AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Ma z LEGO. Jaki najlepszy piłkarz, taka ZP.
0
@mekston Co tam, mam paść w ryk, bo Lewy hat tricka walnie? Taki mądry przed meczem byłeś xd Ale cię wyjaśnił twój idol xd
0
@partymaker Lewandowski za nazwisko.
14
Wygrana po samobóju tego pajaca smakuje wybornie :)
0
@mekston Odwołano, bo taki piłkarz z ZP to byłaby chańba dla tej nagrody.
0
@mekston Przepuszczenie xd podanie było za jego plecami, dobrze, że nie próbował tego przyjmować, bo z jego umiejętnościami przyjęcia to nawet różnego by nie było xd
0
@KamQiX Po wypracowanym schemacie. Jak był np. Messi i Neymar to miałeś ich "firmowe zagranie" czytaj przerzut Messiego do Neya, czy później Messiego z Albą. To było gołym okiem widać, że to jest wyryty schemat.
0
@macio_944 W skrócie - brakuje Pedriego ;)
0
@mekston Od wielu lat xd Nawet ZP nie dostał (słusznie) ten co mnie wyjaśnia.
0
@mekston Ostatnio to była Mallorca, z którą zagrał jak dzisiaj czyli dennie.
4
Gavi jak Puyol (tak Carlesa akcja była dużo bardziej heroiczna), uwielbiam go.
0
@kanver_ Jest drewniany.
0
@mekston Hahaha wyjaśnił dubletem, normalnie płaczę po nocach bo moja ukochana drużyna wygrała xd Do Choroszczy się nadajesz
0
@mekston Jak tam twój bożek? Znów najsłabszy xD
0
@mekston Najpierw niech to się stanie, bo aktualnie nie ma ani jednego w lidze xd
0
@mekston Duża to zasługa obrony i ter Stegena, a nie dobijaka, na którego musi grać drużyna.
0
Komentarz usunięty
0
@messi33 około 14.
0
@mekston Ciebie piecze, że jest słaby, nie potrafi przyjmować i kluczowy to jest ale dla rywali xd Boli cię także to, że mimo iż przyszedł taki "crack" nie wyszliśmy z grupy LM jak z Depayem xd
0
@Emhyr Z Mallorcą jakoś daliśmy radę.
0
@Emhyr E jak @Emhyr
0
@marcin62 A co sądzę? Jest drewniany, niepotrzebnie ściągnięty i przepłacony. To nie zmienia faktu, że cieszę się jak Barca wygrywa również dzięki niemu, bo na tym mi zależy. Kolejny, który nie wie co oznacza słowo hipokryzja xd
0
@FcPortoFan1999 pytaj @MesQueUnClub96 . Pewnie zapije smutki w piccolo.
0
@Pawci023x Jak się wyleczy ;)
0
Dodi dzisiaj "rozdarte serca" z jednej strony Lewandowski (wiadomo, że jest psychofanem), a z drugiej Lukebakio xD Dobrze, że jutro weekend i nie będzie musiał iść do szkoły po porażce któregoś ze swoich bożków ;D
3
@Joe_Barbaro Na napastnika bym dał @Rust_Cohle - potrafi wbijać szpilki to gole też pewnie ;) na bramkę Dodi, bo jest bity, więc nie będzie się bał oberwać piłką :) Na kapitana @arasz1819 , bo musi być madryciak kapitanem, żeby fart był.
0
@Jakchcesz Zawiódłbyś się, bo ja potrafię podawać, a ty wolisz drewnianego napastnika, bez umiejętności podawania ;)
1
@mrboom Dokładnie, całoroczne są dla mnie super. Normalnie na nich jeżdżę w lato, czy zimę i wszystko jest ok.
9
@mindbender84 "Jej rodzina apelowała potem do policji o nie posyłanie sprawców do więzienia"- jprdl ale odklejeni ludzie. Ktoś ci zabije córkę/żonę/matkę, a ty nie chcesz aby poszedł siedzieć, bo kiedyś niewolnictwo, a sprawcy są czarni... Można mieć bardziej zindoktrynowany łeb?
41
@DonMatteo901 A najlepsze jest to, że "opozycja" w postaci PO chciała tak samo jak PiS tych szczepionek, zamykania lasów itd. Ich wyborcy twierdzą, że to nie to samo co PiS xD