0

@Bagsik88 Były, tylko coś tam słyszałem, że Lewandowski przychodzi, byśmy otrzymali sporo z marketingu. Tymczasem poszły na niego ogromne pieniądze, dostaje jedno z najwyższych wynagrodzeń, a my nadal mamy problemy z rejestracją.

0

@Bagsik88 Mimo wszystko Messi dawał do budżetu więcej niż brał i sportowo się bronił. Lewandowski nie daje sportowo nic, a marketingiem nie dorasta Leo do pięt.

2

@_barti Tak, on by wyszedł z inicjatywą milion dla mnie, a reszta do podziału dla was xD

0

@Ls0811 " mocno przyczynił się do mistrzostwa" xd Wiesz, że piszemy o Lewandowskim, a nie Ter Stegenie?

0

@Bagsik88 Messi, który marketingowo jest na innej planety niż Lewandowski xd

0

@tristan87 Ahhh, pewnie jechał po pijaku i przywalił w ścianę no i złapał kontuzję :/

1

@Emhyr Co ty za farmazony walisz? Guardiola chciał zostawić Garcię. Nie stawiał na niego, bo ten chciał odejść za darmo.

4

@Emhyr xd Bardzo dużo, z samych koszulek się spłacił xd Tyle dał, że nadal nie możemy zarejestrować graczy, a 45 mln + ogromna rosnąca pensja dla piłkarza, który nas sabotuje.

0

@kamilop PO też trzeba sprowadzić.

0

@Emhyr Ja bym się postarał o Arnau Martineza.

0

@ranger3120 Jak Ibisz xD

3

Jeszcze rok się będziemy męczyć xd

0

@Zoker Ja za to jak zawsze kupowałem jakąś elektronikę u nich to się szybko psuła.

28

@Androchem Vegeta nie przelogowałeś.

0

@HavertzKai Ma przyjść Roque. Zobaczymy co z niego będzie.

0

@Bobo25 Przydałby się napastnik, który potrafi przyjmować na mniej niż 3 metry.

0

@Bagsik88 Tak czy inaczej, ponoć jest jednym z najlepszych napastników, wątpię, że gra na najlepszych obrońców na świecie co mecz.

0

@Bagsik88 Lewy ma lepszych partnerów niż wyżej wymienieni napastnicy.

1

@FcPortoFan1999 I ma rację.

0

@Bagsik88 patrz jak hejtują Lewandowskiego... Gdyby tylko Lewy miał takich partnerów jak napastnik Jagielloni to ZP murowana, a tak to musi grać z słabymi piłkarzami xD

1

@RoberDzik Leo Messi.

0

@Bagsik88 Tak, samymi tapinami wbił te 91 goli... Tamten Leo to była miazga.

1

@Worny Messi z roku, gdy walnął 91 goli

0

@Bagsik88 Z nich jeszcze można odzyskać cokolwiek. Lewandowskiego będzie ciężko wypchnąć za darmo.

0

@DaPidejpi Czy jestem zadowolony? No niekoniecznie, bo cierpi na tym mój ukochany klub. Po prostu miałem rację, że był to niepotrzebny i przepłacony transfer.

1

@DonCarletto On jest kulą u nogi naszej drużyny.

0

@esem91 50 mln xd

0

@bartoszplucinski Niemiec płakał jak sprzedawał xD

2

Podajesz piłkę do Pedriego to tak jakbyś ją włożył do sejfu. Podajesz do Lewego to tak jakbyś ją wywalił przez okno xD

0

@Pedri16Future Nie traci, pięknie za to wrzucił Gundogana na minę w akcji, gdzie straciliśmy gola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?