0

@Bagsik88 Tak taka bramka Kanea to nie jest codzienność. Trzy patelnie i 2 bramki z obranym ogórkiem Wolfsburgiem nie robią takiego wrażenia. Poza tym ta bramka pokazuje poziom reszty tej śmiesznej bundesligi.

0

@jacob345 Te ciągłe ciśnięcie Romeu za 3 mln i nie pisanie nic o Lewandowskim za 50 z pensją 5x większą niż łysy xd

0

@Bagsik88 Weź. To nie jest przypadek, że 5 goli w 9 minut strzelił napastnik w hegemonie najsłabszej ligi z TOP 5 lig świata.

0

@MessiForeverTheBest On tak gra od listopada xd

0

@Kondziubarca Zobacz sobie jaką bramę w tej śmiesznej bundeslidze strzelił dzisiaj Kane.

0

@jaras121 Pierwsza połowa była bardzo dobra, kontrolowaliśmy mecz. Niestety ale są dwie połowy.

0

@Bagsik88 Hahahaha ty z ułomnego przyjęcia robisz dobrą cechę? Serio kur.. . Nie ma z tobą co pisać, ciężko o bardziej odklejone argumenty niż twoje.

0

@Croocers Różnice robi, bo nie istniał cały mecz i patelnie po fartownym odbiciu dobił xd

2

Co ludzie chcieli Ferrana ściągać xd Macie swojego Lewandowskiego. Trzeba było go opchnąć i ściągnąć na już Roque. Inna sprawa to wolę Ferrana z tego względu, że przynajmniej biega, pressuje, przeszkadza rywalom i potrafi przyjmować piłkę.

0

Jebany tapiniarz.

2

LewanDisney xD Cóż za technika...

0

@Coutinho007 Cancelo go robił na lajcie.

2

@The Game 10 Przynajmniej pressuje.

0

@sintesox 2? Teraz to już są 3-5 metrów xD

4

Co to jest za przyjęcie xd

0

Rozgrywający jakie podanie teraz dał.

0

@Borry Potężny pressing Lewandowskiego ogólnie.

3

Ja pierdole ale strzał z dupy.

0

Potężny Golden boy otworzył nam prawą stronę xD

2

Brawo Gavi! TOP dzisiaj.

2

@Culer9002 Miód na oczy.

0

@WiernyKibicToJa Tamten to bardziej ŚPD

0

@DonMatteo901 Biały anuluje żółty i czerwony. Nie wiesz podstaw?

0

@LM10GOAT Liga Negreiry!

0

@WiernyKibicToJa A jeszcze ponoć jest kolejny świetny 16 latek, pomocnik w La Masii xD

0

@Mario96w Nie Polakowi. Wytłumaczysz np. Czemu bardzo lubię Piszczka, Błaszczykowskiego? Nie są Polakami? Bardzo chciałem Piszczka w Barcy, cieszyłem się jak im się wiodło w BVB. Więc skończ farmazonić.

0

@Firestone Musiałem, bo gdy pisałem, że taki Kane w Bayernie strzelałby seriami to ludzie pisali,bez nie xd

1

@WiernyKibicToJa Jeszcze jest De Jong i Gundogan xD Problem bogactwa w uj.

0

@urbipl Gol ładniejszy niż wszystkie Lewego i z odległości 10x goli Lewego xD
Ogólnie lepszy niż Choupo-Moting napastnik przychodzi do baya i wali gola za golem? Niemożliwe...

7

Kij, że Ferran świetny faul taktyczny. Do tego jeszcze pajaca tak sfaulował :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?