0

@Comentateiro @pioz123 hahahaha zobaczymy jak wasze Peło odda prawo weta w Unii. PiS był tragiczny, ale przynajmniej nie chciał oddać władzy naszego państwa w ręce Unii.

1

@NeroTFP1 Ciekawe, czy w POpoly byłoby pole "Nielegalni uchodźcy", na którym by cię okradli z wszystkich pieniędzy xD

0

@Bagsik88 Bayern prowadził jego. Chodzi o teraźniejszość, nie o przeszłość.

0

@Bagsik88 Bo Lewy gra jak dziadek, rusza się jak dziadek. Gundogan poprowadził City do wygranej w LM i nie tylko.

0

@Bagsik88 Jak dwa lata? To jest TOTY czyli drużyna roku, nie sezonu. Od stycznia do maja Gundogan był TOPem i kapitanem City

0

@Rl9k1nG Tylko na telefonie.

0

@Firestone Dobrze, niech zdychają te nędzne komary i kleszcze.

3

@Hawajczyk Gargamel o Valverde xD

2

@DiscoCzareQ Wygrał LM z City, był jednym z najlepszych pomocników na świecie.

1

@insp1re Lewandowski też by się załapał. Wprawdzie do Barcy B ale jednak. Choć mógłby mieć problem z Bojanem.

1

@Zoker Z samym serem najlepsza.

1

@klopx Sanah by mogła, ona same smęty śpiewa.

0

@Bagsik88 Na Suareza nie poszło 50 mln za jeden dobry sezon w czasach kryzysu. Spłacił się wielokrotnie wygrywając nam LM i wiele razy mistrzostwo. Został królem strzelców w La Liga mając ponad 40 goli. Poważnie porównujesz drewniaka do Luisito?

0

@MichuZ44 Oj tak, jeszcze ten gościu z głową szkieleta i piłą łańcuchową w biurze.

0

@Bagsik88 Zobacz ile miał asyst. I co to ma być, że bez Leo? Bierzesz schyłkowego Suareza jako porównanie xd No ale tylko to ci zostało, bo twój bożek jest cienki jak sik pająka.

0

@krol211 Jest jeszcze Julian Araujo, który wróci z las Palmas.

9

@Kgorecki2500 Ilu inżynierów. To jakiś zlot naukowy?

0

@pioz123 To się przygotuj, bo ta wypowiedź właśnie to przekazuje xd.

0

@daniel32778 Najsłabszy król strzelców od 22 lat, La Liga wygrał nam głównie Ter Stegen i obrona to samo SPH.

2

I uj z dwubramkowego zwycięstwa xD

0

@daniel32778 Warte 50 mln te podanie.

0

@MesQueUnClub96 No widzisz, a ja sądziłem, że oglądamy piłkę nożną dla show, emocji.

3

Lewandowski gol z dystansu. Pięknie to wsadził Polak, w samo okienko.

0

I zawał. Ufffff

5

Ten sztab medyczny to jest żart xD

0

@DonAndresFCB Lewy z rywalami na swoim poziomie.

0

Mógłby już tego Roque wpuścić. Nwm na co on czeka.

0

Jprdl to są jakieś jaja.

3

Piękne podanie Forta.

8

@MateS Jesteś masochistą?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?