0

Ten Dovbyk to jest kot totalny.

1

@Aragorn33 Do tego nie ma mózgu. Fenomen.

0

@pioz123 Może, a może bylibyśmy wyżej, bo napastnik grający za niego dałby więcej?

0

@pioz123 Idealnie odwzorowane. W pierwszym składzie na 9 tce powinien grać Ferran.

0

@mekston Najsłabszym od 22 lat, bez konkurencji. Osiągnięcie godne jego legendy i ZP z LEGO.

0

@pioz123 Dziwne, że napastnik miał udział przy bramkach. Pena też coś broni, bo uwaga jest bramkarzem, a jednak czekamy z utęsknieniem na Ter Stegena.

2

@Sccaner raczej pakować*

2

@Sulimo Ludzie wyzywali go od odpadów z City.

0

"Bez Lewego Barca byłaby w strefie spadkowej" xD Pamiętacie?

0

@mekston Patrz i płacz jak upada legenda o świetnym Lewandowskim. La Liga pięknie go weryfikuje.

0

@Encore Joker chyba dla rywala xd

0

@mekston Sprytnie Lewandzioku.

3

@MesQueUnClub96 Zobacz rozegrane minuty i skończ farmazonić. Ferran z ilością minut Lewego zostawiłby go w tyle jeśli chodzi o bramki. Lewy ma duży wpływ, jest kulą u nogi.

0

@Bagsik88 Może cię bolą, bo skoro lubisz Lewego to nie możesz chcieć dobrze dla Barcy.

0

@WiernyKibicToJa Przed sezonem napisał, że czuje się mocny mentalnie, że jest rekinem.

0

@mekston Twój bożek już czuje oddech na plecach?

0

@Emhyr Jaki zakład?

1

@Koni8M Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

0

@Bagsik88 Hahaha, boli, że wyśmiewany Ferran zagrał lepszy mecz niż Lewy kiedykolwiek w Barcy?

0

Ferran fajnie, dlatego w następnym meczu ławka, bo Lewy musi grać.

0

Ramosy szczekają, karawana jedzie dalej.

28

3 gole i asysta< 2 gole?

11

Miał być mecz Barcy, a tu szczęki 4 puszczają ;D

3

Drewniak z wozu, Barcelonie lżej.

1

@Adasmos Wystarczyło drewniaka zdjąć.

1

Jaki rekin? Dzisiaj to megalodon.

1

Ferran TOP dzisiaj.

0

JOAO FELIX Taaaaaaaaaaaaak. Brawo Ferran, brawo Felix.

0

uj lepiej niech holują xD

2

Oni potrafią podawać, czy muszą holować 20 metrów?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?