AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@hayek Według twojej logiki tak.
1
@FCB_dimiC No i ok, ale Kane również był kluczowy tylko miał dużo słabszych partnerów i grał w dużo słabszej ekipie niż Lewandowski w Bayernie, który z automatu ma mistrza. Anglik teraz pokazuje jaki komfort miał Lewy.
1
@marcin62 Jakby Lewy myślami był na emeryturze to by poszedł do MLS czy Arabii, a nie pchał się do Barcy.
0
@hayek Douglas ma tryplet, Piszczek nie. Douglas>Piszczek na przestrzeni całej kariery xd
0
@mekston 5 metrów od bramki to faktycznie ciężka sytuacja patrząc po tym co ostatnio wyprawia xd
0
@Mario96w Nie ma ? Zobacz co @MesQueUnClub96 czy @Bagsik88 piszą po jego słabych meczach xd
0
@maroon Co mam na to poradzić, że Barca przez to jest w dołku. Kocham Barcę, dlatego nie potrafię zrozumieć, jak można stawiać na takiego drewniaka na napastniku. To czy będę kibicować Lewemu, czy nie to nie zmieni postawy tego piłkarza na boisku= gry Barcy. Po prostu pisze jak jest i stwierdzam fakt, że kupienie go to wtopa.
0
@kuz Skąd wiesz? Na jego miejscu grałby np. Auba. Nie byłoby dziury, nie gralibyśmy w 10. Ostatnio wszedł Guiu na Betis i strzelił. Nie da się tego przewidzieć. Faktem jest jednak, że w poprzednim sezonie 8 meczów bez Lewego to były same zwycięstwa.
0
@mekston Czyli bez karnych jest tylko dobrym napastnikiem. Do tego większość to były patelnię na pustaka. Messi potrafił zrobić gola z niczego, Suarez również. Nawet taki Benzema też. Lewemu musisz podać na 3 metry od bramki, bo inaczej będzie cienki, a ostatnio nawet to nie wystarcza.
0
@mekston Masz rację pokazuje to klasę Lewego, czyli, że nie jest, nie był i nigdy nie będzie na poziomie najwyższej jakości. Porównuję do Messiego, żeby pokazać przepaść dzielącą Disneya i Leo.
1
@kuz Lewy xd Ter Stegen i obrona raczej, bo wyrównała rekord La Liga. Lewy został najsłabszym Pichichi od 22 lat xd
0
@kanver_ Nic dziwnego. Psychofani Ronaldo oddali głos na Lewego, bo nastrzelał bramek w lidze farmerów. Ogólnie pisałem o swoim zdaniu na ten temat i byłem przekonany, że Messi dostanie ZP.
0
@mekston Najsłabszego od 22 lat. Messi grając na skrzydle walił 40 goli xd O Ronaldo nie wspominając.
0
@NeroTFP1 Drugie miejsce, czyli i tak pierwszy przegrany.
0
@mekston i MVP La Liga został bramkarz, a nie jej wielki król strzelców xD
1
@Lionel_Messi10 Nie no dostał ZP z LEGO xD Messi takiej nie ma więc Lewy>Messi
0
@NeroTFP1 Nie było wiadomo? Ja byłem pewny tego, że Messi wygra ZP. Wystarczy patrzeć na mecze i widać przepaść umiejętności tych dwóch piłkarzy.
3
@takisobiektos Najsłabszy Pichichi od 22 lat. Rekord godny legendy jaką jest xd
1
@takisobiektos Liczby godne piłkarza za 50 mln.
0
@mekston Teraz się wiekiem zasłaniają, a jeszcze wcześniej było, że Lewy jak wino. Idealne budowanie wytłumaczenia xD
7
Ciężkie życie psychofanów Lewego. Ich ukochany bożek wygląda na boisku jak Braithweite, a Harry Kane pokazuje jak łatwo ma 9 tka w lidze farmerów grając w Baya. @Bagsik88 @mekston , @MesQueUnClub96 trzymacie się tam jakoś?
1
@takisobiektos A jak tam w drugim sezonie w La Liga?
0
@mekston Niezły mecz, a to on z 2 bramki strzelił, czy spartolił dobrą okazję i miał sporo strat? Chcesz zobaczyć jak wygląda niezły mecz 9tki to sobie odpal mecz Lautaro Martineza.
0
@mekston Ale was boli słabość Disneya xd Przykro się na to patrzy, że gość gra na tak niskim poziomie, a wy z miłości do niego wymyślacie teorie o niezłej grze.
0
@P33ck Lepszy Lewandowski za 50 mln.
0
@Bagsik88 Nieźle xd Chyba mamy inne standardy jakości xd No ale twój bożek prezentuje tak denny poziom więc nie dziwię się, że dla ciebie to było nieźle.
0
Lewandowski chyba naprawdę ma w kontrakcie gwarancję gry. Inni tak tragiczni piłkarze czyt. Roberto, Romeu i Alonso siedzą tam, gdzie powinni czyli na ławie.
2
@DragonxNF Na telefonie nagle klawiatura znika w losowym momencie. Nawet podczas pisania tego komentarza mi się to stało xd
0
@Bagsik88 Haha jak się Lewandziok spłakał, bo ktoś jego bożka podsumował.
1
@Hosh Ktoś tu wcześniej pisał, że wejdą.