AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bagsik88 Tak taka bramka Kanea to nie jest codzienność. Trzy patelnie i 2 bramki z obranym ogórkiem Wolfsburgiem nie robią takiego wrażenia. Poza tym ta bramka pokazuje poziom reszty tej śmiesznej bundesligi.
0
@jacob345 Te ciągłe ciśnięcie Romeu za 3 mln i nie pisanie nic o Lewandowskim za 50 z pensją 5x większą niż łysy xd
0
@Bagsik88 Weź. To nie jest przypadek, że 5 goli w 9 minut strzelił napastnik w hegemonie najsłabszej ligi z TOP 5 lig świata.
0
@MessiForeverTheBest On tak gra od listopada xd
0
@Kondziubarca Zobacz sobie jaką bramę w tej śmiesznej bundeslidze strzelił dzisiaj Kane.
0
@jaras121 Pierwsza połowa była bardzo dobra, kontrolowaliśmy mecz. Niestety ale są dwie połowy.
0
@Bagsik88 Hahahaha ty z ułomnego przyjęcia robisz dobrą cechę? Serio kur.. . Nie ma z tobą co pisać, ciężko o bardziej odklejone argumenty niż twoje.
0
@Croocers Różnice robi, bo nie istniał cały mecz i patelnie po fartownym odbiciu dobił xd
2
Co ludzie chcieli Ferrana ściągać xd Macie swojego Lewandowskiego. Trzeba było go opchnąć i ściągnąć na już Roque. Inna sprawa to wolę Ferrana z tego względu, że przynajmniej biega, pressuje, przeszkadza rywalom i potrafi przyjmować piłkę.
0
Jebany tapiniarz.
2
LewanDisney xD Cóż za technika...
0
@Coutinho007 Cancelo go robił na lajcie.
2
@The Game 10 Przynajmniej pressuje.
0
@sintesox 2? Teraz to już są 3-5 metrów xD
4
Co to jest za przyjęcie xd
0
Rozgrywający jakie podanie teraz dał.
0
@Borry Potężny pressing Lewandowskiego ogólnie.
3
Ja pierdole ale strzał z dupy.
0
Potężny Golden boy otworzył nam prawą stronę xD
2
Brawo Gavi! TOP dzisiaj.
2
@Culer9002 Miód na oczy.
0
@WiernyKibicToJa Tamten to bardziej ŚPD
0
@DonMatteo901 Biały anuluje żółty i czerwony. Nie wiesz podstaw?
0
@LM10GOAT Liga Negreiry!
0
@WiernyKibicToJa A jeszcze ponoć jest kolejny świetny 16 latek, pomocnik w La Masii xD
0
@Mario96w Nie Polakowi. Wytłumaczysz np. Czemu bardzo lubię Piszczka, Błaszczykowskiego? Nie są Polakami? Bardzo chciałem Piszczka w Barcy, cieszyłem się jak im się wiodło w BVB. Więc skończ farmazonić.
0
@Firestone Musiałem, bo gdy pisałem, że taki Kane w Bayernie strzelałby seriami to ludzie pisali,bez nie xd
1
@WiernyKibicToJa Jeszcze jest De Jong i Gundogan xD Problem bogactwa w uj.
0
@urbipl Gol ładniejszy niż wszystkie Lewego i z odległości 10x goli Lewego xD
Ogólnie lepszy niż Choupo-Moting napastnik przychodzi do baya i wali gola za golem? Niemożliwe...
7
Kij, że Ferran świetny faul taktyczny. Do tego jeszcze pajaca tak sfaulował :D