0

@P33ck Gerd Muller powinien być wyżej.

0

@mekston 17 chyba za nazwisko xd

1

@Pawel13sz Lewy sprzedał więcej koszulek niż Guiu, czy Torres. Waliłby samobója co mecz, a i tak wyszedłby w pierwszym.

0

@Bagsik88 A co mówili i chcieli, bo z tego co pamiętam to osoby decyzyjne jak Bosak, czy Mentzen mówili, że nie wejdą z PiSem i PO w koalicję.

0

@Bagsik88 Jaką koalicję xd ? Weszli z nimi w koalicję? To skończ farmazonić.

17

@Bagsik88 Konfa nie rządziła, nie masz jak stwierdzić, że byłaby gorsza. Ciężko być gorszym niż POPiS.

41

@AlwaysBlaugrana Mnie śmieszy, że ktoś po rządach Tuska twierdzi, że jest on lepszy od PiSu i na niego głosował xD

0

@Bagsik88 Gra od dechy do dechy jako napastnik to nic dziwnego

0

@Bagsik88 Ładny gol, lepszy niż jakikolwiek Lewego w Barcy.

2

@Pawel13sz Dodi zaraz napisze, że Kane same dobitki wali xd

1

@LM10GOAT Do tego wychowanek.

1

@Bocheno1 Co mam powiedzieć? Ewidentnie kolega ma nierówno pod sufitem.

2

@Danny Gaucho Faktycznie, wtedy Roberto wyglądałby blado w porównaniu z podstawowym napastnikiem xD

0

@BarcaToSensZycia Trenera xd Przyjęć na 3 metry ich nauczy?

2

@Pawel13sz Zasługuje. Zobacz jak świetnie dzisiaj gra. Miał jeden groźny strzał, więc MVP... No przynajmniej jego kościół zaraz napisze, że gra nieźle xD

1

@Sulimo Ja tak samo xD

0

@MichuZ44 Małego Śmierdziela? Otóż miał i ma nadal ;)

0

@masa11 Messi do Barcelony xd

2

@Transu96 I czy płaci abonament RTV na te radio o ile je ma.

0

@AllBundy Ta na pewno xd Nie chciałbym jego autografu. To nie Leo Messi.

0

@Heros11 Co ma Bayern do gry w FC Barcelonie? Coutinho był świetny w Liverpoolu, czyli w Barcelonie też? xd

2

@Deviler Nowy start z walką o ligę konferencji?

0

Ja bym brał Krychowiaka, może poprosi taki Baya, żeby nie strzelali nam więcej goli xd

0

@against_modern_football Hahaha porównywać stary w La Liga Messiego do Lewego z ligi farmerów, gdzie Alcacer był kotem.

0

@mekston Ma atuty, których ww nie mają. Np przyjęcie na 3-5 metrów

0

@mekston W cienkiej bundeslidze xd I to jeszcze głównie w hegemonie ligi.

0

@mekston Faktycznie. Iniesta drewno, Neymar drewno, Ronaldinho drewno. Benzema również. Nie ma technicznych piłkarzy poza Leo xd

0

@mekston Nie pod względem goli (choć i w tym Leo jest lepszy), a techniki, rozgrywania, jakości piłkarskiej. Patrzysz na Leo i widzisz Mozarta, artystę. Patrzysz na Lewego i widzisz drzewo xd

0

@Danny Gaucho Nie jest, bo Ter Stegen tego dopilnował. To on był MVP sezonu La Liga, a nie król strzelców grający w mistrzu Hiszpanii xD

0

@takisobiektos Tylko, dodaj asysty i skończ porównywać ŚPO/PS do N.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?