2

@michal26 Najwięcej pkt. Nam uratował Ter Stegen. Jego współczynnik straconych bramek był na ogromnym plusie co znaczyło, że wyciągnął sporo setek. Poza tym został MVP sezonu La Liga. Nie Lewy, a ter Stegen ciekawe dlaczego?

0

@Ojciec5tkidzieci oddanie go i wzięcie dziadka za 50 mln to był kryminał.

0

@michal26 Dokładnie tak samo. Co niby wniósł Lewandowski? W poprzednim sezonie jak wypadł ogólnie na 8 meczów to wszystko wygraliśmy.

0

@Salchent ta xd one by od u14 5:0 wyłapały xd

3

@michal26 mistrzostwo to nam dał ter Stegen i obrona, która wyrównała rekord La Liga. Lewandowski był najsłabszym Pichichi od 22 lat xd

0

@Bagsik88 No odpadliśmy, wpadki się zdarzają. Różnica jest taka, że gra wyglądała lepiej i potrafiliśmy wygrać z Realem 4:0. Z Atletico wygraliśmy 4:2. Z Lewandowskim w składzie przegraliśmy z realem 4:0 czy nie wyszliśmy z grupy w LM jak za Koemana xd

0

@tbas @mateusz33 a co innego nam zostało? Musimy liczyć, że Roque okaże się świetnym wzmocnieniem.

0

@gorn88 Podziała, posadzi go na ławie xD

5

Jak to było? Dobrze, że kupiliśmy Lewandowskiego za 50 mln, promocja, głupi Bayern xd Dobrze, że wymieniamy Aubę i Luuka (przyszli łącznie za 1 mln, bo tyle kosztowało wypożyczenie holendra) na najlepszego napadziora świata xd Aubameyang z 4 promilami alkoholu we krwi przyjmowałby lepiej piłkę niż Lewandowski xd

0

@Rewolucja123 Tapinowski, Drewniakowski.

0

@Commando To chyba ślepy jesteś.

1

@AlphaNumeric Lewandowski nadal gra z kontuzją pleców?

5

@tomek8756 Według mnie aborcja powinna być nielegalna (oprócz trzech przypadków, które były). Aborcja do 12 tygodnia to zabójstwo małego człowieka, któremu już bije serce.

2

@NeKenI HubertCupak i remont 120 metrowego domu za 50000 zł.

0

@marcin62 Bez realu byłaby lepsza. Jest Atletico, Sevilla. Ostatnio Girona fajnie wygląda. Jest Betis. Ta liga bez realu, który wpływa na sędziowanie za sprawą swoich mediów, jest często przepychany przez sędziów.

0

@marcin62 Kij z La Liga. Real jedynie do czego się nadaje to do spadku najlepiej do 4 ligi. Poza tym jest Atletico.

3

@MesQueUnClub_87 Mówi się dżalapino.

0

@tristan87 jesteś. Spadek realu to byłoby coś pięknego. Nawet kosztem powrotu espanyolu do La Liga.

0

@sepek Niestety, ale wywaliliśmy hajs w błoto

9

@draxidox Czemu nie zrobią sobie sami dziecka? hmmm

0

@sepek On tu przychodził jako gwiazda, która miała z miejsca dać ogromną jakość. Dlatego Barca z problemami finansowymi dała za 34 latka z rocznym kontraktem 50 mln euro i ogromną pensję, która rośnie.

0

@sepek Najważniejszym xd Jak już nam się tyłek palił, bo w pierwszym meczu z Interem był cienki.

1

@Bulbazaur17 Tak, praca.

2

@sepek niewiele można było mu zarzucić xd Pięknie zagrał z Bayernem i w pierwszym meczu z Interem xd

3

@Ojciec5tkidzieci co znaczy ten śpiulkolot? Pierwsze słyszę xd

1

@DonCarletto Dodi jest niereformowalny!!! ;)

3

@esem91 I za likwidacją gotówki, po czym się z tego wycofał, gdy ludzie zaczęli to krytykować xd

1

@JimMorrisonFCB Ta, wg nich równi to facet do 70, a kobieta do 45-50 xd

12

@FcPortoFan1999 po równo, czyli mieć gó**o i się cieszyć xd

0

@626 Będzie na opłacenie rosnącej pensji Lewandowskiego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?