AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Colin94 W Choroszczy nie ma kolegów, rodziny itd.
0
@Bagsik88 Co bym wiedział? Chodzi o to, że nie wygląda jak łamaga, że nie przyjmuje na 3 metry jak Lewy, czy to, że w przeciwieństwie do Polaka potrafi pressować?
1
@Pawel13sz Lewandowski to by walił samobója co mecz, a i tak będzie grać.
0
@BorzyKrzys To po co prowokujesz? Ahh z wami Lewandzioki to czasami masakra jest.
1
@BorzyKrzys To Lewy nie grał w tym meczu? Oj chyba grał, ale nawet obrońcy Antwerpii byli za mocni dla niego xd
2
@P33ck Rekin to nie nieporozumienie, bo jak gra to jest lepszy od Polaka. Pressuje, lepiej podaje i przyjmuje. Ostatnio też strzela np. z Antwerpią. Guiu wszedł w lidze i strzelił gola (wygrał nam mecz), a później wszedł w LM i też strzelił. Masz ewidentnie lepsze opcje na ławce/w rezerwach, a dalej stawiasz na Lewandowskiego... To naprawdę wygląda tak, jakby miał w kontrakcie gwarancję gry jak Alonso rok temu. Możliwe, że to również przez durne przekonanie ( że odstawienie Lewego i postawienie na Ferrana, czy Guiu to byłby przejaw braku szacunku do Lewego...), ale co to ma być. Powinni grać najlepsi, a nie za nazwisko. W każdym klubie jest rywalizacja między piłkarzami, a u nas nie ważne jak słabo grasz, ale masz nazwisko to wyjściowa jedenastka z automatu.
7
@LaLigaPD Jakby nie patrzeć poprzedni sezon miał dobry. Teraz za 100 mln chodzą placki pokroju Antonyego.
0
@Bagsik88 Stek bredni. Suarez wygrał ZB w La Liga. W SPH grał dobrze xd W jednym meczu miał gola (patelnię) i asystę (podanie na 5 metrów xd Król strzelców najsłabszy od 22 lat. Marketingowo świetny ruch, dalej były problemy z rejestracją zawodników.
4
@HypeR Nie zgodzę się z tym. Wygraliśmy dzięki świetnej obronie. Gość był najsłabszym Pichichi od 22 lat, dodatkowo wszystkie mecze bez niego wygraliśmy ( w tym mecz z Atletico).
2
@HypeR Masakra jakaś. Więcej rozgrywek z dupy jak Liga Narodów xd
7
@michal26 Problem nie leży u Lewego, który przyjmuje na 3-5 metrów, to wina Xaviego xd.
2
@Gaz 50 mln w błoto wywalone. Jeszcze ogromna pensja rosnąca w czasie problemów finansowych...
0
Alaba zerwał więzadło... Ostatnio sporo osób w realu ma tę kontuzję i ogólnie. U nas Gaviego niestety to spotkało.
0
@mekston Chodziło o twojego bożka Lewandowskiego.
0
@mekston nie jeśli chodzi o twojego bożka, którego może pobić Anglik z cienkiego Tottenhamu.
1
@Mario96w Gdzie tak napisałem?
1
@Bagsik88 BvB jest lepsze ( znaczy było, wtedy miało mocną pakę).
1
@jacobFCB Taki kocyk, który ubierasz jak bluzę.
0
@mekston boli? Jak pobije rekord Lewego to się chyba załamiesz xd
0
@Bagsik88 No np. po wczorajszym piszesz, że zagrał nieźle. O napastniku drużyny, która zremisowała 1:1 że średniakiem jakim obecnie jest Valencia xd
1
@takisobiektos Nie jego. Za to jego jest bycie najsłabszym Pichichi od 22 lat. Tego nie podważysz. No chyba, że to wina słabych partnerów xd (ulubiona wymówka fanów Polaka).
0
@mekston No widzisz w cienkiej bundeslidze też może się tak zdarzyć. Takich rywali o króla miał Lewy przez tyle lat w Baya xd
0
@kanver_ Gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem xd Nie dostał i nie wyrównał. Równie dobrze mógłby ich nie wykorzystać.
0
@takisobiektos Najsłabszego od 22 lat xd to są dwie dekady. Przez dwie dekady były lepsze wyniki strzeleckie niż ta Lewandowskiego, który za rywala miał Benzemę z kontuzjami i gościa ze spadkowicza xD
0
@mekston Zobacz sobie jak łatwo ma dziewiątka w bundeslidze. Żartem jest, że Liga jednego klubu jest w TOP 5 lig i ma taki sam przelicznik jak PL, Serie A, czy La Liga.
0
@takisobiektos tak samo to wina Lewego, że jest obecnie cienki. Poszedł by do ligi na swoim poziomie czyt. Ekstraklasa to nie miałbym powodu go wyjaśniać.
0
@hayek Ten przykład był podany sarkazmem pokazując twój sposób myślenia.
0
@kanver_ Wg mnie była xd Potrafisz czytać ze zrozumieniem? To, że dziennikarzy Lewy nabrał golami w cienkiej bundeslidze to inna sprawa.
1
@takisobiektos Lepsze liczby? W dużo słabszej lidze mając lepszych partnerów do gry. Kane poszedł do tej śmiesznej ligi i pokazuje jej poziom.
0
@hayek Według twojej logiki tak.