3

Ten sędzia liniowy to chyba ślepy jakiś.

4

Łysy jeszcze Fermina skasował.

1

Raphinha kogoś kiwnął... Świat się kończy.

0

@mesi8191 Już bardziej Savinho by się nadał

0

@ngif Z Lewandowskim do kompletu

0

@abram3k xd chłop gola strzelił, a ten go obraża.

0

Jakbym oglądał Wawel Wirek xD

0

@kuz najlepsze zagranie w sezonie*

0

@BorzyKrzys Nie wiem jak można na poważnie stawiać ten parasport obok piłki nożnej mężczyzn.

0

@Kilotopy Tak nawet Messi nie potrafi podać xD

0

@Bagsik88 xd Chłop przyjąć nie potrafi nawet, podaje rywalom na kontrę i wgl nie pressuje. Weź zacznij oglądać mecze.

8

@draxidox Nie wymagaj logicznego myślenia/ logicznych zachowań od chorych psychicznie.

10

Lepiej nadal grać drewnianym dziadkiem.

0

@Bagsik88 To chyba logiczne, że 20 latek nie będzie mieć osiągnięć na poziomie legendy xd

0

@Bagsik88 No zagrał więcej, bo Raphinha miał kontuzję i obniżył loty.

0

@takisobiektos Jego wina, że strzelił najmniejszą potrzebną ilość goli do zostania Pichichi.

0

@Bagsik88 Dobra, a w wieku Torre miał te osiągnięcia?

0

@D10SLEO Nie zawsze pomocnik musi mieć świetne staty by być kluczowym. Takim właśnie graczem był Iniesta. Zobacz ile dawał Busquets (tak inna pozycja) bez dawania oszałamiających stat.

0

@takisobiektos Bez konkurencji z najmniejszą wymaganą ilością od 22 lat. Faktycznie oszałamiający wynik.

0

@D10SLEO Iniesta też nie robił liczb, jednak słaby był, nwm czemu uznajemy go za legendę.

0

@Bagsik88 Z Suarezem byśmy i tak osiągnęli więcej. Lepszy piłkarz= większe osiągnięcia. "Król" farmerligi jest fajnie podsumowany przez La Liga.

0

@Bagsik88 hahaha zawodził. Chłop, który został 3 najlepszym strzelcem drużyny raptem w kilka lat tutaj. Niech twój drewniany bożek do takiego wyniku dobije.

0

@takisobiektos Bez Lewego byłby Aubameyang, może Morata.

3

@MarioVeB! Ehh, a my 50 mln wywaliliśmy na drewnianego dziadka, który przyjmuje na 3 metry i do wszystkich ma pretensje.

1

Ta i przy Xavim Torre pogra znów ogony, albo wcale, bo lepiej zajeżdżać Pedriego i Gaviego.

0

@siuuu Po hycla.

0

@Bartula Jakby dostał to wtedy on byłby najsłabszym zwycięzcą w historii.

0

@FCB_dimiC Co sądzić o kobiecie, która utrzymuje relację z facetem, który jawnie z nią flirtuje? Wytłumacz mi to, bo dla mnie jest to jawne tworzenie sobie opcji.

0

@marcin62 Popatrz na swojego bożka, jak tragiczny jest.

0

@FCB_dimiC xd Po prostu wiem jak działają kobiety. To nie jest jakaś tajemna wiedza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?