0

@Roobo Tak zawsze jest. Każdy mądry po szkodzie. Jak przychodził Cou, czy Dembele to wszyscy się jarali. Nie wypalili i wszyscy: " po co byli ściągani" itp. itd.

0

@marcin62 Robi krzywdę, bo normalizuje odklejenia.

0

@marcin62 Mhm, jak dla cb czucie się kimś, czy czymś innym jest normalne to nie mam pytań xd

0

@Hosh Dobrze, że sporo 15 letnich Julek z Instagrama może głosować xd

0

Komentarz usunięty

15

@Bykunn Boli, że po stronie lewicy nie ma merytorycznej osoby? Zresztą jakby mogła być skoro same poglądy są bezsensowne xD

0

@Rastafarnianin To wszystko przez terrorystę z Rosario.

0

@MesQueUnClub96 Napisał psychofan Lewego, czyli największego dobijaka w historii xD

0

@MesQueUnClub96 Dziecioki takie jak ty.

0

Hahaha lewicowa cenzura weszła za mocno, a jeszcze są ludzie, którzy cisną piłkarzy, za "homofobiczne przyśpiewki". xd

0

@Koorsik Ja ostatnio kupiłem w YES właśnie. Dałem około 3200 zł.

4

@Kgorecki2500 U nas jest, a i tak mamy system dwupartyjny xd

0

@maroon Lekko xd

13

@tomek8756 Takie laski są najlepsze xd Skacze mimo, że wie jak słaba jest i może dostać po łbie xd Bardzo dobre zachowanie gościa, ostrzegał.
Oczywiście potem białorycerzyki się dołączyły.

13

@Firestone "Liczone ze wzoru Hajto", albo "To są właśnie te detale". Edit A i jeszcze" z jednej strony fajnie, że real przegrał, a z drugiej zajebiście ".

8

@Wojcio Jakby jeszcze konfederacja chciała wyjść z unii xd

69

@Medium Ja serio nie rozumiem ludzi, którzy widzą w Tusku i PO prawdziwą opozycję xD

0

Komentarz usunięty

1

@bartekvisca To najbardziej prawdopodobne, by wytłumaczyć zaburzenia przejawiane przez ich wyborców.

0

@mekston Mówi jeden psychofan Lewego do drugiego xD

1

@tomek8756 Jak to może być kot Kaczyńskiego, to o jakim zaufaniu mowa?

0

@MesQueUnClub96 Hehe chłop się bawi klockami:
https://zapodaj.net/plik-X7XjTkl4cy

0

@mekston Pierwsze ryki to pojawiły się w listopadzie jak twój Lewandowski zaczął kopać się po czole xD

0

@Bagsik88 "Do tego potrafi nie dotykać piłki i być ważny "- xD ty naprawdę piłkę, którą puścił, bo i tak by jej nie przyjął traktujesz jako coś wielkiego, przez co byłby MVP? xD Najsłabszy król strzelców od 22 lat, w tym sezonie też strzela albo na pustaka, albo z karnego xd

8

@Kuba_1 PSG to jest mem xD

0

@barcelonaLM "Kluczowego zawodnika" xD

0

@Bagsik88 Ważny xd Bo nie dotknął piłki, która nie była do niego hahaha Kluczowy, MVP xD

34

Żul to jest TOP totalny. 50 mln za takiego grajka to była promocja.

1

@13th Jeśli grasz przeciwko Barcy to bark masz do nadgarstka.

0

@Sulimo Żart? Ty widziałeś skąd ta piłka leciała?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?