3

@DonMatteo901 Kochał matkę, ale ją bił z miłości. Naprawdę ktoś na nich oddał głosy?! Ile świrów jest w Polsce to aż przerażające.

2

@koksik2700 Dokładnie, taki Paolo Maldini nie osiągnął tyle co ojciec :]

1

@Compadre To chyba zależy od tego czy go zarejestrują.

0

@Barcanajlepszyteam Jak nie legenda? Był królem strzelców sezon temu także większa legenda niż Messi. Taki Iniesta był choć raz królem strzelców? (Fakt, że najsłabszym od 22 lat, ale jednak).

1

@DonCarletto No zobaczymy jak będzie. Jak zacznie grać na dobrym poziomie to może? Mogą zacząć wtedy odbudowywać jego nazwisko.

1

@Danqoo Ja tam się cieszę. Może posadzi drewnianego Lewandowskiego. Mała szansa, bo ten gra za nazwisko, ale jakaś jest.

2

@Comentateiro Przecież wiadomo, że od razu nie będą jechać w drugą stronę. Wszystko na spokojnie, ale do tego dojdzie. Pamiętaj, że po to jest PiS tylko na sterydach. Każdy durny pomysł PiS był przez PO jeszcze bardziej rozszerzony. W czasie pandemii mówili, że PiS za mało stanowczo robi lock down xD Do tego za niedługo sprzedamy prawo weta co będzie gwoździem do trumny.

0

@Comentateiro Poprawi się xd Będzie to samo tylko w drugą stronę. Oczywiście wg cb nie, bo ty uważasz Tuska za męża stanu xD

17

@Stinger_ XD osoby, które łamały prawo trzeba odsunąć od władzy za pomocą łamania prawa xd Pokrętna logika. Wiesz, że jak zabijesz mordercę to liczba morderców się nie zmniejszy?

0

@Bagsik88 Jest najlepszym, bo jest napastnikiem. Ferran by tyle grał na dziewiątce to też by był naszym najlepszym strzelcem. Co do Pichichi najsłabszego od 22 lat to nie ma sensu gadać, bo jak dla cb to jest ogromne osiągnięcie to się nie dziwię, że Lewy przyjmujący na 3 metry to dla cb świetny piłkarz.

0

@RoberDzik Jeszcze telefony lepiej rozwala dzieciakom.

0

@Bagsik88 To czemu nie potrafi tego j tego? Przychodził ponoć jako jeden z najlepszych napastników?

0

@Bagsik88 xd Chłop strzelił jednego gola w siedmiu meczach jako napastnik i nie osłabia drużyny xD

2

@Martwy Racja, denerwujące. Jeszcze w dużych butelkach ok, ale w takiej małej coca coli półlitrowej, którą najczęściej pije się z gwinta to jest tragedia.

1

@Popitek12 Naruto

1

@AFA90 Czy to będą bierki?

0

@draxidox No i ok, dlatego logiczne, że z taką laską nie wejdę w relację xd

0

@tadzik447 Różne są sytuacje itp. itd. I ok jeśli kobieta dba o twoje dziecko, są to twoje geny, płacisz, zarabiasz i poświęcasz czas dla swojego dziecka. Jest to zupełnie coś innego niż łożenie na nie swoje dziecko. Kiedyś będziesz chciał je pouczać to usłyszysz, że nie jesteś jego ojcem od dziecka i od niej. Będziesz też bankomatem.

0

@tadzik447 Taka kobieta zawsze będzie bardziej dbać o swojego dzieciaka niż o ciebie. Będziesz poświęcać swoje pieniądze, czas na wychowanie nie swoich genów. Takie dziecko może (nie koniecznie) cię nie lubieć i będzie ci uprzykrzać życie. No i często też taka kobieta bierze cię, byle nie być sama z dzieciakiem i żeby mieć kogoś kto ją odciąży w obowiązkach aniżeli z tego, że jej się serio podobasz. Dodatkowo może się za twoimi plecami spotykać z ojcem tego dziecka.

0

@tbas Gdzie tak napisałem?

0

@gumaz Nigdy w życiu się nie bierze laski z dzieciakiem w pakiecie.

1

@clyde Mam nadzieję, że odejdzie z Barcy i przestanie osłabiać nasz ukochany klub.

15

@Kubsoleon Chyba, że Lewandowski przyjęciem na 3 metry by mu te domino rozwalił xD

1

@FcPortoFan1999 Koszulkę, bo mogę ją sprzedać jego psychofanom za spoko hajs.

0

Może w końcu ktoś przejrzał na oczy, że wymieniasz skrzydła i zostawiasz Lewego, a nadal jest tragedia w ataku.

2

@Deviler Kawę wypiłem.

1

@4drian0 RDR2 TOP

1

@Barcasub Z moich obliczeń wyszło 165 mln złotych.

1

@mekston Za twoim kontem kryje się zapewne Najman xd

0

@P33ck Myślę, że powinieneś się przebadać na głowę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?