AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DonZibi Jak widać w nicku 00- czyt. Rocznik 2000. 2023-2000= 23.
0
@Beztroskii Odpowiedzialny z piłką i Lewandowski to oksymoron przecież xd
0
@Bagsik88 Bo kopie się po czole od listopada, jeden przebłysk tego nie zmienia.
0
@Bagsik88 Hahaha nie gra od dechy do dechy. Nie grał, bo miał kontuzję, a tak to gra praktycznie wszystko. Choć grą ciężko to nazwać, bo to jest parodia.
0
@Bagsik88 Jak nie top? ZP 2024 loading.
0
@Bagsik88 Król strzelców najsłabszy od 22 lat xd Najlepszy strzelec drużyny... Wiadomo Ter Stegen powinien nim być, a nie napastnik, który gra od dechy do dechy.
0
@Bagsik88 Kilka meczów na półtora roku. TOP xD
0
@Bagsik88 Oriol grał zdecydowanie mniej niż Lewandowski i na początku sezonu wyglądał dobrze. Tak jak kolega wyżej napisał- sprawdzić ostatni raz co z tego będzie i wtedy zadecydować. Lewandowski kopie się po czole od listopada rok temu.
0
@ObiektywnyKibic121 Xavi wymienia skrzydłowych i atak dalej działa słabo. W obu przypadkach wspólnym mianownikiem jest Lewandowski, ale to nie on jest problemem wg Xaviego xd. Czułem, że jak Polak tu przyjdzie i będzie kopał się po czole to będzie grać za nazwisko, bo sprzedaje więcej koszulek niż Torres, czy Guiu.
0
@Bagsik88 I tak nie był to poziom partolenia sytuacji jak Lewandowski. Poza tym jest jeszcze Guiu.
3
@DonZibi hahahaha szacunek. Wrócił, żeby sobie jeszcze podkraść xd
0
@Rewolucja123 Stawiać dalej na Lewego xD "Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów"
0
@AlwaysBlaugrana Odejście Abde to nieporozumienie. Przynajmniej na ławce, ale by się przydał. Tak to rzuca tam Ferrana, gdzie gołym okiem widać, że ten woli grać na 9tce. No ale dziewiątkę okupuje Disney, który nie potrafi przyjmować. Abde za dobrze dryblował, w Barcy ostatnimi czasy tego nie lubimy xd
0
@ranger3120 Próbowałeś? Jak najbardziej to pasuje i jest dobre. To samo z ketchupem.
3
@FcPortoFan1999 Wchodzi madryciakom w tylek. Nazywa to "obiektywizmem", a w większości obraża Barcę i jej piłkarzy. Stworzył szklanki z napisem "Dzbanbele" jakby to była wina Ousmane, że miał kontuzje. Pajac i tyle.
0
@against_modern_football xd PSG, które zmienią trenerów jak rękawiczki, a do tego straciła Messiego i Neymara. Wiadomo, w Barcy miał samograja, Koeman by nawet dwie LM w jednym sezonie wygrał xd
0
@Hosh Ten sam, który wygrał nam tryplet.
0
@Beztroskii Luis Enrique.
0
@mekston Lewy zrobił tryplet xd Raczej drużyna pociągnęła go do trypletu xd. Poza tym piszemy o Barcelonie.
0
@Cygan BRC hahahaha lewica, która chce rozwijać socjal czytaj, żeby wszyscy mieli "tak samo dobrze" to nie komunizm?
0
@Bagsik88 To i tak więcej niż Lewandowski zdobędzie tutaj przez 15 xd
0
@Bagsik88 xd Marketingowo. Sobie postaw w gablotce ten marketing, który dał tyle, że nie można kupić ŚPD za 20 mln nawet.
0
@Bagsik88 Miał taką, że z nim wygraliśmy tryplet
1
@pt9 Z nim w lidze strzeliliśmy 68 goli, a z Lewandowskim 70 ( Auba grał pół sezonu, a Lewandowski cały).
0
Sprzedaż Auby (a właściwie wzięcie tego placka Alonso z dopłatą) i sprowadzenie Lewandowskiego to z perspektywy czasu transferowy kryminał. Szkoda też, że Luuk nie został na dłużej.
0
@mekston to się nie wypowiadaj. Czekać to możesz sobie ty jeszcze 10 lat na ZP dla niego xd Całą karierę był mi obojętny, ale teraz kompromituje mój ukochany klub, dlatego go krytykuję.
1
@DaPidejpi Dokładnie, Lewy powinien grać, bo sprzedał więcej koszulek niż Guiu xD
0
@mekston @Bagsik88 patrzcie jak wasz Bożek upada xd Kościół Lewandowskiego płonie aż miło i psuje jego przehajpowaną legendę.
0
@mekston hahaha jeszcze go tłumaczy xd
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Niepodważalne wzmocnienie, kluczowy element.