AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@P33ck Gerd Muller powinien być wyżej.
0
@mekston 17 chyba za nazwisko xd
1
@Pawel13sz Lewy sprzedał więcej koszulek niż Guiu, czy Torres. Waliłby samobója co mecz, a i tak wyszedłby w pierwszym.
0
@Bagsik88 A co mówili i chcieli, bo z tego co pamiętam to osoby decyzyjne jak Bosak, czy Mentzen mówili, że nie wejdą z PiSem i PO w koalicję.
0
@Bagsik88 Jaką koalicję xd ? Weszli z nimi w koalicję? To skończ farmazonić.
17
@Bagsik88 Konfa nie rządziła, nie masz jak stwierdzić, że byłaby gorsza. Ciężko być gorszym niż POPiS.
41
@AlwaysBlaugrana Mnie śmieszy, że ktoś po rządach Tuska twierdzi, że jest on lepszy od PiSu i na niego głosował xD
0
@Bagsik88 Gra od dechy do dechy jako napastnik to nic dziwnego
0
@Bagsik88 Ładny gol, lepszy niż jakikolwiek Lewego w Barcy.
2
@Pawel13sz Dodi zaraz napisze, że Kane same dobitki wali xd
1
@LM10GOAT Do tego wychowanek.
1
@Bocheno1 Co mam powiedzieć? Ewidentnie kolega ma nierówno pod sufitem.
2
@Danny Gaucho Faktycznie, wtedy Roberto wyglądałby blado w porównaniu z podstawowym napastnikiem xD
0
@BarcaToSensZycia Trenera xd Przyjęć na 3 metry ich nauczy?
2
@Pawel13sz Zasługuje. Zobacz jak świetnie dzisiaj gra. Miał jeden groźny strzał, więc MVP... No przynajmniej jego kościół zaraz napisze, że gra nieźle xD
1
@Sulimo Ja tak samo xD
0
@MichuZ44 Małego Śmierdziela? Otóż miał i ma nadal ;)
0
@masa11 Messi do Barcelony xd
2
@Transu96 I czy płaci abonament RTV na te radio o ile je ma.
0
@AllBundy Ta na pewno xd Nie chciałbym jego autografu. To nie Leo Messi.
0
@Heros11 Co ma Bayern do gry w FC Barcelonie? Coutinho był świetny w Liverpoolu, czyli w Barcelonie też? xd
2
@Deviler Nowy start z walką o ligę konferencji?
0
Ja bym brał Krychowiaka, może poprosi taki Baya, żeby nie strzelali nam więcej goli xd
0
@against_modern_football Hahaha porównywać stary w La Liga Messiego do Lewego z ligi farmerów, gdzie Alcacer był kotem.
0
@mekston Ma atuty, których ww nie mają. Np przyjęcie na 3-5 metrów
0
@mekston W cienkiej bundeslidze xd I to jeszcze głównie w hegemonie ligi.
0
@mekston Faktycznie. Iniesta drewno, Neymar drewno, Ronaldinho drewno. Benzema również. Nie ma technicznych piłkarzy poza Leo xd
0
@mekston Nie pod względem goli (choć i w tym Leo jest lepszy), a techniki, rozgrywania, jakości piłkarskiej. Patrzysz na Leo i widzisz Mozarta, artystę. Patrzysz na Lewego i widzisz drzewo xd
0
@Danny Gaucho Nie jest, bo Ter Stegen tego dopilnował. To on był MVP sezonu La Liga, a nie król strzelców grający w mistrzu Hiszpanii xD
0
@takisobiektos Tylko, dodaj asysty i skończ porównywać ŚPO/PS do N.