AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Nie pomogło. Bez niego również byśmy to zdobyli.
1
@Mario96w Mhm, jako jeden z nielicznych pisałem, że strzela tylko że słabymi ( na jesień, gdy graliśmy z Bayernem, czy Interem), reszta pisała, że to głupoty, bo strzela dużo i jak się to skończyło? Odpadliśmy z LM jak sezon wcześniej, gdy na ataku biegał Depay, a na skrzydłach Dest i Braithwaite xd Na MŚ był słaby, strzelił z mocnym rywalem Francją po karnym w akcji, w której nawet nie brał udziału i to na raty, bo miał farta, że Lloris wyszedł z linii. Z United dokładnie taki sam gol, karny, do którego nawet się nie dołożył jedynie spił śmietankę ledwo go wykorzystując, a tak to przeszedł obok meczu. Od listopada (choć już zaczęło się to chwilę wcześniej) jest równia pochyła tłumaczona najpierw kontuzją pleców, potem brakiem podań, a teraz tańcami żony z Hiszpanami xd
0
Komentarz usunięty
6
Ćwiąkała ostro o Lewandowskim w najnowszym filmiku, tym czasem wyjdzie taki @MesQueUnClub96 i będzie pisał, że to wina reszty itp. itd. xD Czy kościół Lewandowskiego będzie kazał oddać Panu Tomkowi obywatelstwo, czy jeszcze nie? xD
1
@Pawci023x Możesz wybrać, czy chcesz tę, czy tę, tak mi się wydaje. Wersja pro daje bodajże dostęp 3 dni wcześniej.
14
@Encore Pieprzony zdrajca, nic więcej.
0
@TheNekro94 Tak czy inaczej- więcej materiału - więcej możliwości znalezienia lepszych piłkarzy. Dziwnym trafem są to kraje większe. Jedynie Urugwaj jest wyjątkiem, ale to fenomen i wyjątek potwierdzający regułę. Czemu Francja tak dominuje? Bo ma tylu jakościowych piłkarzy, że mogą dwie drużyny wystawić.
0
@TheNekro94 Sam wymieniłeś kraje, które są ogromne, ale w nich szkolenie leży, bo piłka nożna to nie sport narodowy. Chiny grają w pingla bardziej, w Indiach jest krykiet. Jedynie Meksyk, ale to i tak biedny kraj, gdzie szkolenie i warunki są o wiele gorsze niż w Francji, Niemczech, czy Polsce.
2
@DaPidejpi Dziwnym trafem największe imprezy wygrywają te duże kraje. Argentyna 45 mln, Francja 68 mln i sporo Afrykanów, którzy mają Francuskie korzenie. Pisanie o USA, gdzie sportami ważniejszymi od soccer są koszykówka, baseball, football amerykański, czy hokej to nieporozumienie.
0
@Pawci023x Można kupić pudełko, ale przyjdzie ci dopiero w nocy po premierze/rano.
0
@Barcasub xd bzdury to ty piszesz. Masz dowód w postaci meczów bez niego, że jego brak nic nie zmienia, to się kłócisz z rzeczywistością. Typowe dla kościoła Lewandowskiego.
0
@Barcasub Odpowiedziałem. Kolektyw pokryłby te bramki. Z Lewandowskim w La Liga strzeliliśmy 69-70 goli, rok wcześniej bez niego 68. Jakoś nie widzę, żeby różnica wynosiła 23 bramki.
0
@Barcasub Bez Araujo i Pedriego wyglądamy dobrze? Idź do okulisty xd Brak tych dwóch zawodników widać gołym okiem, brak Lewandowskiego to zbawienie xd
0
@Barcasub Jakie umniejszanie? 8/8 meczów wygranych bez niego potwierdza, że jest zbędny. Jak brakuje np. Pedriego to widać, że gra chodzi mniej płynnie, nasza drużyna wygląda chaotycznie. Bez Araujo mamy dziury w obronie, tracimy więcej bramek. Bez Lewandowskiego wyglądamy lepiej, bo napastnik nie przyjmuje na 3 metry, nie podaje na kontry dla rywali i wygrywamy mimo jego braku.
0
@Kamiloza91 Wg mnie byłby mistrz na spokojnie. 8/8 meczów bez Lewandowskiego to były wygrane. Z United strzelił xd Z karnego, w akcji, w której nawet nie brał udziału. I te gdyby xd Gdyby strzelił 4 gole Interowi też byśmy wyszli. Czy gdybanie działa tylko w jedną stronę? I ta Sevilla, która była swego czasu na 18 miejscu xD
0
@Barcasub Potrafisz czytać ze zrozumieniem? Nie jest potrzebny piłkarz, który sam strzela np. 20 goli, bo brak takiego piłkarza pokryje kolektyw. United bez Ronaldo było 3 w tabeli, a z nim mimo, że strzelił ponad 20 goli byli na 6 xd Z Lewym, czy bez wygralibyśmy mistrzostwo. Dowód? W 8 meczach bez Lewandowskiego nie straciliśmy ani jednego punktu.
1
@Kamiloza91 Żałowałem od samego początku i dalej żałuję, że wywaliliśmy 50 mln w błoto, a żeby go wypchnąć będzie problem. Do tego pensja rosnąca w okresie, kiedy Barca ma problemy z ffp. Od samego początku było wiadomo, że będzie pomagać w meczach tylko z cieniasami.
0
@Barcasub Tyle nie, ale nie zmieniłoby to faktu, że wygralibyśmy mistrzostwo. Sezon wcześniej bez Lewandowskiego strzeliliśmy 1 lub 2 gole mniej niż z Lewandowskim. Po prostu jego gole rozłożyły się na innych. Poza tym Aubameyang w pół sezonu miał 11 goli, czyli połowę tego, co Lewy miał w całym. To nie wina napastnika, że nie strzeliliśmy gola... Szczęsnego wina, bo to on odpowiada za gole xD
0
@Barcasub Bez Lewandowskiego mogli wcześniej strzelić gola. Fakt jest, że był karny i wywalczył go Zieliński. "Karny to nie gol" no tak, bo tylko Lewandowski potrafi strzelić w tak ciężkiej sytuacji xd
1
@Barcasub Czyli 1:0 nie dałoby zwycięstwa?
0
@Barcasub No tak, bo inni piłkarze nie potrafią karnego strzelić xd
6
@DonFerdinando Alemany odszedł z FC Barcelony xd
0
@norbi77 Niestety nie odejdzie, bo mamy w zastępstwie tylko Ferrana. Dopiero w styczniu przychodzi Roque.
0
@Bagsik88 Jednym z najsłabszych to nie oznacza najsłabszego.
0
@MarFan Suarez urodził się w Urugwaju, a jakoś w wieku 22 lat grał w Ajaxie, który nie gra w lidze Urugwajskiej. Chyba, że o czymś nie wiemy?
0
@Donnie_Darko Świetnie napisane.
2
@GeneralXavi Jak w Barcelonie xd Ostatnio w jednym z meczów podał tak 2 razy na kontrę dla rywala xd
1
@MarFan Jaki "cienki hegemon" Hegemon cienkiej ligi. Gdzie strzelił te 5 goli w 9 minut? W cienkiej bundeslidze, w której każdy rozkłada nogi przed Bayernem. Lewandowski to może Suarezowi buty nosić.
0
@Szmulek Obecnie to rekin powinien grać.
1
@Matheu12 Kapitan < 3 dać mu opaskę w Barcelonie.