0

@P33ck Tobie już chyba na banię mocno siadło. Cieszę się z wygranej, mam gdzieś kto ile strzelił xd

0

@Bagsik88 fakty xd

0

@P33ck Pewnie nie jesteś za bardzo inteligentną osobą? Jak mógłbym się cieszyć geniuszu z przegrywania ukochanej drużyny.

0

@Stinger_ Płacz sobie, ja tam się cieszę, że wygraliśmy.

0

@P33ck Ciężko bo wygraliśmy! Jestem bardzo szczęśliwy :D

0

@takisobiektos Z karnym to fakt, ale pierwszą bramkę strzelił naprawdę ładną.

0

@Jakchcesz Gdzie tak napisałem? Chyba, że kłamiesz? Ale ty? Nie...

0

@Rust_Cohle Ładna bramka, w końcu nie patelnia.

0

@AbelKabel Tak, ktoś pisze, że Lewy jest lepszym piłkarzem, co jest brednią.

0

@against_modern_football W końcu ktoś, kto rozumie. O to mi chodzi, wystarczy, że lepszy napastnik trafi do takiego środowiska jak baya i będzie walił bramki. To było dla mnie oczywiste, przed transferem Kanea, ale nie dla wszystkich, bo Lewandzioki pisały, że nie, że Robert jest tak wspaniały.

0

@AbelKabel Tak, tak zazdroszczę Lewandowskiemu, ale nie zazdroszczę lepszym Suarezowi i Kaneowi.

1

Komentarz usunięty

0

@shinthps Gdzie napisałem, że to jest coś prostego dla każdego? Napisałem, że dla każdego lepszego napastnika nie będzie to problemem w środowisku jakim jest Bayern. Tam Choupo-Moting potrafił strzelić naście bramek. Gość, który strzelał po 3 czy 4 gole na sezon normalnie i zawsze był sprowadzany za darmo. Aktualnie Kane potwierdza moją tezę. Zobaczymy jak będzie w przyszłości, lecz narazie Kane jest na dobrej drodze, żeby pobić rekord Lewandowskiego.

0

@Bagsik88 xd To nie ja stworzyłem tą grafikę, a co do okresu. Jest pokazane 17 pierwszych goli w Bayernie. Lewy w tamtym okresie miał do pomocy Riberyego i Robbena...

0

@Danny Gaucho Tu masz porównanie stricte tego samego okresu, czyli 17 pierwszy bramek w Bayernie. Można to porównać. Jak będzie później? Niewiadomo, aktualnie wygląda to tak.

0

@LionelM95 Nabijał gole głównie na Salzburgu w grupie. Dziwnym trafem goli po fazie grupowej ma dość mało jak na cały dorobek.

0

@Danny Gaucho Ciężko, żeby Kane pokazał to przez 8 sezonów w bundeslidze skoro dopiero tam przyszedł. Dla gościa będącego tam tyle lat w takiej ekipie jak Bayern to nie jest ogromny wyczyn.

0

@shinthps xD teraz Choupo-Motinga za argument bierzesz. Gościa, który strzelał po 3 gole na sezon xd Choć jego przypadek pokazuje jak komfortowo ma 9 tka w Bayernie, że gość, który strzelał gdzie indziej po 3-4 bramki na sezon w Bayernie miał naście.

0

@shinthps Nie ja stworzyłem te porównanie.

0

@Bagsik88 Obecnie, również ten, który nigdy nie wygrał ważnego trofeum.

0

@Danny Gaucho Tylko w przeciwieństwie do Lewego potwierdził swoją jakość w najlepszej lidze świata i to w średniaku. Pisze o takim docenieniu, że są ludzie, którzy uważają wyczyn Lewego za kosmiczny (gole w słabej bundeslidze). Kane pokazuje, że to nie jest jakiś ogromny wyczyn i ogólnie to, że jest lepszym piłkarzem indywidualnie od Lewego.

0

@marcin62 Prawda boli jak widać. Ciekawe, czy tak pisałeś o osobach, które specjalnie chciały mieć hat-trick gorących dyskusji. Ja tylko znalazłem grafikę i ją wstawiłem na temat, o którym każdy teraz pisze.

0

@takisobiektos TOP 1-2. Widzę weekend wszedł na pełnej xD

0

@takisobiektos To nie zmienia faktu, że jest lepszym piłkarzem. Messi przesiedział w Barcelonie całą karierę, a ta niestety pod względem trofeów wypada gorzej niż real. Czyli Ronaldo lepszy?

0

@Danny Gaucho No co ty, również chcę docenić Anglika, który niesłusznie nazywany jest słabszym od Lewandowskiego, bo całą karierę spędził w słabym Tottenhamie, w którym nie wygrywał trofeów. Widzisz to, prawda?

1

@LionelM95 Być może był. Teraz nie jest i na pewno nie jest i nie był lepszy od Luisa Suareza. Tylko tyle i aż tyle. Kane również indywidualnie jest lepszym piłkarzem.

1

@Danny Gaucho Wiesz jakoś Fanboyom Lewego nie przeszkadzało porównywać pierwszy sezon Luisa Suareza, który pauzował 4 miesiące do pierwszego sezonu Lewandowskiego w Barcy. Ciekawe, że jak jest w drugą stronę to już masz ale.

1

@Kinginiesta Pomocnik to inna sprawa. Iniesta to była klasa sama w sobie, nieporównywalnie większa jakość niż tapiniarz. Tutaj masz porównanie w tym aspekcie, który najczęściej wykorzystają Lewandzioki.

0

@LionelM95 Co to niby zmienia? Chodzą głosy, że już w 2013 Lewandowski był TOP napastnikiem. Tutaj zestawienie z naprawdę TOP napastnikiem. Ile ma Haaland podbijający rekord PL?

0

Hmm jeden już w tej lidze grał, a drugi przyszedł z memu PL z kurczakiem w herbie.
https://zapodaj.net/plik-7iGJur0Xux

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?