AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Roobo Tak zawsze jest. Każdy mądry po szkodzie. Jak przychodził Cou, czy Dembele to wszyscy się jarali. Nie wypalili i wszyscy: " po co byli ściągani" itp. itd.
0
@marcin62 Robi krzywdę, bo normalizuje odklejenia.
0
@marcin62 Mhm, jak dla cb czucie się kimś, czy czymś innym jest normalne to nie mam pytań xd
0
@Hosh Dobrze, że sporo 15 letnich Julek z Instagrama może głosować xd
0
Komentarz usunięty
15
@Bykunn Boli, że po stronie lewicy nie ma merytorycznej osoby? Zresztą jakby mogła być skoro same poglądy są bezsensowne xD
0
@Rastafarnianin To wszystko przez terrorystę z Rosario.
0
@MesQueUnClub96 Napisał psychofan Lewego, czyli największego dobijaka w historii xD
0
@MesQueUnClub96 Dziecioki takie jak ty.
0
Hahaha lewicowa cenzura weszła za mocno, a jeszcze są ludzie, którzy cisną piłkarzy, za "homofobiczne przyśpiewki". xd
0
@Koorsik Ja ostatnio kupiłem w YES właśnie. Dałem około 3200 zł.
4
@Kgorecki2500 U nas jest, a i tak mamy system dwupartyjny xd
0
@maroon Lekko xd
13
@tomek8756 Takie laski są najlepsze xd Skacze mimo, że wie jak słaba jest i może dostać po łbie xd Bardzo dobre zachowanie gościa, ostrzegał.
Oczywiście potem białorycerzyki się dołączyły.
13
@Firestone "Liczone ze wzoru Hajto", albo "To są właśnie te detale". Edit A i jeszcze" z jednej strony fajnie, że real przegrał, a z drugiej zajebiście ".
8
@Wojcio Jakby jeszcze konfederacja chciała wyjść z unii xd
69
@Medium Ja serio nie rozumiem ludzi, którzy widzą w Tusku i PO prawdziwą opozycję xD
0
Komentarz usunięty
1
@bartekvisca To najbardziej prawdopodobne, by wytłumaczyć zaburzenia przejawiane przez ich wyborców.
0
@mekston Mówi jeden psychofan Lewego do drugiego xD
1
@tomek8756 Jak to może być kot Kaczyńskiego, to o jakim zaufaniu mowa?
0
@MesQueUnClub96 Hehe chłop się bawi klockami:
https://zapodaj.net/plik-X7XjTkl4cy
0
@mekston Pierwsze ryki to pojawiły się w listopadzie jak twój Lewandowski zaczął kopać się po czole xD
0
@Bagsik88 "Do tego potrafi nie dotykać piłki i być ważny "- xD ty naprawdę piłkę, którą puścił, bo i tak by jej nie przyjął traktujesz jako coś wielkiego, przez co byłby MVP? xD Najsłabszy król strzelców od 22 lat, w tym sezonie też strzela albo na pustaka, albo z karnego xd
8
@Kuba_1 PSG to jest mem xD
0
@barcelonaLM "Kluczowego zawodnika" xD
0
@Bagsik88 Ważny xd Bo nie dotknął piłki, która nie była do niego hahaha Kluczowy, MVP xD
34
Żul to jest TOP totalny. 50 mln za takiego grajka to była promocja.
1
@13th Jeśli grasz przeciwko Barcy to bark masz do nadgarstka.
0
@Sulimo Żart? Ty widziałeś skąd ta piłka leciała?