0

Ale ten LO Betisu ma ujowe nazwisko, współczuję mu.

1

@MesQueUnClub96 Podanie? Chyba na kontrę dla Betisu xd

1

O Lewy kluczowe podanie.

1

@Adasmos Pewnie coś koło tego.

2

@Adasmos Na skrzydło. Nie ma opcji, że Disneya zdejmie.

0

@sintesox Oj tak, również na to czekam. Jeszcze niestety musimy się z nim pomęczyć.

0

@Firestone Polski Messi xd

1

@MesQueUnClub96 Lewy tak zbudował swoją legendę, więc nie lekceważ tapiniarzy.

0

@Bagsik88 Nie ma sensu z tobą rozmawiać. Za bardzo odklejony jesteś.

2

@DonMatteo901 Mądra kobieta.

0

@Bagsik88 Gdzie ty tu widzisz obrazę?

0

@Bagsik88 Jaki obrażany? Prawdą jest, że wygrywał tylko trofea myszki Miki.

0

@Bagsik88 Jak to obraza?

0

@capoN No ekskluzywne gierki PS robią robotę

1

@capoN God od War. Ajj to tylko lepsze PlayStation ma ;)

0

@Bagsik88 xd Obrażany. To jest ksywka chłopa, a nie obraza. Dembele był wyzywany od debili, jak nie widzisz różnicy to sugeruję wrócić do szkoły, bo masz ewidentne braki.

0

@Bagsik88 xd Disney na tle 3ligowca wyglądał na 4to ligowca xD

1

@Arden Normalni, zdrowo myślący ludzie...

1

@vangoor Ta i te jej smęty w kółko xd

0

@Emhyr Fani Ronaldo w obawie, że Leo pójdzie do fryzjera xD

1

@hayek Zobacz jak nasz atak wyglądał na tle Barbastro xD

1

@TR3YWAY To raczej te konie powinny jeździć na tych betoniarkach xD

0

@Kuba_1 Morata>Lewy

0

@Criss18Barca W City pokłócił się z Guardiolą, a Bayern zawsze wypożycza świetnych grajków i potem ich nie wykupuje, poza tym samemu Cancelo nie podobało się w Monachium.

0

@Criss18Barca Cancelo odpadem xD Odpad to wzięliśmy z Bayernu.

0

@Pedri16Future Nie zdarzy się, Lewy nie oddałby karnego.

0

@tristan87 Ter Stegen za Valdesa.

0

@Bagsik88 A swoją drogą Lewy nie dostał, bo jest słaby.

0

@Bagsik88 Dovbyk gra w tej samej lidze co Lewy i dostał w tym sezonie POTM.

0

@takisobiektos Do tego czasu będzie nas katować swoją grą*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?