0

@Mario96w skoro tak uważasz.

1

@QQL5 je**ć real madryt.

0

@MesQueUnClub_87 Nie ma za co ;)

0

@MesQueUnClub_87 Na telefonie też można pisać na LR xd

2

@_barti Oczywiście nic, ale dowaliłeś się do marszu, który upamiętnia bardzo ważne wydarzenie historyczne dla naszego kraju xd

0

@QQL5 No tak musisz mieć energię, żeby chodzić po mieszkaniach i te odkurzacze sprzedawać.

0

@Barcasub Lewandowski to by nawet 12 latka nie kiwnął xd

0

@_barti Właśnie, musisz gdybać xd

2

@_barti Marsz narodowy przynajmniej jest z ważnej okazji xd

1

@MesQueUnClub96 Napisałeś jakby tak miało być - tak więc spieszę z odpowiedzią. Bez niego bylibyśmy na tej samej pozycji, w poprzednim sezonie 8 meczów bez niego to było 8 zwycięstw.

0

@MesQueUnClub96 Tak, bylibyśmy w strefie spadkowej jak sezon przed tym, za nim Lewy przyszedł xd

0

@koziar chłopie tutaj niektórzy jedzą przy czytaniu LR...

0

@mekston Tak czy inaczej wybierany jest jeden, a nie kilku. To, że Lewy strzelił dwie patelnie i przyczynił się do zwycięstwa -ok ale podawał mu Cancelo, który później jeszcze strzelił zwycięskiego gola i to on był kluczowy.

1

@DiscoCzareQ Pełna zgoda, na lewicę głosują mentalne uczuciowe dzieciaki.

0

@mekston xd Wcale nagroda Most Valuable Player nie oznacza kluczowego piłkarza w spotkaniu xd

0

@Bagsik88 Po tym, że od 10 lat mistrza wygrywa jedna drużyna co nie ma miejsca w żadnej innej lidze nawet Eredivise.

1

@Szklaner To jemu powinien Valverde na parkingu wpi******ć .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mekston Dokładnie. Za byciem kluczowym w meczu jest MVP.

0

@Bagsik88 A Bayern został wywalony i to z LM przez Villareal. Dobrze wiesz jaka atmosfera byla na Camp Nou.

0

@P33ck No u Lewego jest większy przelicznik, bo mu za to ZP dają xd

0

@mekston Tak jak napisałem, tnie to chyba tobie pień mózgu. Oglądam normalnie każdy mecz, po prostu nie jestem psychofanem Lewandowskiego i nie wmawiam sobie, że gra dobrze, bo jest Polakiem jak wy.

0

@mekston W dyscyplinie, gdzie gra kilkadziesiąt tysięcy piłkarzy spokojnie może być więcej niż jeden najlepszy piłkarz xd

0

@mekston W barwach Barcy? Oczywiście. Niech idzie grać na swoim poziomie do Arabii, czy ekstraklasy.

0

@mekston Nie oglądałem ligi farmerów.

0

@mekston A ilu może być MVP? Ilu wygrywa ZP w danym roku?

0

@karci0 No właśnie o to chodzi. On strzelał dużo goli, ale jako obrońca nie był na poziomie np. Chielliniego.

1

@capoN Maldini, Chiellini chociażby.

0

@mekston Kluczowy to był Cancelo, który wystawił tą patelnię i strzelił gola na 3:2.

0

@mekston Tobie to chyba się mózg przycina. Oglądam każdy mecz więc skończ perfidnie kłamać. Sam nie oglądasz i masz urojenia, że Lewandowski dobrze wygląda na boisku. Podsumował to ciebie i siebie Lewandowski wczoraj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?