AlexDark00
Dołączył/a: lipiec 2020
Ruda Śląska
14 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Jeszcze miliard wydadzą i może tylko 16 będzie niecelnych.
0
@Emhyr Niby tak, ale tu bardziej chodzi o to, że po prostu wydawało mi się, że do nas przyjdzie. To samo miałem z Aguero. I teraz jeszcze Julian Alvarez.
0
@tristan87 xd Nawet nie można się cieszyć, bo marudy zaczną płakać. Jak z Romero, który po prostu się bawi, a tu, że pajacuje itp.
0
Widzisz @Emhyr , miałem przeczucie, że prędzej czy później Felix trafi do Barcy. :D
0
@Bagsik88 Ciężko się załamać po tak pięknych akcjach, o których Lewandowski może pomarzyć.
0
@Bagsik88 Dla cb np. jest.
0
@Bagsik88 Lewandowski był niepotrzebny, to prawda, poza nim reszta ruchów jest naprawdę dobra. Każdy może się pomylić. U Bartomeu to nie były pomyłki, a po prostu kretyńskie ruchy, w większości przepłacone.
0
@Albatros Nie wszystkie transfery Bartomeu były złe. Ter Stegen, De Jong, Mathieu, Rakitić...
0
@Albatros Bartomeu to osoba, która przepłacała za transfery, dawała wygórowane pensje i doprowadziła do ruiny największy klub na świecie. Porównywanie do niego obecnych rządzących (w tym Deco) chyba sugeruje, że to ty nie wziąłeś leków.
0
@Albatros Regen Bartomeu? Oglądasz Barcę od wczoraj?
0
@FCB_dimiC Jak zobaczy przyjęcia Lewego to się załamie xD
Poza tym jakby przeczytał twoje, to pewnie wsparł by jakieś akcje charytatywne xD
2
To się Cancelo zdziwi, jak zobaczy Xaviball xD
0
@TR3YWAY Mógłby się zamienić z Oriolem.
0
@mekston Idź tam się modlić do ołtarzyka Lewandowskiego w swoim pokoju.
0
@michal26 aktualnie jak najbardziej.
0
@SkilledHydra16 Ajjj szkoda, że nie 18 po Albie.
0
@Sulimo Jest Alarcon, może dzięki odejściu Lewego dałoby się ściągnąć szybciej Vitora.
0
@michal26 Ferran, a w zimę przychodzi Roque.
0
Sport podał, że jakiś klub z Arabii zaoferował 40 mln za Lewandowskiego. To byłby zbyt piękny deadline day, gdyby jeszcze Disney odszedł.
9
@szkutnik91 W końcu zagra przeciwko Barcelonie :D
0
@Bzyczekk A może pomoże nam w mistrzostwie?
0
@FutbolFan To tylko w 4-2-3-1 istnieje pozycja "10tki". Ciekawe rzeczy można tu wyczytać.
2
@FutbolFan "Na nieistniejącą u nas pozycję". Właśnie odkąd Xavi zaczął grać na 4 pomocników to ta pozycja u nas istnieje. Wiedziałeś, gdzie ostatnio grał Fati jak wszedł na boisko?
0
@mekston Żeby nie widzieć, jak ta obrona była tragiczna to xd.
1
@Kapitan hawk bracia pierdolec> bracia Joao.
0
@mekston Umniejszałem xd Ty widziałeś, jak się ta obrona ustawiała xd ?
1
@mekston Co ty znów masz do mnie, bo nie rozumiem xd?
0
@Bobo25 Jakiś pismak pisał o Mbappe w Barcelonie, co było wiadomo, że nie ma racji bytu, ale tutaj kolega chyba za bardzo uwierzył xd
2
@Janas11224 Ratujemy planetę! xd
0
@AllBundy Jakby narodowość miała wpływ xd