1

@Rl9k1nG Jak dla mnie fajne to było. Ludzie są uprzedzeni, bo brakuje głównych postaci z poprzednich części. Nadal jednak jest to w tym samym stylu/humorze.

0

@VegetaPolska Mam dokładnie tak samo. Piszczek to mój ulubiony Polski piłkarz, Kubę również bardzo lubię, ale ich media nie pompowały na najlepszych na świecie xd

1

@Kondziubarca Hahaha dokładnie. Jak pisałem, że taki Kane byłby kotem w Bayernie to ludzie pisali, że nie, że Lewandowski taki zajebisty. Na szczęście tak się życie ułożyło, że Kane faktycznie tam trafił i pokazuje jak żenującą ligą jest bundesfarmerliga xD Daily Star z Rigczem.

0

@Bagsik88 Kluczowy nie był. Królem strzelców tak, ale najsłabszym od 22 lat xd

0

@FCB_dimiC Faktycznie boli mnie jak Barca (moja ukochana drużyna) strzela xd. Raczej za Man Utd powinien być twój ból jak napiszę prawdę, że twój bożek Lewandowski jest słaby.

0

2

@kryhaa Po Suarezie, przed Lewym*

1

@Lucerfi Akurat taką mam xd Ale nie sprzedaje.

1

Szukajcie aż znajdziecie, Grzesiu nie zmienia zdania xd

1

@Lament Lewandowski xd

1

@GeneralXavi Mam wielosezonowe :)

0

@Bagsik88 Komu? Aubameyangowi. Ciężej jest stworzyć sytuację, zrobić coś z niczego niż tak jak Lewandowski tylko dobijać wypracowane przez drużynę akcje.

1

@Hubert102 Za tą ŚP może być Bellingham/Valverde.

2

@Gaz Śmieszne się to robi. Ciekawe, czy tak pisałeś jak został w pół roku liderem asyst w La Liga.

1

@Faro Nie. Na samym początku tą Holenderską ŚPO z City grałem parę meczów.

4

@gumaz mieszkanie+ xD wymagania: Bycie bezdomnym :D

3

@MesQueUnClub_87 Już samo to, że twierdzą iż Cristiano jest lepszym piłkarzem na przestrzeni całej kariery pokazuje, że idiota xD

0

@Rewolucja123 Już jest królem w Barcelonie ;)

1

@Kessie The office, Brooklyn 9-9.

0

@_barti Jak Haaland może być okradziony, jak zajął odpowiednie miejsce?

1

@_barti Tobie chyba ktoś leki ukradł xd

1

@zeko0 Boli ich, że w 2021 roku Messi zasłużenie odebrał ZP, a nie dobijak.

0

@PatrykBarca dokładnie, nie powinien.

1

@Bagsik88 xd A Griezmann raz kogoś kiwnął, jest w dryblingu lepszy od Messiego... Twoja logika.

0

@mekston Bez niego również byłoby mistrzostwo. W LM się popisał.

0

@MesQueUnClub96 Sprzedać, no jest słaby i sabotuje nasz klub.

0

@macio_944 Mogli dać, ale komuś na naprawdę dobrym poziomie- Muller lub Neuer jak najbardziej.

0

@Danny Gaucho No ja też, bo nie gram w piłkę nożną zawodowo więc fakt ZP dla mnie byłoby ujmą dla tej nagrody. Tak samo jak dla Lewandowskiego. To byłby śmiech na sali ZP dla piłkarza, który nawet przyjmować nie potrafi.

0

@macio_944 France football akurat dobrze zrobiło wtedy. To byłoby pośmiewiskiem dla tej nagrody.

8

Dzisiaj Leo odbierze trofeum Leo Messiego poraz ósmy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?