0

@takisobiektos No i widzisz, a w Barcy grał świetnie. Lewy jak odejdzie to do jeszcze słabszej Arabii lub MLS xd

0

@takisobiektos No i widzisz, jeden wygrywa POTM, bo jego gra poza statami wygląda dobrze, drugi kopie się po czole i strzela, bo dostaje setki od partnerów, a tak to przyjmuje na 3 metry. Przypomnę, że Lewy ma tragiczne xG i marnuje najwięcej setek w La Liga, jak nie TOP 5 lig xD

0

@takisobiektos No widzisz, wejście w zespół miał słabe. Lewy przegrywa z Ukraińcem, który dopiero co przyszedł z Ligi ukraińskiej xD

0

Aubameyang POTM Ligue 1. No ale on to ma zajebistych partnerów, nie to co Lewandowski w Barcelonie ;)

0

@Bagsik88 A potem dziesięć przyjęć na minimum 3 metry xd

0

@Ptasior Dojadą go po meczu na parkingu... To się nazywa ironia losu xD

5

@Lionel_Messi10 Barca, bo miała Messiego. Taki geniusz sam potrafi wygrywać mecze.

0

@FcPortoFan1999 Ciekawa opcja. Jeśli zarząd uważa, że może podołać to warto spróbować.

0

@FcPortoFan1999 To oczywiste. Jak długo byłem za Xavim tak wydaje mi się, że z tego nic nie będzie. Drużyna cofie się w rozwoju, a piłkarze zjeżdżają z formą.

0

@mekston Zobaczy umiejętności techniczne takiej dziewiątki to zmieni zdanie.

0

@FcPortoFan1999 Może naprawiłby to sito z tyłu xd Choć nwm czy Barca to dla niego nie za wysokie progi.

0

Thiago Motta- ktoś wie jaki styl gry preferuje? Czego się spodziewać po tym trenerze?

0

@Bagsik88 No to ewidentnie nie potrafisz czytać, bo chyba logiczne ,że skoro wiem co oznacza to wiem jak powstało.

0

@Bagsik88 Ponieważ wiem, co oznacza Disney

0

@Bagsik88 Dobrze wiem skąd się to wzięło, ale ty lubisz kłamać więc nie dziwię się. Poza tym Disney to nie wyzwisko jak "głupek", czy "debil" jak często nazywany jest Dembele.

1

@Piotr,1985 Nie musisz mi tego mówić. Od początku było wiadome jak będzie wyglądać na napastniku tak drewniany piłkarz.

0

@barcowy1899 Jasne, że tak. Głównie obrona z Ter Stegenem na czele wygrała nam mistrzostwo. Lewy został Pichichi, a najlepszym piłkarzem La Liga został Ter Stegen xD

0

@Piotr,1985 Zaraz przylecą fani Disneya i ci napiszą, że strzelił więc czego chcesz xd.

1

@PIWOSZ89 To zależy ilu wpadłoby pod autobus i miało wpisaną przyczynę "Covid" xD

0

@pioz123 Ja napisałem z sarkazmem w pierwszym komentarzu, a później wytłumaczyłem dlaczego Guardiola by się przydał. Niestety to SciFi.

0

@pioz123 Guardiola potrafi budować młodych i jak kupuje to piłkarzy, których umie wykorzystać (wiadomo są wtopy jak u każdego), piłkarze u niego się rozwijają. Z Cancelo zrobił najlepszego LO na świecie, zmienił Stonesa w ŚPD, na którym wygląda świetnie. Już o Rodrim, czy Alvarezie nie wspominając.

9

@pioz123 Nie no, po co nam najlepszy trener na świecie?

0

@Rewolucja123 To przykłady z innych lig. W Hiszpanii masz Valencię, Almerie czy Malagę. Każdy z tych klubów się stacza.

0

@tomek8756 Fermin TOP. Jeszcze Maffeo tego pajaca ciśnie.

0

@cules100pro I ma DNA Barcy ;)

0

@Rewolucja123 Ta i skończyć jak Valencia.

1

Sędzia się zlitował.

0

@Rewolucja123 To kto, skoro był tylko on i Freixa czyli agent Bartomeu? xD

1

Francuś xD Zabawna pomyłka.

0

Dobra tam jakieś SPH się nie liczy. Wrócimy silniejsi w La Liga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?