0

@Trojanek23 Ale co to za ofiara, która jak widać na nagraniu nie miała nic przeciwko dopóki nie wiedziała, że może coś na tym ugrać? Gdzie napisałem, że można całować obce dziewczyny bez zgody? Porównywanie tego do gwałtu to już wgl fajna odklejka.

32

@Messibestplayerintheworld Co niby powiedział źle? Ostatnio latało nagranie, z którego wynika, że cała ta sytuacja zaczęła się od tego, że ktoś to nagłośnił, a sama Jenni dopiero jak zobaczyła, że może na tym skorzystać zaczęła mówić, że to było nie odpowiednie itd.

0

@takisobiektos Hurkacz, który przewalił z jakimś słabiakiem xd Co do Lewego- pisanie faktów boli?

1

@Emhyr xG większe niż liczba bramek xD

6

@Emhyr Hiszpania jest o wiele piękniejsza i lepsza do życia niż Anglia. Do tego Betis, który gra fajną piłkę.

1

@Deviler Lewy udzielił wywiadu i już wszyscy wierzą w każde jego słowo. Każdy kto pisze/mówi inaczej, ten na pewno kłamie xd

0

@MesQueUnClub96 W końcu cię zamkną w pokoju bez klamek?

0

@MarcepanowyKsiaze Nie będzie trzeba, bo Araujo niestety ma kruche zdrowie.

1

@marcin62 Mógł kliknąć "przelej" i komuś przesłać ten dług ;D

1

@Sulimo O nie bożka obrazili. Kościół Lewandowskiego nie będzie tego tolerował.

4

@VegetaPolska Jak cię szef lubi to może zostań gejem? Jakiś awans wpadnie xD

2

@Pawlak1992 Dużo zabijania. Nie czytałem mangi, ale oglądam anime i jest świetne.

0

@MarcepanowyKsiaze Czyli nie przyjmuje na 3 metry?

0

@MarcepanowyKsiaze Zapytam jeszcze raz, tak żebyś zrozumiał. Moje wyimaginowane kompleksy sprawiają, że Lewy nie przyjmuje na 3 metry? Jesteś ślepy?

0

@MarcepanowyKsiaze "Futbol totalny" i wygrał jedną LM xD Odpadł z Villarealem w LM.
Inna sprawa to sądzisz, że przyjmowanie na 3 metry przez Lewandowskiego to tylko "moje kompleksy"? Ciekawe xD

3

@MarcepanowyKsiaze Nie da to się grać szybkiej piłki z napastnikiem, który przyjmuje na 3 metry, bo jest drewniany.

2

@joloskyy Madryciakowi nie podoba się, że Gavi jest Cule.

1

@albi te 95% będzie lepsze.

0

@MesQueUnClub96 Wypadł na 8 meczów w poprzednim i każdy wygraliśmy. To by było.

0

@pioz123 Co ty porównujesz xd Chłop przyjął na 5 metrów i dopiero zaczął biec za piłką w czasie, gdy bramkarz już do niej biegł i jeszcze może używać rąk, czyli ma z miejsca krótszy dystans o długość rąk.

0

@ObiektywnyKibic121 Mimo wszystko jest to jakościowy piłkarz. Podanie do Pedriego, które zakończyło się golem było naprawdę dobre.

0

@krol211 To sugeruję właśnie moim komentarzem. Tylko dziwi fakt, że na początku jego pracy wyglądaliśmy lepiej niż obecnie.

1

@pioz123 Jaka to byłaby okazja, skoro bramkarz byłby pierwszy? Lewandowski miał farta, że Catena go pociągnął.

0

@mekston @MesQueUnClub96 powinien zainwestować w okulary.

2

Naprawdę dziwi mnie czemu nasza gra wygląda tak średnio. Ok, są kontuzje, no ale bez przesady, tym bardziej, że za takiego Pedriego jest światowej klasy Gundogan, a za Araujo świetny Kounde. W pierwszym sezonie Xaviego (a dokładnie od stycznia do czerwca) gra wyglądała o wiele lepiej i to bez tak jakościowych piłkarzy jak mamy teraz. Ter Stegen był wtedy w o wiele słabszej formie, a i tak wygraliśmy z realem 4:0, czy potrafiliśmy strzelić 4 bramki Atletico. Ogólnie gra wyglądała dużo lepiej, była bardziej ofensywna. Odkąd Xavi dostał piłkarzy, których chciał w tym drewnianego Lewandowskiego nasza gra woła o pomstę do nieba. Wygraliśmy mistrza- to fakt, jednak nasza gra nie była powalająca i wiele meczów było "przepchnięte" 1:0. W tym sezonie mimo, że znów dostał naprawdę jakościowych zawodników gra również się nie zmieniła. Nie widać żadnych automatyzmów jak kiedyś np. Messi do Alby itp.

1

@Culer_1906 Prawda, Żul najlepszy był.

0

@Bagsik88 Naprawdę idź do specjalisty.

0

@pioz123 Chłopie bramkarz byłby pierwszy przy tej piłce. Bezsensowny faul Cateny uratował Lewego od kompromitującego przyjęcia.

0

@Szmulek hahaha chyba dla Osasuny.

1

@Toretto Pięknie podał 2 razy na kontrę Osasunie. MVP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?