AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 W końcu z sensem przypomnę, że 14 nabił przed mundialem i głównie to pozwoliło mu wygrać króla strzelców najsłabszego od 22 lat.
5
@norbi77 Jak ja tak pisałem to mnie jechali xd Nie możesz na LR zakładać, że ktoś byłby lepszy od Lewego. On jest jedyny najwspanialszy.
0
@Łuki555 Jak tam? Twój bożek jednak nie taki zajebisty? Niektórzy chcieli go na kapitana xD
0
@koziar Wymyślaj sobie xd
0
@koziar Tak zgasił mnie, bo strzelił główkę i karnego, a to zamazuje fakt, że kopie się po czole od listopada.
1
@P33ck Może kiedyś u nas jak się otrzaska i przebije :)
0
@mekston Tak czy inaczej Griezmann gra niżej i ma chociażby ciężej o bramki. Asysty już bardziej, ale to 9tka jest najbliżej bramki i ma najłatwiej. Poza tym znając charakter Antoine to pracuje on również w defensywie.
1
@ranger3120 Ramos ;)
0
@626 Chciałbym Michela z Girony. Ewentualnie powrót Lucho. Z nierealnych: Powrót Guardioli.
0
@Bagsik88 Jakie umniejszanie? Czy ja to wymyśliłem? Mógł strzelić więcej to by nie był najsłabszym Pichichi od 22 lat.
0
@mekston Widziałeś choć jeden mój komentarz niezadowolenia? Jestem bardzo szczęśliwy z tego, że udało nam się wygrać :) @MesQueUnClub96 się spłakał o gole Haalanda to fakt.
0
@mekston Bardziej pomiędzy napastnikiem, a pomocnikami. Nie odpowiada za gole, tylko kreację głównie.
0
@ToWinaSedziego W sumie też racja. Tutaj każdy kto przychodzi to gra dobrze przez 2 miesiące i spada z poziomem o połowę, jak nie bardziej.
0
@FcPortoFan1999 Oczywiście, zobaczymy jak wróci i pokaże się w presezonie. O ile od razu go nie sprzedadzą, bo tak też może być.
0
@mekston Griezmann błyszczy jeśli obok ma silną 9tkę. Na pewno nie jest napastnikiem. Gra bardziej jako podwieszony napastnik/ŚPO
0
@ToWinaSedziego Szkoda, że nie wrócił za Albę. Teraz mamy Balde w średniej formie i kiepa Plackonso na LO.
0
@FcPortoFan1999 No tak, za to Fati zaczął grać dobrze w Brighton.
0
@mekston Faktycznie w SPH zagraliśmy dobrze, ale to i tak za mało jak na kwoty i nazwiska, które tutaj przyszły.
0
@FcPortoFan1999 Jednak doszedł Felix za stłumionego Fatiego, a na PO jest dużo bardziej ofensywny od Kounde Cancelo.
0
@partymaker To jest dziwne, że na początku za Xaviego byliśmy świetni w pressingu, a teraz w tym aspekcie jesteśmy słabi (sam Gavi tego nie pociągnie).
0
@mekston Napisałem, uważaj sobie jak chcesz. Możesz pisać, że nie jesteś Fanboyom Lewego, a jednak masz syndrom atakowanej twierdzy w jego przypadku.
0
Jestem ciekaw co w tej drużynie się zepsuło. Po przejęciu przez Xaviego od razu nie graliśmy lepiej (wiadomo kadra była w opłakanym stanie, a Depay miał bodajże kontuzję, lub doznał jej chwilę po przejęciu). Później, gdy w zimie przyszli Auba, Ferran, czy Traore ta drużyna zaczęła grać naprawdę dobrze ( może nie efektownie, bo opieraliśmy się na wrzutkach) no ale przynajmniej wyniki były fajne jak 4:0 z realem, czy 4:2 z Atletico. Później wypadek z eintrachtem i pamiętna sprzedaż karnetów przez Socios dla kibiców eintrachtu. I pod sam koniec sezonu spadek formy. Później Xavi dostał piłkarzy jakich chciał, na których sprowadzenie poszły dźwignie finansowe. Poskutkowało to wygraniem ligi w pewnym stylu (świetna postawa obrony, choć pod koniec była to tragedia przez co nie pobiliśmy rekordu). W LM kompromitacja, później wylot z LE, w PK też odpadliśmy. Do tego przegrana z realem 4:0... W tym sezonie w obronie jesteśmy dziurawi, napastnicy wyglądają słabo. Nasza gra woła o pomstę do nieba. Nie byłem za wyrzucaniem Xaviego, ale coraz bardziej przekonuję się do zmiany trenera, bo z takimi zawodnikami jakich mamy, szczególnie takimi jakich Xavi chciał gramy tragiczniej niż z piłkarzami na już za darmo(Auba, Traore (wypożyczenie)).
0
@Bagsik88 Jak piszę? Był najsłabszym Pichichi od 22 lat to również jest fakt.
0
@mekston Uważaj sobie jak chcesz. Ja wiem, że mam rację.
0
@mekston Jednak potrafisz coś z sensem napisać od czasu do czasu :O
1
@MesQueUnClub96 Ty Lewemu za karnego byś dał xd
0
@hayek O jej strzelił dwa gole jeden z karnego i już zaś ZP mu dajecie xD
0
@Bagsik88 Gdzie umniejszam? Pokaż. Wstawiłem grafikę w ilu meczach zdobyli 17goli Kane i Lewy w Bayernie. Gdzie tu umniejszanie, jak to po prostu fakty xd?
0
@BorzyKrzys Zajebiście wygraliśmy, 3pkt i walczymy o lidera.
0
@MesQueUnClub96 Ty nawet nie możesz dziecioku, chyba że piccolo xD