AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Lewandowski nie strzela, bo żona tańczy z jakimś Alvaro, Jaume, czy innym Sergio xD. Zaraz ułożenie planet będzie odpowiadać za jego słabą grę. Wszystkiego wina, tylko nie samego Lewego xD
0
@Bagsik88 Szczególnie ten, któremu Lewy do pięt nie dorasta.
1
@Rust_Cohle Tutaj twoja tsunami wywołała (dla widzów o mocnych nerwach)
W Fukushimie jej do dzisiaj nienawidzą.
2
@Rust_Cohle Raczej jak Pac-man xD
3
@Rust_Cohle Trochę nierówna walka, bo matula to waga ciężka, a wy z dodim czosnki o wadze piórkowej.
5
@GeneralXavi Ale wstałeś rano, Teraz Cię krzyż nap****ala. Trochę się przespałeś, ale musiałeś wstać rano bo masz obowiązki. Masz konto na LR. Niektórzy mówią, że nie można chlać jak się jest userem fcbarca.com, ale to nieprawda. Można, tylko trzeba wstawać rano. Na tym polega odpowiedzialność
1
@Kapitan hawk Kurła no dobry jesteś w tym znajdowaniu białych podszywek xD
1
@miko1711 Tak, na spokojnie.
2
@miko1711 Ja tak zrobiłem. Klikasz bodajże inne i podajesz numer dowodu osobistego.
0
@qbuteq Pedri, Araujo, ter Stegen, Rakitić, Luis Suarez- faktycznie.
1
@EkspertzOrlikq Wystarczy La Ramblowski egzekutor- @wpwelement ;D
1
@EkspertzOrlikq Otóż nie. Jak kobieta mówi, że facet x ją zgwałcił to musi dać dowód na to. Słowa tego madryciaka to bezpodstawne oskarżenie ;)
0
@wpwelement Nie dał dowodu na poparcie swojej tezy, więc są podstawy, że kłamie ;).
0
@Antajbandaj Oni jak kupują to przy transferze każdy piłkarz dostaje jakiegoś wylewu i mu umiejętności spadają do poziomu średniaka xd.
0
@FCB24 Dokładnie.
20
@Commando Dużo lepszy? To są takie koszta, że 800 plus to drobne przy tym xd
0
@blakkudium Fabricio najlepsza opcja. Jest doświadczony Oriol.
1
@cules100pro Tak, bardzo fajne uniwersum.
64
@Kubsoleon Tak samo jak tęcza kojarzy się z odklejoną ideologią.
0
@mekston A czy ja mówię, że Lewy nie jest zasłużenie? Zasłużył na miejsce 20-30
0
@mekston Bez karnych został najsłabszym Pichichi ligi od 22 lat. Mając za rywala wypalonego Benzemę i Joselu że spadkowicza xD
1
@wpwelement Sąsiada? Fioletowa przy fcbarca.com to jest bezdomny menel spod sklepu xD
0
@mekston Czyli bez karnych nie potrafi? Luisito bez strzelania karnych nie był najsłabszym Pichichi w La Liga od 22 lat.
0
@mekston Sam nie. Przy pomocy podań na 5 metrów przez kolegów już tak. Inna sprawa, że najsłabszy Pichichi od 22 lat xD
3
@valdeq Jest czarnoskóry i to wystarczy.
0
@mekston Co mam napisać? Każdy widzi jak gra. Może będzie gdzieś koło 30 miejsca.
0
@Trojanek23 Chłopie ona sama po tym wydarzeniu mówiła, że wyglądała jak Casillas itd. Dopiero teraz jak się dowiedziała, że może mieć z tego korzyści zaczęło jej to nie pasować.
0
@TheNekro94 A tam pierdzielisz głupoty. Nasz rząd tak dobrze zna się na rządzeniu, że mamy tanie paliwo, emeryci mają więcej emerytur. Polska to kraj mlekiem i miodem płynący ;D
0
@esem91 Już lepiej szamana wziąć xD
1
@Pedri16Future Tam jest na odwrót. Normalni ludzie dostają bana, a odklejeńcy normalnie piszą xD