0

@Bagsik88 W dwóch meczach był przeciętny, a nie tragiczny i to nazywasz dobrą grą? xD

0

@FCB_dimiC No tak, bo wcale nie potrafi rozpoznać, kto z nią flirtuje itp. Jeśli jednak nadal utrzymuje taką relację to oznacza, że już sobie przygotowuje opcję zastępczą.

0

@Pawel13sz Kluczowy element< 3

0

@FCB_dimiC To widać na czym temu gościowi zależy będąc "kolegą". To oznacza, że bez takiego testu on będzie ciągle dążył do odbicia ci jej.

1

@Luciano99 Dodi nie przyjechał, bo w wieku 13 lat nie ma prawka, a ojciec mu nie dał na bilet autobusowy.

0

@MarioVeB! Pamiętam jak pisałem przed transferem, że nie będzie tu pasować, bo jest drewniany to pisali, że to głupoty. Później pograł ok przez 2-3 miesiące i ludzie wyśmiewali to, że wolałem zostawić Aubę. Teraz już im do śmiechu nie jest xd

0

@Bagsik88 Sam piłeś, że nie dałem Lewego do jedenastki sezonu La Liga. Dlatego mówię, że SPH nie liczy się do La Liga, w której Lewandowski był cienki od listopada. W SPH miał lekki przebłysk i nie był tragiczny jak w La Liga.

0

@Bagsik88 To są mecze, które nie mają wpływu na ocenę w La Liga.

0

@Bagsik88 Dałem, bo Lewandowski był cienki przez ponad pół roku. Pamiętaj, że SPH nie liczy się do gry w lidze.

0

@Bagsik88 Potężny wynik. Potężne osiągnięcia dla niby najlepszego napastnika xD

0

@Bagsik88 Na koniec sezonu? Wtedy jak już wszystko przegrywaliśmy/remisowaliśmy itd. kto tu nie ogląda xd

1

@against_modern_football Chodziło o to, że porównałeś gościa, który miał być kluczowym piłkarzem, który zarabia bardzo dużo co jest wyznacznikiem, że nie jest rezerwowym do 18 latka, dla którego to było pierwsze 20 minut w tym zespole xd

14

@against_modern_football Chłop co porównuje gościa, który zarabia 10 mln do 18 latka z Brazylii xD

3

@blakkudium Tiki taka power.

0

Dobra Xavi dawaj Tigrinho.

1

Ale go grillują komentatorzy xD

6

Hahaha od drzewa się odbiło i gol. Lewy TOP.

1

Marmol gałęzią oberwał na boisku xD

0

@hayek Bardzo dobrze jest spóźniony z wbieganiem w pole karne. Poza tym 0 strzałów chyba mówi samo za siebie.

0

@yoli W jakie pół roku? Tak jest od poprzedniego listopada xd

0

@Kuba_1 Dobrze, że nikt na niego nie jest wkur....y za marnowanie tylu okazji.

0

@kuz Jak nazwać ludzi, którzy wbijają siłą do twojego kraju na pontonach, czy łodziach płacąc za to piratom, lub nielegalnie przekraczają granice? Nikt ich tu nie chce, a i tak tu przybywają i jeszcze robią burdy zamiast przynajmniej być wdzięcznym za to co otrzymali.

0

Komentarz usunięty

0

@MarioVeB! Ta na pewno xd On by grał strzelając samobója co mecz. Nie ma lepszego przykładu świętej krowy niż on.

0

@kuz Pewnie, Rosja też nie zaczęła wojny. Ona tylko wybawia uciemiężonych obywateli :)

0

@kuz A może to po, które siłą odbiło "swoje tereny" jak Rosja tłumaczy napad na Ukrainę. Wg Rosji jest to wyzwolenie Ukrainy, czyli tak jak po z TVP :)

1

@DaPidejpi Też mnie to kłuje w oczy jak ktoś źle zapisuje jakiegoś piłkarza.

1

@DaPidejpi Jak nie strzeli hat tricka to jednak niewypał.

0

@Danny Gaucho Where najlepszy napastnik Lewandowski?

3

@partymaker chłop przeczytał książkę o taktyce i się ma za speca xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?