedziemy kogoś.

0

@Emhyr Jest chociażby Casado.

0

@AdiKingu96 Kogo interesuje kobieca piłka nożna? xd

1

@fart Dojedź nim nad morze z Katowic w około 7 godzin na wakacje skoro taki wygodny ;)

0

@Bagsik88 Ja tak nie piszę, za to ty piszesz jakby bez Lewandowskiego mieli spaść z ligi xd

0

@karieraFCB2 Jagoda z tych, które podałeś.

0

@Bagsik88 Wiadomo z Lewym nigdy nie stracili pkt.

1

@DonCarletto Najlepszy napastnik na świecie :)

0

@Bagsik88 Większość.

0

@Bagsik88 Lepiej niż z nim.

0

2 i pół miesiąca? Lekarz to pewnie rasista, który kłamie o długości rekonwalescencji...

0

@Mario96w Kontuzja Lewego to było wzmocnienie akurat xd

0

@MesQueUnClub96 Messi z Atleticiem przeszedł pół boiska i wsadził bramkę. Mała różnica od karnego xd

1

@Kapitan hawk Breakdance xd

1

Teraz rasiści wyjdą z jaskiń...

0

@mekston Wspaniały, dzięki niemu wyprowadził swoją drużynę z grupy i poprowadził... A nie czekaj.

2

0

@TR3YWAY I chwalić Haalanda.

0

@Krzychuu_77 Faktycznie toksyczne zachowanie, bo firma nie daje urlopów wszystkim jak leci i nie chce zostać bez pracowników xD Bezstresowe wychowanie niesie tragiczne skutki dla pracodawców xd

1

@Luciano99 Mądra dziewczynka. Gdzie można taką adoptować?

0

@mekston xd Ogromne osiągnięcie.

0

@Bagsik88 Spotkań, a minut?

1

@LM10GOAT Po co osłabiać Barcę Atletic?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?