AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten sędzia liniowy to chyba ślepy jakiś.
4
Łysy jeszcze Fermina skasował.
1
Raphinha kogoś kiwnął... Świat się kończy.
0
@mesi8191 Już bardziej Savinho by się nadał
0
@ngif Z Lewandowskim do kompletu
0
@abram3k xd chłop gola strzelił, a ten go obraża.
0
Jakbym oglądał Wawel Wirek xD
0
@kuz najlepsze zagranie w sezonie*
0
@BorzyKrzys Nie wiem jak można na poważnie stawiać ten parasport obok piłki nożnej mężczyzn.
0
@Kilotopy Tak nawet Messi nie potrafi podać xD
0
@Bagsik88 xd Chłop przyjąć nie potrafi nawet, podaje rywalom na kontrę i wgl nie pressuje. Weź zacznij oglądać mecze.
8
@draxidox Nie wymagaj logicznego myślenia/ logicznych zachowań od chorych psychicznie.
10
Lepiej nadal grać drewnianym dziadkiem.
0
@Bagsik88 To chyba logiczne, że 20 latek nie będzie mieć osiągnięć na poziomie legendy xd
0
@Bagsik88 No zagrał więcej, bo Raphinha miał kontuzję i obniżył loty.
0
@takisobiektos Jego wina, że strzelił najmniejszą potrzebną ilość goli do zostania Pichichi.
0
@Bagsik88 Dobra, a w wieku Torre miał te osiągnięcia?
0
@D10SLEO Nie zawsze pomocnik musi mieć świetne staty by być kluczowym. Takim właśnie graczem był Iniesta. Zobacz ile dawał Busquets (tak inna pozycja) bez dawania oszałamiających stat.
0
@takisobiektos Bez konkurencji z najmniejszą wymaganą ilością od 22 lat. Faktycznie oszałamiający wynik.
0
@D10SLEO Iniesta też nie robił liczb, jednak słaby był, nwm czemu uznajemy go za legendę.
0
@Bagsik88 Z Suarezem byśmy i tak osiągnęli więcej. Lepszy piłkarz= większe osiągnięcia. "Król" farmerligi jest fajnie podsumowany przez La Liga.
0
@Bagsik88 hahaha zawodził. Chłop, który został 3 najlepszym strzelcem drużyny raptem w kilka lat tutaj. Niech twój drewniany bożek do takiego wyniku dobije.
0
@takisobiektos Bez Lewego byłby Aubameyang, może Morata.
3
@MarioVeB! Ehh, a my 50 mln wywaliliśmy na drewnianego dziadka, który przyjmuje na 3 metry i do wszystkich ma pretensje.
1
Ta i przy Xavim Torre pogra znów ogony, albo wcale, bo lepiej zajeżdżać Pedriego i Gaviego.
0
@siuuu Po hycla.
0
@Bartula Jakby dostał to wtedy on byłby najsłabszym zwycięzcą w historii.
0
@FCB_dimiC Co sądzić o kobiecie, która utrzymuje relację z facetem, który jawnie z nią flirtuje? Wytłumacz mi to, bo dla mnie jest to jawne tworzenie sobie opcji.
0
@marcin62 Popatrz na swojego bożka, jak tragiczny jest.
0
@FCB_dimiC xd Po prostu wiem jak działają kobiety. To nie jest jakaś tajemna wiedza.