3

@MesQueUnClub96 Świetny kapitan, który przed ważnymi meczami sra na cały związek i drużynę w wywiadzie xD

0

@KrwawiaceoczyVEB Ta na pewno xd Lewandowski mógłby walić samobója co mecz, a i tak wychodziłby w pierwszym składzie.

0

Jak nasi idą z akcją to sobie podstawcie muzykę z Benny Hilla xD

0

Na krótki słupek wpuścił xD

0

Jesteśmy mistrzami świata! xd Żenada.

1

@MarFan Tak, przepaść. Lewy niegdy, nawet przez dłuższą karierę nigdy nawet nie zbliżył się umiejętnościami do Luisito.

1

I cyk żółta Krychowiaka xD na to powinien być kurs 1.0 :D

4

@PatrychoO Też myślałem, że za stadion poleci xD

1

@MarFan A co ma wiek do tego? Suarez w wieku 22 lat walił bramki w Ajaxie, a gdzie był Lewandowski w takim wieku? W cienkiej ekstraklasie xd

0

Jakiś Mitaj porobił pół naszego składu xD

1

@PatrychoO Chłop jedyne co ma wspólnego z Suarezem to nr 9 w Barcelonie. To pokazuje jaka jest między nimi przepaść. Suarez nie dość, że walił bramki w o wiele piękniejszym stylu, to jeszcze potrafił to, czego Lewy nie umiał, nie umie i nie będzie umiał czyli rozgrywać.

0

@Pablit W takim razie MVP.

1

@PatrychoO TOP, ale pisząc, że jest słaby jestem hejterem xD

0

@Pablit Niech sobie sam wywalczy okazję, kiwnie jednego Albańczyka, który gra w słabym klubie, czy coś . On tylko z karnych i patelni na pustaka potrafi strzelać?

1

@Rust_Cohle Z Hiszpanem, czy bez?

0

@GeneralXavi niedociągnięć? A gdzie tu są dociągnięcia? To jest jakaś prowokacja.

0

@MesQueUnClub96 Jest. Joselu w spadkowiczu ligi potrafił na spokojnie strzelać bramki. Wszystko i wszyscy są winni, tylko nie Lewandowski.

0

@takisobiektos U wyzywamy. Boli słabość twojego bożka?

2

Ajajaj, gdyby w tej repce były osobowości jak Lewandowski to byśmy wygrywali 4:0 z tą Albanią. Niestety Lewy dzisiaj nie mógł zagrać. A nie czekaj... xD

0

@LukaszFan Raphinha tak potrafi. Yamal też.

0

@Hubertusk Dzisiaj Sesko strzelił pięknego gola.

0

@Pedri16Future Bo nie grają na napastniku xd. Praktycznie w każdej drużynie/reprezentacji napastnik strzela najwięcej bramek, bo uwaga... od tego jest na boisku xd

0

@Pedri16Future Strzela z karnych, albo po patelni. Daj innego napastnika i też strzeli karnego. Kto ma strzelać? Bramkarz, czy ŚO? Od tego jest napastnik.

1

@Pedri16Future A kto ma strzelać? Szczęsny?

0

@konrad1661 Fajna rodzina z żoną, która lata z Hiszpanami xd Czuć ciepło domowego ogniska.

0

@PatrychoO Ty byś był w związku z kobietą, która przyprawia ci rogi tylko dlatego, że dzieci xd?

0

@PatrychoO Chłop jest multimilionerem, skinie i będzie mieć 3 Hiszpanki w swojej sypialni, które są dużo ładniejsze niż jakaś Lewandowska xd

1

@Kluivert_P Od listopada? Najpierw była wymówka, że plecy, potem, że słabi partnerzy (argument z dupy, bo gra w Barcelonie, gdzie ma świetnych piłkarzy do pomocy), a teraz to. Dlatego następny argument to musi być coś z ułożeniem planet, wpływu cyklu obracania się ziemi, lub coś w ten deseń.

2

Lewandowski nie strzela, bo żona tańczy z jakimś Alvaro, Jaume, czy innym Sergio xD. Zaraz ułożenie planet będzie odpowiadać za jego słabą grę. Wszystkiego wina, tylko nie samego Lewego xD

0

@Bagsik88 Szczególnie ten, któremu Lewy do pięt nie dorasta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?