AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FutbolFan A z Lewandowskim nie w słabym, a wspaniałym stylu odpadli z Villarealem xd
1
@agaFCB No i widzisz, jak ci to odpowiada to jest to ok i na pewno znajdą się osoby, którym również takie coś by pasowało. Ja wolę mieć wolną niedzielę dlatego nie idę w zawód, w którym się pracuje w ten dzień. Bez sensu zamykać wszystko, bo niektórym takie coś nie odpowiada.
0
@krol211 @Culers chętnie bym go zobaczył w naszej drużynie :)
0
@ElTomas Jak się nie podoba to wystarczy zmienić pracę xd. To tak jak z tymi artystami było xd Nie potrafi wyżyć ze swojej sztuki, ale nie pójdzie do normalnej pracy, żeby zarobić tylko państwo musi go utrzymać, bo on jest wielki artysta xd Jaś kapela tak mówił xd
0
@agaFCB No ale wolne mimo to dostajesz.
2
@Waniliowy To żeś jeszcze większym badziewiem przywalił xd
6
@Waniliowy Te smęty to na pogrzebie powinna śpiewać xd
1
@krol211 Nie poznałem Kimmicha w tej brodzie w pierwszej chwili xD
0
@Sysia11 Jeśli tak to to nie jest 7 dni. Więc pewnie o co innego, bo nawet w policji masz wolny dzień w tygodniu za niedzielę.
0
@agaFCB Gdzie pracujesz 7 dni w tygodniu?
0
@Sysia11 Dokładnie.
0
@_barti Dziecko możesz oddać do adopcji. Jak zniszczysz komuś życie to na zawsze. Zobacz co się stało z Deppem, który przez fałszywe oskarżenie Amber został wycięty z Piratów z Karaibów. A to i tak łagodny przypadek, bo udało mu się wybronić.
0
@Kgorecki2500 No tak, to już swoją drogą. Dlatego mówię, ten pomysł jest idiotyczny.
15
Nwm jak można popierać niedziele bez handlu. To jest tak głupi pomysł, że szkoda słów. 5 dni pracujesz, jak chcesz sobie w weekend na spokojnie spędzić czas to cyk wszystko zamknięte, bo niedziela niehandlowa xd
0
@MesQueUnClub_87 nie ten wiek xd
0
@Mario96w No widzisz, idziesz w dobrym kierunku, nawet zdiagnozowałeś się.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Tylko nie kupuj miejsc na dole za bramką, bo widoczność w tych sektorach na Montujic to porażka.
2
@okiemtypera_lucaxx95 Ja byłem na meczu Barcy w zeszłym sezonie. Jedna z najpiękniejszych chwil w życiu. Barcelona to przepiękne miasto.
0
@marcin62 Pokaż mi gdzie napisałem, że Auba dałby tyle samo. Napisałem, że drużyna razem pokryła by brak Lewandowskiego może i z pozytywniejszym skutkiem. Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
0
@MesQueUnClub96 "Słuszna". Chłop od listopada gra dno, a ty piszesz, że to wina kolegów z drużyny xd
0
@Mario96w No tak, trzeba obrażać, poniżać nie mając argumentów. Wtedy czyjesz się lepszy, mądrzejszy złudnie xd. Wszystko ok? Możesz zawsze poprosić o pomoc.
1
@Pawci023x Tak, bo lubię grać w "Fifę", rywalizację i karierę Barcą fajnie zagrać.
0
@Mario96w Chyba piszesz o sobie, bo gloryfikujesz gościa, który jedyne co zrobił dla twojego ukochanego klubu to obciążył go finansowo i zatrzymał w rozwoju.
0
@marcin62 Ja również się martwię. Nwm jak można tak zaprzeczać rzeczywistości. To tak jak osoby trans, które twierdzą, że nie są płcią, którą się urodzili xd
0
@MesQueUnClub96 xd No tak, lepiej grają dla Torresa. Biednemu Lewandowskiemu specjalnie robią pod górkę.
0
@MesQueUnClub96 Najlepsze jest to, że ty byś bronił Lewandowskiego nawet jakby kogoś na pasach przejechał xd
0
@Mario96w Mhm strzały prosto w niego, dlatego miał najlepsze w karierze stosunek jakości strzału do obrony xd. No ale piernicz dalej głupoty, że Lewandowski, który ma ujemne xG jest kluczowy.
0
@Messibestplayerintheworld Niestety pewnie tak będzie.
1
@MesQueUnClub96 I wygląda lepiej na tej pozycji niż Lewandowski. To dużo mówi xd
0
@MesQueUnClub96 I rekinem, który jest dużo lepszy od Lewandowskiego obecnie. No ale nie pasuje to do narracji.