0

@Sulimo brak robali i halloween to super sprawa, reszta tak średnio. Wolę lato.

0

@LM10GOAT Ufff szanse na zwycięstwo wzrosły.

2

@gumaz Jakbyś zobaczył Lucka to sam zostałbyś gejem. Mu Michał Anioł twarz dłutem haratał.

0

@FCB24 To tak jak Lewandowski.

4

@AFA90 Żeby cię przyjął musisz być:
Nielegalnym imigrantem,
Czarnoskóry
Musisz pracować za grosze. ;)

0

@Luciano99 Lola to Jowitka?

0

@macio_944 Szkoda, że to lewicy najbliżej do komunizmu xd

1

@Emhyr Gengar. Na drugim miejscu Charizard.

0

@Bagsik88 Wystarczy popatrzeć jak grali. Lewandowski może buty wiązać Suarezowi.

3

@PrinceOfMind Pod kitajców to jest.

0

@Bagsik88 Zobacz ile razy Luisito asyst dawał do tego i jak wyglądał na boisku. Poziom nieosiągalny dla drewnianego Lewandowskiego.

0

@Bagsik88 Był w jedenastce sezonu La liga za liczby nabite dzięki kolegom i braku konkurencji. Najsłabszy król strzelców od 22 lat... Ogromne osiągnięcie.

0

@Bagsik88 W 30 i tylko ze względu na liczby, które wypracowali mu inni. Do jedenastki sezonu nawet nie ma szans xd Mbappe, Haaland, Osimhen, Kane to znacznie lepsi napastnicy.

0

@Comentateiro co to 3 dni w twoim ponad stuletnim zyciu?

1

@Popitek12 "Kobita" z knagą pewnie xD

1

@Luciano99 Taki los gwiazdy ;)

0

@Bagsik88 Argumentem jest to co widać na boisku. Często najsłabszy na boisku, chyba, że grają Alonso/Roberto xD

0

@DonCarletto Do tego jest stworzona. W samym zamyśle. Odniesiesz się dlaczego policja/wojsko nie strzelają do cywili jak do kaczek skoro mają tą maszynę do zabijania przy sobie? Przecież każdy kto ma broń, która jest wg cb do zabijania ma ją tak jak mówisz do zabijania, a jednak tego nie robią?

0

@Bagsik88 Hahaha broni się piłkarsko. Zobaczymy ile za Lewandowskiego dostaniemy. Przypomnę, że ma pensję rosnącą, a jest coraz bardziej tragiczny.

0

@DonCarletto Nieważne. Jakoś nie widzę, żeby policja, czy wojsko nosząc broń strzelali do ludzi jak do kaczek. Ewidentnie mają broń jako środek ochrony, bo do tego ona służy. Poza tym po angielsku gun nie oznacza zabijak.

0

@DonCarletto Broń służy do obrony. Sama jej nazwa "broń" - bronić. A nie zabijak czy coś xd

0

@Bagsik88 A co ma do tego to, że kiedy odchodził xd? Chodziło o okres, w którym przychodził. Lewy jest balastem aktualnie i ogólnie wtopą patrząc na to co wnosi i ile pobiera/kosztował jego transfer.

0

@tbas Daj dowód, że zginęłoby więcej. Miał nóż, było tam więcej dzieci, a jakoś ich nie zabił wszystkich.

0

@SelloutCrowd Patrząc po tym jak potrafisz czytać ze zrozumieniem sądzę, że masz na myśli siebie.

1

@MichuZ44 U wyzywamy. Zacznijmy od tego, że żeby mieć broń to musisz wykonać i zaliczyć testy psychologiczne. Inna sprawa, że to nie jest tak, że każdy by strzelał, bo za chwilę inny ziomek go zastrzeli. Do masowych strzelanin dochodzi głównie na uczelniach, gdzie uczniowie nie mogą mieć broni= bezbronność.
Mój komentarz o nożu w humorystyczny sposób pokazuje, że zabić możesz kogoś nawet ekierką.

2

@MichuZ44 xd Kto chce mieć broń w Polsce to i tak ją sobie załatwi.

5

@HighestInTheRoom Ahhh ta Polska. Idziesz sobie na wycieczkę z przedszkola, a tu jakiś odklejeniec wbije ci nóż i cię zabije. Uwielbiam Polskę, ale ta powszechna możliwość posiadania noży to zwykła patologia...

0

@Bagsik88 80 za Suareza to była promocja. Ponad 100 na Dembele poszło w czasach, gdy nie byliśmy bankrutem, za rządów gościa, który przepłacał na każdym transferze. Lewandowski w obecnym stanie finansowym klubu jest wtopą. 50 mln wywalone przez okno na drewnianego dziadka z rocznym kontraktem.

7

@Mns21 Czyli wróci za miesiąc. xd

0

@Bagsik88 Fakty są takie, że wywaliliśmy 50 mln w błoto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?