0

real bez obrony? Jak mi przykro xd I tak pewnie ich przepchną w La Liga.

0

@mekston Idealnie opisałeś grę Lewandowski, dobre wejście i równia pochyła od listopada xD

0

@MesQueUnClub96 Widzisz kolega umniejsza Ligue 1, gdzie trafił Auba. Ciekawe gdzie trafi Lewandowski po Barcelonie i jak silna będzie ta liga :)

0

@mekston @MesQueUnClub96 u nas grał dobrze. Zobaczymy gdzie LewanDisney trafi po Barcelonie :)

0

@mekston Dokładnie, nie trzebaby było oglądać drewniaka na napadzie.

0

@mekston Powinien być Cancelo. Nie ma go więc zdrajca Kubo.

0

@Androchem Jaki słoik xd ?

2

@michal26 Może jakiś prywatny szpital psychiatryczny?

1

@Androchem Uuu piecze madrycioku?

2

@cules100pro Czy to również klub, który wygrywał ligę mistrzów po największych wałkach sędziowskich w historii (metrowe spalone itd.)?

0

@cules100pro czy to klub, który sympatyzował z faszystą gen. Franco i dzięki niemu zdobywał trofea, którymi do dzisiaj się szczyci?

0

@Bagsik88 Potrafili do nich dojść, Lewandowski nie.

2

@Bernard777 madryciok. Wygrywali po wielbłądach sędziów, a jak w naszym meczu sędzia pomyli się w czymś małym to krzyczą "Liga Negreiry" itp.

0

@Bagsik88 Oni przynajmniej mieli. Lewandowski jest tak słaby, że nawet okazji nie potrafił sobie stworzyć.

1

@Rust_Cohle sam mówiłeś, że masz tyle co Messi xd

1

@Rust_Cohle Ty masz równo, więc bym się nie wywyższał ;)

0

@Bagsik88 Był w formie, a dobijak to adekwatne określenie dla Lewandowskiego, pewnie do dzisiaj płacze, że wczoraj karnego nie dostał, bo znów by został bohaterem xD

3

@Rust_Cohle Pizzę sztućcami? Przecież to jest zbrodnia xD

5

@Emhyr Tak jak sezon temu w lutym wybrali gola Felixa, bo była jedyna xD Jeszcze miliard na transfery i będą strzelać 2 w miesiącu.

0

@tbas Czyli Iniesta to słabiak, bo miał mało asyst i goli xd Kij, że po jego podaniach mieliśmy sporo okazji itp.

0

@Bagsik88 Lewandowski też, a jest nazywany naszym najlepszym napastnikiem xd.

0

@tbas więcej niż Ferran, który między innymi wypuścił Raphinhę na 100% okazję?

1

Do teraz nie wiem jak Raphinha nie strzelił tej setki. Jak można tak spartolić okazję, gdzie ma się tyle czasu...

1

@MesQueUnClub96 Ocampos przeciętniaka Dodi słabiak, czyli i tak lepszy.

0

@HighestInTheRoom byłem przed narodowym, wcześniej w łazienkach królewskich.

0

Narodowy odwiedzony, następny przystanek stare miasto :)

1

@Comentateiro Ta, bo na 7 by się skończyło xd To był tylko początek. Zobacz co się dzieje we Francji i skończ pisać farmazony. Jak nie Francja, to masz lepszy przykład - Niemcy, czyli ukochany kraj twojego Tuska, gdzie ludzie po zmroku boją się wychodzić xd

9

@Albatros W talii kart są dwa jokery- idealnie bracia pierdolec Alonso i Roberto.

1

@Comentateiro Hahaha najlepiej wpuszczać wszystkich jak leci co już chciało zrobić PO, ale PiS doszedł do władzy i to zablokował. 10000 uchodźców twój bożek chciał przyjąć do Polski.

1

@FCB_dimiC Ibra lepszy piłkarz więc coś w tym jest. Gdyby nie konflikt z Guardiolą inaczej by to wyglądało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?