1

@Kapitan hawk już zbanowany, lepiej usuń.

2

@pioz123 sam na sam xd przyjął na 5 metrów.

0

@Bagsik88 Ale ty odklejony jesteś.

0

@Bagsik88 Chiny już przestały w tamtym czasie i już teraz również nie wydają sporego hajsu, Katar to chyba masz xd PSG 50 mln by dało za napasnika 34 letniego xd

0

0

@Antajbandaj To oznacza, że jesteś masochistą.

1

Kounde strzelił, ale to dzięki Lewandowskiemu. Zabrał ze sobą 5 obrońców, przez co Żul miał miejsce xD

1

@Sulimo *wystawiasz Lewego, który jest tragiczny.

1

@PatrychoO E tam, Lewy dzisiaj świetne podanie na kontrę dla Osasuny.

1

@PatrychoO I do tego Żul strzelił trudniejszą bramkę.

0

@Bagsik88 Za Malcoma dali 60 xd kiedyś nie było klubów, które tak przepłacały.

1

@Comfortable_ "hat trick Lewandowskiego"- nazwa wlasna

1

@Fake69 Ferran nie pasuje do taktyki, która zakłada, że napastnik przyjmuje na 3 metry i gra właściwie dla rywali.

0

@QuaReL Dokładnie. Ktoś podawał, że dają 40 mln za niego.

0

@BordowyPtak Messi sytuację z koszulką zrobił raz, a nie co chwilę. Messi nie symulował i nie robił z siebie ofiary w każdej sytuacji, nie wycierał sobie mordy rasizmem.

0

@Medium tak to było?


:D

0

@BordowyPtak Messi nie jest pajacem, który symuluje, tańczy i zachowuje się jak małpa. Taka różnica. Chłop prowokuje, a nawet go nie dotkniesz i już leży i płacze do sędziego.

1

@Lola120 Powinien za Lewandowskiego. Wystawianie go na LS to blokowanie go.

1

@JordiAlbion Aha to nie może zganić młodszego piłkarza za głupie zachowanie? Czy opaska daje tylko ten przywilej?

0

@Traba727 Ty masz za to spojrzenie nie poparte niczym. Równie dobrze może z tym nic nie robić, nie ma na to dowodów, że tego co wyrabia Vinicius nie popiera. Puyol to był prawdziwy kapitan. Jak Pique dostał zapalniczką to po prostu mu ją wziął i wyrzucił.

0

@Traba727 No właśnie klasę miał Puyol, który potrafił podbiec i rozgonić tańczących piłkarzy Barcy. To, czy to popiera i czy coś mówi w szatni jak widać nie daje efektu, bo jak Vinicius był pajacem, tak dalej jest.

0

@Rysiu No tak, w każdym razie tak zrobił. Brawo za czujność, pisałem z pamięci.

18

@kielon93 Kroos ma taką klasę, jak zauważyli wyżej. Nic nie robi z zachowaniem Viniciusa , który gra w tej samej drużynie. Klasę to miał Puyol. Jak Neymar i Alves tańczyli to podszedł do nich i ich rozgonił, żeby nie tańczyli. Czyny, a nie słowa są ważne.

3

@Emhyr Nigdy w życiu tego pajaca w Barcelonie.

0

@MesQueUnClub96 Liga farmerów jest cięższa dla napasnika niż najlepsza liga xd Dodi, ty chyba za dużo piccolo przed rozpoczęciem roku wypiłeś xd

0

Komentarz usunięty

5

@VegetaPolska no tak, wy za to macie sędziów.

0

@norbi77 Var nie wyłapuje białego. Innej opcji nie ma.

0

@Emhyr też jestem ciekaw xd

0

@MesQueUnClub96 "tapiny nigdy mnie boleć nie będą, bo nie mają żadnej wartości". Czyli 90% goli Lewandowskiego nie mają wartości?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?