AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mario96w skoro tak uważasz.
1
@QQL5 je**ć real madryt.
0
@MesQueUnClub_87 Nie ma za co ;)
0
@MesQueUnClub_87 Na telefonie też można pisać na LR xd
2
@_barti Oczywiście nic, ale dowaliłeś się do marszu, który upamiętnia bardzo ważne wydarzenie historyczne dla naszego kraju xd
0
@QQL5 No tak musisz mieć energię, żeby chodzić po mieszkaniach i te odkurzacze sprzedawać.
0
@Barcasub Lewandowski to by nawet 12 latka nie kiwnął xd
0
@_barti Właśnie, musisz gdybać xd
2
@_barti Marsz narodowy przynajmniej jest z ważnej okazji xd
1
@MesQueUnClub96 Napisałeś jakby tak miało być - tak więc spieszę z odpowiedzią. Bez niego bylibyśmy na tej samej pozycji, w poprzednim sezonie 8 meczów bez niego to było 8 zwycięstw.
0
@MesQueUnClub96 Tak, bylibyśmy w strefie spadkowej jak sezon przed tym, za nim Lewy przyszedł xd
0
@koziar chłopie tutaj niektórzy jedzą przy czytaniu LR...
0
@mekston Tak czy inaczej wybierany jest jeden, a nie kilku. To, że Lewy strzelił dwie patelnie i przyczynił się do zwycięstwa -ok ale podawał mu Cancelo, który później jeszcze strzelił zwycięskiego gola i to on był kluczowy.
1
@DiscoCzareQ Pełna zgoda, na lewicę głosują mentalne uczuciowe dzieciaki.
0
@mekston xd Wcale nagroda Most Valuable Player nie oznacza kluczowego piłkarza w spotkaniu xd
0
@Bagsik88 Po tym, że od 10 lat mistrza wygrywa jedna drużyna co nie ma miejsca w żadnej innej lidze nawet Eredivise.
1
@Szklaner To jemu powinien Valverde na parkingu wpi******ć .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston Dokładnie. Za byciem kluczowym w meczu jest MVP.
0
@Bagsik88 A Bayern został wywalony i to z LM przez Villareal. Dobrze wiesz jaka atmosfera byla na Camp Nou.
0
@P33ck No u Lewego jest większy przelicznik, bo mu za to ZP dają xd
0
@mekston Tak jak napisałem, tnie to chyba tobie pień mózgu. Oglądam normalnie każdy mecz, po prostu nie jestem psychofanem Lewandowskiego i nie wmawiam sobie, że gra dobrze, bo jest Polakiem jak wy.
0
@mekston W dyscyplinie, gdzie gra kilkadziesiąt tysięcy piłkarzy spokojnie może być więcej niż jeden najlepszy piłkarz xd
0
@mekston W barwach Barcy? Oczywiście. Niech idzie grać na swoim poziomie do Arabii, czy ekstraklasy.
0
@mekston Nie oglądałem ligi farmerów.
0
@mekston A ilu może być MVP? Ilu wygrywa ZP w danym roku?
0
@karci0 No właśnie o to chodzi. On strzelał dużo goli, ale jako obrońca nie był na poziomie np. Chielliniego.
1
@capoN Maldini, Chiellini chociażby.
0
@mekston Kluczowy to był Cancelo, który wystawił tą patelnię i strzelił gola na 3:2.
0
@mekston Tobie to chyba się mózg przycina. Oglądam każdy mecz więc skończ perfidnie kłamać. Sam nie oglądasz i masz urojenia, że Lewandowski dobrze wygląda na boisku. Podsumował to ciebie i siebie Lewandowski wczoraj.