0

@tristan87 Jeszcze miliard wydadzą i może tylko 16 będzie niecelnych.

0

@Emhyr Niby tak, ale tu bardziej chodzi o to, że po prostu wydawało mi się, że do nas przyjdzie. To samo miałem z Aguero. I teraz jeszcze Julian Alvarez.

0

@tristan87 xd Nawet nie można się cieszyć, bo marudy zaczną płakać. Jak z Romero, który po prostu się bawi, a tu, że pajacuje itp.

0

Widzisz @Emhyr , miałem przeczucie, że prędzej czy później Felix trafi do Barcy. :D

0

@Bagsik88 Ciężko się załamać po tak pięknych akcjach, o których Lewandowski może pomarzyć.

0

@Bagsik88 Dla cb np. jest.

0

@Bagsik88 Lewandowski był niepotrzebny, to prawda, poza nim reszta ruchów jest naprawdę dobra. Każdy może się pomylić. U Bartomeu to nie były pomyłki, a po prostu kretyńskie ruchy, w większości przepłacone.

0

@Albatros Nie wszystkie transfery Bartomeu były złe. Ter Stegen, De Jong, Mathieu, Rakitić...

0

@Albatros Bartomeu to osoba, która przepłacała za transfery, dawała wygórowane pensje i doprowadziła do ruiny największy klub na świecie. Porównywanie do niego obecnych rządzących (w tym Deco) chyba sugeruje, że to ty nie wziąłeś leków.

0

@Albatros Regen Bartomeu? Oglądasz Barcę od wczoraj?

0

@FCB_dimiC Jak zobaczy przyjęcia Lewego to się załamie xD
Poza tym jakby przeczytał twoje, to pewnie wsparł by jakieś akcje charytatywne xD

2

To się Cancelo zdziwi, jak zobaczy Xaviball xD

0

@TR3YWAY Mógłby się zamienić z Oriolem.

0

@mekston Idź tam się modlić do ołtarzyka Lewandowskiego w swoim pokoju.

0

@michal26 aktualnie jak najbardziej.

0

@SkilledHydra16 Ajjj szkoda, że nie 18 po Albie.

0

@Sulimo Jest Alarcon, może dzięki odejściu Lewego dałoby się ściągnąć szybciej Vitora.

0

@michal26 Ferran, a w zimę przychodzi Roque.

0

Sport podał, że jakiś klub z Arabii zaoferował 40 mln za Lewandowskiego. To byłby zbyt piękny deadline day, gdyby jeszcze Disney odszedł.

9

@szkutnik91 W końcu zagra przeciwko Barcelonie :D

0

@Bzyczekk A może pomoże nam w mistrzostwie?

0

@FutbolFan To tylko w 4-2-3-1 istnieje pozycja "10tki". Ciekawe rzeczy można tu wyczytać.

2

@FutbolFan "Na nieistniejącą u nas pozycję". Właśnie odkąd Xavi zaczął grać na 4 pomocników to ta pozycja u nas istnieje. Wiedziałeś, gdzie ostatnio grał Fati jak wszedł na boisko?

0

@mekston Żeby nie widzieć, jak ta obrona była tragiczna to xd.

1

@Kapitan hawk bracia pierdolec> bracia Joao.

0

@mekston Umniejszałem xd Ty widziałeś, jak się ta obrona ustawiała xd ?

1

@mekston Co ty znów masz do mnie, bo nie rozumiem xd?

0

@Bobo25 Jakiś pismak pisał o Mbappe w Barcelonie, co było wiadomo, że nie ma racji bytu, ale tutaj kolega chyba za bardzo uwierzył xd

2

@Janas11224 Ratujemy planetę! xd

0

@AllBundy Jakby narodowość miała wpływ xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?