0

@mekston Ma z LEGO. Jaki najlepszy piłkarz, taka ZP.

0

@mekston Co tam, mam paść w ryk, bo Lewy hat tricka walnie? Taki mądry przed meczem byłeś xd Ale cię wyjaśnił twój idol xd

0

@partymaker Lewandowski za nazwisko.

14

Wygrana po samobóju tego pajaca smakuje wybornie :)

0

@mekston Odwołano, bo taki piłkarz z ZP to byłaby chańba dla tej nagrody.

0

@mekston Przepuszczenie xd podanie było za jego plecami, dobrze, że nie próbował tego przyjmować, bo z jego umiejętnościami przyjęcia to nawet różnego by nie było xd

0

@KamQiX Po wypracowanym schemacie. Jak był np. Messi i Neymar to miałeś ich "firmowe zagranie" czytaj przerzut Messiego do Neya, czy później Messiego z Albą. To było gołym okiem widać, że to jest wyryty schemat.

0

@macio_944 W skrócie - brakuje Pedriego ;)

0

@mekston Od wielu lat xd Nawet ZP nie dostał (słusznie) ten co mnie wyjaśnia.

0

@mekston Ostatnio to była Mallorca, z którą zagrał jak dzisiaj czyli dennie.

4

Gavi jak Puyol (tak Carlesa akcja była dużo bardziej heroiczna), uwielbiam go.

0

@kanver_ Jest drewniany.

0

@mekston Hahaha wyjaśnił dubletem, normalnie płaczę po nocach bo moja ukochana drużyna wygrała xd Do Choroszczy się nadajesz

0

@mekston Jak tam twój bożek? Znów najsłabszy xD

0

@mekston Najpierw niech to się stanie, bo aktualnie nie ma ani jednego w lidze xd

0

@mekston Duża to zasługa obrony i ter Stegena, a nie dobijaka, na którego musi grać drużyna.

0

Komentarz usunięty

0

@messi33 około 14.

0

@mekston Ciebie piecze, że jest słaby, nie potrafi przyjmować i kluczowy to jest ale dla rywali xd Boli cię także to, że mimo iż przyszedł taki "crack" nie wyszliśmy z grupy LM jak z Depayem xd

0

@Emhyr Z Mallorcą jakoś daliśmy radę.

0

@Emhyr E jak @Emhyr

0

@marcin62 A co sądzę? Jest drewniany, niepotrzebnie ściągnięty i przepłacony. To nie zmienia faktu, że cieszę się jak Barca wygrywa również dzięki niemu, bo na tym mi zależy. Kolejny, który nie wie co oznacza słowo hipokryzja xd

0

@FcPortoFan1999 pytaj @MesQueUnClub96 . Pewnie zapije smutki w piccolo.

0

@Pawci023x Jak się wyleczy ;)

0

Dodi dzisiaj "rozdarte serca" z jednej strony Lewandowski (wiadomo, że jest psychofanem), a z drugiej Lukebakio xD Dobrze, że jutro weekend i nie będzie musiał iść do szkoły po porażce któregoś ze swoich bożków ;D

3

@Joe_Barbaro Na napastnika bym dał @Rust_Cohle - potrafi wbijać szpilki to gole też pewnie ;) na bramkę Dodi, bo jest bity, więc nie będzie się bał oberwać piłką :) Na kapitana @arasz1819 , bo musi być madryciak kapitanem, żeby fart był.

0

@Jakchcesz Zawiódłbyś się, bo ja potrafię podawać, a ty wolisz drewnianego napastnika, bez umiejętności podawania ;)

1

@mrboom Dokładnie, całoroczne są dla mnie super. Normalnie na nich jeżdżę w lato, czy zimę i wszystko jest ok.

9

@mindbender84 "Jej rodzina apelowała potem do policji o nie posyłanie sprawców do więzienia"- jprdl ale odklejeni ludzie. Ktoś ci zabije córkę/żonę/matkę, a ty nie chcesz aby poszedł siedzieć, bo kiedyś niewolnictwo, a sprawcy są czarni... Można mieć bardziej zindoktrynowany łeb?

41

@DonMatteo901 A najlepsze jest to, że "opozycja" w postaci PO chciała tak samo jak PiS tych szczepionek, zamykania lasów itd. Ich wyborcy twierdzą, że to nie to samo co PiS xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?