AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
real bez obrony? Jak mi przykro xd I tak pewnie ich przepchną w La Liga.
0
@mekston Idealnie opisałeś grę Lewandowski, dobre wejście i równia pochyła od listopada xD
0
@MesQueUnClub96 Widzisz kolega umniejsza Ligue 1, gdzie trafił Auba. Ciekawe gdzie trafi Lewandowski po Barcelonie i jak silna będzie ta liga :)
0
@mekston @MesQueUnClub96 u nas grał dobrze. Zobaczymy gdzie LewanDisney trafi po Barcelonie :)
0
@mekston Dokładnie, nie trzebaby było oglądać drewniaka na napadzie.
0
@mekston Powinien być Cancelo. Nie ma go więc zdrajca Kubo.
0
@Androchem Jaki słoik xd ?
2
@michal26 Może jakiś prywatny szpital psychiatryczny?
1
@Androchem Uuu piecze madrycioku?
2
@cules100pro Czy to również klub, który wygrywał ligę mistrzów po największych wałkach sędziowskich w historii (metrowe spalone itd.)?
0
@cules100pro czy to klub, który sympatyzował z faszystą gen. Franco i dzięki niemu zdobywał trofea, którymi do dzisiaj się szczyci?
0
@Bagsik88 Potrafili do nich dojść, Lewandowski nie.
2
@Bernard777 madryciok. Wygrywali po wielbłądach sędziów, a jak w naszym meczu sędzia pomyli się w czymś małym to krzyczą "Liga Negreiry" itp.
0
@Bagsik88 Oni przynajmniej mieli. Lewandowski jest tak słaby, że nawet okazji nie potrafił sobie stworzyć.
1
@Rust_Cohle sam mówiłeś, że masz tyle co Messi xd
1
@Rust_Cohle Ty masz równo, więc bym się nie wywyższał ;)
0
@Bagsik88 Był w formie, a dobijak to adekwatne określenie dla Lewandowskiego, pewnie do dzisiaj płacze, że wczoraj karnego nie dostał, bo znów by został bohaterem xD
3
@Rust_Cohle Pizzę sztućcami? Przecież to jest zbrodnia xD
5
@Emhyr Tak jak sezon temu w lutym wybrali gola Felixa, bo była jedyna xD Jeszcze miliard na transfery i będą strzelać 2 w miesiącu.
0
@tbas Czyli Iniesta to słabiak, bo miał mało asyst i goli xd Kij, że po jego podaniach mieliśmy sporo okazji itp.
0
@Bagsik88 Lewandowski też, a jest nazywany naszym najlepszym napastnikiem xd.
0
@tbas więcej niż Ferran, który między innymi wypuścił Raphinhę na 100% okazję?
1
Do teraz nie wiem jak Raphinha nie strzelił tej setki. Jak można tak spartolić okazję, gdzie ma się tyle czasu...
1
@MesQueUnClub96 Ocampos przeciętniaka Dodi słabiak, czyli i tak lepszy.
0
@HighestInTheRoom byłem przed narodowym, wcześniej w łazienkach królewskich.
0
Narodowy odwiedzony, następny przystanek stare miasto :)
1
@Comentateiro Ta, bo na 7 by się skończyło xd To był tylko początek. Zobacz co się dzieje we Francji i skończ pisać farmazony. Jak nie Francja, to masz lepszy przykład - Niemcy, czyli ukochany kraj twojego Tuska, gdzie ludzie po zmroku boją się wychodzić xd
9
@Albatros W talii kart są dwa jokery- idealnie bracia pierdolec Alonso i Roberto.
1
@Comentateiro Hahaha najlepiej wpuszczać wszystkich jak leci co już chciało zrobić PO, ale PiS doszedł do władzy i to zablokował. 10000 uchodźców twój bożek chciał przyjąć do Polski.
1
@FCB_dimiC Ibra lepszy piłkarz więc coś w tym jest. Gdyby nie konflikt z Guardiolą inaczej by to wyglądało.