AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 Były, tylko coś tam słyszałem, że Lewandowski przychodzi, byśmy otrzymali sporo z marketingu. Tymczasem poszły na niego ogromne pieniądze, dostaje jedno z najwyższych wynagrodzeń, a my nadal mamy problemy z rejestracją.
0
@Bagsik88 Mimo wszystko Messi dawał do budżetu więcej niż brał i sportowo się bronił. Lewandowski nie daje sportowo nic, a marketingiem nie dorasta Leo do pięt.
2
@_barti Tak, on by wyszedł z inicjatywą milion dla mnie, a reszta do podziału dla was xD
0
@Ls0811 " mocno przyczynił się do mistrzostwa" xd Wiesz, że piszemy o Lewandowskim, a nie Ter Stegenie?
0
@Bagsik88 Messi, który marketingowo jest na innej planety niż Lewandowski xd
0
@tristan87 Ahhh, pewnie jechał po pijaku i przywalił w ścianę no i złapał kontuzję :/
1
@Emhyr Co ty za farmazony walisz? Guardiola chciał zostawić Garcię. Nie stawiał na niego, bo ten chciał odejść za darmo.
4
@Emhyr xd Bardzo dużo, z samych koszulek się spłacił xd Tyle dał, że nadal nie możemy zarejestrować graczy, a 45 mln + ogromna rosnąca pensja dla piłkarza, który nas sabotuje.
0
@kamilop PO też trzeba sprowadzić.
0
@Emhyr Ja bym się postarał o Arnau Martineza.
0
@ranger3120 Jak Ibisz xD
3
Jeszcze rok się będziemy męczyć xd
0
@Zoker Ja za to jak zawsze kupowałem jakąś elektronikę u nich to się szybko psuła.
28
@Androchem Vegeta nie przelogowałeś.
0
@HavertzKai Ma przyjść Roque. Zobaczymy co z niego będzie.
0
@Bobo25 Przydałby się napastnik, który potrafi przyjmować na mniej niż 3 metry.
0
@Bagsik88 Tak czy inaczej, ponoć jest jednym z najlepszych napastników, wątpię, że gra na najlepszych obrońców na świecie co mecz.
0
@Bagsik88 Lewy ma lepszych partnerów niż wyżej wymienieni napastnicy.
1
@FcPortoFan1999 I ma rację.
0
@Bagsik88 patrz jak hejtują Lewandowskiego... Gdyby tylko Lewy miał takich partnerów jak napastnik Jagielloni to ZP murowana, a tak to musi grać z słabymi piłkarzami xD
1
@RoberDzik Leo Messi.
0
@Bagsik88 Tak, samymi tapinami wbił te 91 goli... Tamten Leo to była miazga.
1
@Worny Messi z roku, gdy walnął 91 goli
0
@Bagsik88 Z nich jeszcze można odzyskać cokolwiek. Lewandowskiego będzie ciężko wypchnąć za darmo.
0
@DaPidejpi Czy jestem zadowolony? No niekoniecznie, bo cierpi na tym mój ukochany klub. Po prostu miałem rację, że był to niepotrzebny i przepłacony transfer.
1
@DonCarletto On jest kulą u nogi naszej drużyny.
0
@esem91 50 mln xd
0
@bartoszplucinski Niemiec płakał jak sprzedawał xD
2
Podajesz piłkę do Pedriego to tak jakbyś ją włożył do sejfu. Podajesz do Lewego to tak jakbyś ją wywalił przez okno xD
0
@Pedri16Future Nie traci, pięknie za to wrzucił Gundogana na minę w akcji, gdzie straciliśmy gola.