AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Comentateiro @pioz123 hahahaha zobaczymy jak wasze Peło odda prawo weta w Unii. PiS był tragiczny, ale przynajmniej nie chciał oddać władzy naszego państwa w ręce Unii.
1
@NeroTFP1 Ciekawe, czy w POpoly byłoby pole "Nielegalni uchodźcy", na którym by cię okradli z wszystkich pieniędzy xD
0
@Bagsik88 Bayern prowadził jego. Chodzi o teraźniejszość, nie o przeszłość.
0
@Bagsik88 Bo Lewy gra jak dziadek, rusza się jak dziadek. Gundogan poprowadził City do wygranej w LM i nie tylko.
0
@Bagsik88 Jak dwa lata? To jest TOTY czyli drużyna roku, nie sezonu. Od stycznia do maja Gundogan był TOPem i kapitanem City
0
@Rl9k1nG Tylko na telefonie.
0
@Firestone Dobrze, niech zdychają te nędzne komary i kleszcze.
3
@Hawajczyk Gargamel o Valverde xD
2
@DiscoCzareQ Wygrał LM z City, był jednym z najlepszych pomocników na świecie.
1
@insp1re Lewandowski też by się załapał. Wprawdzie do Barcy B ale jednak. Choć mógłby mieć problem z Bojanem.
1
@Zoker Z samym serem najlepsza.
1
@klopx Sanah by mogła, ona same smęty śpiewa.
0
@Bagsik88 Na Suareza nie poszło 50 mln za jeden dobry sezon w czasach kryzysu. Spłacił się wielokrotnie wygrywając nam LM i wiele razy mistrzostwo. Został królem strzelców w La Liga mając ponad 40 goli. Poważnie porównujesz drewniaka do Luisito?
0
@MichuZ44 Oj tak, jeszcze ten gościu z głową szkieleta i piłą łańcuchową w biurze.
0
@Bagsik88 Zobacz ile miał asyst. I co to ma być, że bez Leo? Bierzesz schyłkowego Suareza jako porównanie xd No ale tylko to ci zostało, bo twój bożek jest cienki jak sik pająka.
0
@krol211 Jest jeszcze Julian Araujo, który wróci z las Palmas.
9
@Kgorecki2500 Ilu inżynierów. To jakiś zlot naukowy?
0
@pioz123 To się przygotuj, bo ta wypowiedź właśnie to przekazuje xd.
0
@daniel32778 Najsłabszy król strzelców od 22 lat, La Liga wygrał nam głównie Ter Stegen i obrona to samo SPH.
2
I uj z dwubramkowego zwycięstwa xD
0
@daniel32778 Warte 50 mln te podanie.
0
@MesQueUnClub96 No widzisz, a ja sądziłem, że oglądamy piłkę nożną dla show, emocji.
3
Lewandowski gol z dystansu. Pięknie to wsadził Polak, w samo okienko.
0
I zawał. Ufffff
5
Ten sztab medyczny to jest żart xD
0
@DonAndresFCB Lewy z rywalami na swoim poziomie.
0
Mógłby już tego Roque wpuścić. Nwm na co on czeka.
0
Jprdl to są jakieś jaja.
3
Piękne podanie Forta.
8
@MateS Jesteś masochistą?