AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Kolejny plus, bo inny zawodnik świetnie strzelił xd .
1
@Culers Oby znalazły się pieniądze na niego.
0
@Bagsik88 Ty wspomniałeś mecz sprzed 11 jak grał w Borussii przeciw realowi xd
0
@mekston Jej napastnik strzela ... niemożliwe. Szkoda, że nie przeniosło się to na wyjście z grupy w LM. No ale tam nie ma Cadizów.
0
@FcPortoFan1999 Dwóch Joao i Ferran się z tym nie zgodzą.
0
@kamiVeB Wystarczy te Lewego. Chociażby ostatnio jak strzelił po słupku Yamala.
0
@tristan87 Ty w takim razie powinieneś mieć - przed 87
0
@Worny Ten piłkarz, którego wcześniej Cancelo przedziurawił tez jest biedny.
1
@MesQueUnClub96 Chłopie dostał 100 i jeszcze prawie to spartolił xd Zacznij oglądać mecze.
2
@ObiektywnyKibic121 On po prostu profilem pasuje do nas. Inna sprawa, że u nas zaczął pracować w defensywie. Widać, że zależy mu, żeby tutaj być.
0
@mekston No jak Lewy nie jest drewniany, to żaden piłkarz nie jest w takim wypadku.
1
@FcPortoFan1999 Na MVP? Za co? Patelnię i podanie do Raphinhi, który strzelił z bardzo trudnej pozycji?
0
@MesQueUnClub96 5 goli w 9 minut padło w najbardziej farmerskiej lidze. Przypadek.
0
@tristan87 sam na sam z bramkarzem, 100 to była.
0
@mekston Bo jest drewniany, więc często się potyka o swoje sęki.
2
Dwaj Joao zasłużyli na MVP. Moim zdaniem Cancelo bardziej zasłużył, co to jest za piłkarz. Poza tym świetny występ Ferrana okraszony golem przełamującym dwuletnią klątwę. Ter Stegen dalej trzyma świetny poziom.
0
@Bagsik88 Zobacz jak zrobił Luiza w meczu z PSG. Lewandowski to by to 3 razy stracił w tej akcji.
2
@mekston Dwa pustaki i karny xd podanie do Raphinhi, który strzelił z ciężkiej pozycji i Cancelo, który po jego podaniu wkręcił w ziemię Mirandę, takiej jakości daje piły xd
1
@MesQueUnClub96 lewy xd
0
@mekston No potrafi, jak się przez przypadek potknie xd
3
Trzeba mieć nadzieję, że ten mecz to nie był "wypadek przy pracy" :)
0
Komentarz usunięty
0
@mekston mógł, ale nie wsadził, bo musiałby się nazywać Suarez.
1
@Coutinho007 To wiadomo, ale mimo wszystko to pod Pepem wskoczył na TOP na swojej pozycji.
0
@MesQueUnClub96 Nie piję alkoholu. Ty odstaw klej i idź po okulary.
1
@Coutinho007 Z drugiej strony to Pep zrobił z Cancelo potwora.
0
Dziwna ta matma. Joao x2=Barca x5 :D
0
@mekston Oj piecze to ciebie, że w silnej Barcelonie Lewandowski najsłabszy xd
1
Panowie mamy to. Jest manita! Jest w końcu piękny PO. Mamy następcę Alvesa na poziomie w końcu :D
0
@mekston Boli, że mimo bramki na pustaka dalej jest jednym z najsłabszych na boisku?