AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
0
@HighestInTheRoom xd Pewnie, niech nie będzie wgl recept i niech każdy bierze jaką tabletkę chce. Na pewno będziemy zdrowsi, bo co tam wie głupi lekarz?
5
@ObiwanKenobi Chłop powiedział z sensem, ale przeciwnicy będą obrażać wycinając zdania z kontekstu xd
8
@BorzyKrzys hahaha wyborcy PO:
https://zapodaj.net/plik-n3xCAkJXsE
2
@krol211 Pewnie mówi o Conceicao, który pracuje z młodymi w Porto.
0
@Bagsik88 Jak mieli zrobić, skoro nie rządzili. To im nie przeszkodziło krytykować pisiorów, że rystrykcje są za słabe xD
0
@norbi77 Zamień zawodników i nawet żółtej nie ma. Ewentualnie nie ma po odwołaniu.
0
@DonCarletto I to w całym tego słowa znaczeniu ;)
4
@DonCarletto Nie no wtedy ok. Gwałt jest tylko w jedną stronę, tak jak rasizm.
0
@BorzyKrzys Peło z chęcią ostrzejszych rystrykcji w czasach covidu nie było tak głupie... Ciekawe rzeczy można tu wyczytać xD
17
@MESSIah16 Dokładnie, to były czasy, gdzie nie promowało się odklejeńców, a ludzie chorzy psychicznie trafiali do pokojów bez klamek.
0
@Blanco16 *pod Mottą.
0
@Bagsik88 No widzisz, Lewy nie strzelił w żadnym meczu hat tricka. Druga sprawa, że od nowego sezonu będzie zarabiać 3 x tyle co Ferran.
0
@AlwaysBlaugrana Odejść to musi Lewandowski i jego chora pensja. Do tego z obrońców pozbyłbym się Christensena. Jeszcze chciałbym odejścia Raphinhi. W jego miejsce Savio. Na drugie skrzydło wraca Fati i jest Torres.
0
@Khajio Juve, Milan, Napoli, Bayern nie płacą dużo za graczy z potencjałem?
1
@Bagsik88 Przed Lewym w kanadyjce xD
1
@Comentateiro 9 Balde
0
@Bobo25 Ty poważny jesteś, a jak real wygra ligę bez karnych z tyłka i doliczonych 8-10 minut, gdy przegrywają?
12
@barcanawieki Oby to była prawda. Niech skończy się te ustawienie ligi pod prześcieradła.
8
@MOLESTA Czy to dziwne przeciwko klubowi, który na niego nie postawił, którego pchają sędziowie itd.?
15
Jeszcze realowi ich wychowanek strzelił xD
0
@MESSIah16 Ja mam BP najbliżej dlatego tam tankuję.
2
@Culer9002 real madryt, kupić to nie wygrać ;)
1
@norbi77 No ale po miało to zdjąć, jak słuchają odklejeńców z lewicy to już wgl beka.
0
@kuz Faktycznie komentarz, który pisałem parę sekund to ogromna strata nerwów i czasu xD
4
@draxidox kolejna obietnica Peło nie wejdzie w życie? No kto by przypuszczał...
0
@MESSIah16 Oczywiście, że Messi.
2
@DonMatteo901 hahahaha ale go zgasił
0
@SelloutCrowd Wina Xaviego, że Lewy nie pressuje i przyjmuje na 3 metry xD
2
@TR3YWAY Lewandowski, który jest jednym z najsłabszych xd