0

Komentarz usunięty

0

@HighestInTheRoom xd Pewnie, niech nie będzie wgl recept i niech każdy bierze jaką tabletkę chce. Na pewno będziemy zdrowsi, bo co tam wie głupi lekarz?

5

@ObiwanKenobi Chłop powiedział z sensem, ale przeciwnicy będą obrażać wycinając zdania z kontekstu xd

8

2

@krol211 Pewnie mówi o Conceicao, który pracuje z młodymi w Porto.

0

@Bagsik88 Jak mieli zrobić, skoro nie rządzili. To im nie przeszkodziło krytykować pisiorów, że rystrykcje są za słabe xD

0

@norbi77 Zamień zawodników i nawet żółtej nie ma. Ewentualnie nie ma po odwołaniu.

0

@DonCarletto I to w całym tego słowa znaczeniu ;)

4

@DonCarletto Nie no wtedy ok. Gwałt jest tylko w jedną stronę, tak jak rasizm.

0

@BorzyKrzys Peło z chęcią ostrzejszych rystrykcji w czasach covidu nie było tak głupie... Ciekawe rzeczy można tu wyczytać xD

17

@MESSIah16 Dokładnie, to były czasy, gdzie nie promowało się odklejeńców, a ludzie chorzy psychicznie trafiali do pokojów bez klamek.

0

@Blanco16 *pod Mottą.

0

@Bagsik88 No widzisz, Lewy nie strzelił w żadnym meczu hat tricka. Druga sprawa, że od nowego sezonu będzie zarabiać 3 x tyle co Ferran.

0

@AlwaysBlaugrana Odejść to musi Lewandowski i jego chora pensja. Do tego z obrońców pozbyłbym się Christensena. Jeszcze chciałbym odejścia Raphinhi. W jego miejsce Savio. Na drugie skrzydło wraca Fati i jest Torres.

0

@Khajio Juve, Milan, Napoli, Bayern nie płacą dużo za graczy z potencjałem?

1

@Bagsik88 Przed Lewym w kanadyjce xD

1

@Comentateiro 9 Balde

0

@Bobo25 Ty poważny jesteś, a jak real wygra ligę bez karnych z tyłka i doliczonych 8-10 minut, gdy przegrywają?

12

@barcanawieki Oby to była prawda. Niech skończy się te ustawienie ligi pod prześcieradła.

8

@MOLESTA Czy to dziwne przeciwko klubowi, który na niego nie postawił, którego pchają sędziowie itd.?

15

Jeszcze realowi ich wychowanek strzelił xD

0

@MESSIah16 Ja mam BP najbliżej dlatego tam tankuję.

2

@Culer9002 real madryt, kupić to nie wygrać ;)

1

@norbi77 No ale po miało to zdjąć, jak słuchają odklejeńców z lewicy to już wgl beka.

0

@kuz Faktycznie komentarz, który pisałem parę sekund to ogromna strata nerwów i czasu xD

4

@draxidox kolejna obietnica Peło nie wejdzie w życie? No kto by przypuszczał...

0

@MESSIah16 Oczywiście, że Messi.

2

@DonMatteo901 hahahaha ale go zgasił

0

@SelloutCrowd Wina Xaviego, że Lewy nie pressuje i przyjmuje na 3 metry xD

2

@TR3YWAY Lewandowski, który jest jednym z najsłabszych xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?